Gefeliciteerd! Ik had ook al snel zulke duidelijke testen en ik ben in maart bevallen van een tweeling
@RoGiJuLi Meestal is het niet zo goed hé als ze lichter worden... bovenste is 8 dpo, 9,dpo, 10 dpo en onderste 11 dpo
Alle andere testen zijn al droog dus lastig te vergelijken. En bij action heel vaak gezien en zelf mee gemaakt dat er soms een slechtere test bij zit. Dus niet slecht hoor!
Snap dat je je zorgen maakt, maar de kV test loopt idd niet mooi door.. ik zou even een volgende test afwachten. Hopelijk is ie dan weer mooi duidelijk. Toch even een knuffel jouw kant op ❤️
En als je die test met die enorme oploop ineens nu wegdenkt? Er staat me iets van bij dat kv ook weleens een vals donkere uitslag gaf? Hoe is het verloop dan? Ik snap dat je voorzichtig bent, maar zou nog niet meteen opgeven en nog even doortesten voor je er een conclusie aan hangt.
Vanmiddag toch nog 1 gedaan, deze was zelfs donkerder dan die van dpo 9. Het lag dus waarschijnlijk aan de test/urine. Ik ga gewoon niet meer testen en het (helaas) afwachten tot de verloskundige haha.
Als je de controlestrepen ook vergelijkt, zie je dat die ook niet even donker zijn Je rijtje ziet er mooi uit!