Hoe oud waren jullie kinderen toen ze hun eerste kinderfeestje hadden?

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Kleintjuh85, Aug 27, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DQueen

    DQueen Niet meer actief

    Ook een heel leuk idee, van dat fotolijstje en vooral die groepsfoto! heb je die zelf geprint?
     
  2. DQueen

    DQueen Niet meer actief

    Ik denk dat de meeste kinderen een thuis verjaardag nog veel leuker vinden, iedereen gaat al naar een binnenspeeltuin toe.
     
  3. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,850
    3,365
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Ik ben het niet helemaal met je eens ;) feestjes thuis worden zéker gewaardeerd en ook zéker herkend als bijna bijzonderder.. Máár: Ballorig blijft voor veel kinderen ook leuk. Wij gaan zelf bijvoorbeeld nóóit naar Ballorig ofzo. Dus op kinderfeestjes blijft het feest. Zelfs als ze zo 4 feestjes in het jaar heeft.
    En hoewel ik veel feestjes thuis heb gedaan en op het zwembad - heb ik altijd zoiets van 'oef.. het zou toch wel lekker zijn als je ze 'los' kunt laten in een ballorig... Dus ik kan het me wel goed voorstellen dat je er voor kiest :-D
     
  4. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    1ste X toen ze 5 werd zijn we met 10 meiden naar kidsplaza geweest. Van 2 tot 6.

    6de verjaardag. Naar dierenrijk Nuenen met 8 meiden.

    7de verjaardag naar een speeltuin met 10 meiden.

    8ste verjaardag naar Billie bird met in totaal 4 meiden... Het wordt dus steeds minder omdat ze dus uiteindelijk een paar echte vriendinnetjes over houden.
    En je uiteindelijk niet meer iedereen kunt uitnodigen om ze maar tevreden te houden...
     
  5. Kleintjuh85

    Kleintjuh85 Fanatiek lid

    Feb 5, 2014
    3,992
    2,283
    113
    Noord-Brabant
    Mijn voorkeur gaat ook uit naar een thuis verjaardag. Je kan zat leuke dingen doen thuis. En als het weer een beetje mee werkt kunnen ze voor ons huis ook naar de speeltuin. Wie weet ligt er sneeuw. :rolleyes::thumup:
     

Share This Page