Hier ga ii beginnen met pakjes kopen. Eerste schoenkado is binnen. Van lego een boekje met een poppetje. Van harry potter. Mijn 4jarige heeft geen flauw idee wie harry is, maar het is lego. Waren twee boekjes in 1 pakket. 1 van HP de ander van jurrasic park. Die heeft hij vandaag gekregen. Verder wil ik een buiten schommel kopen. Voor de jongste. Weer een kado. Verder nog geen flauw idee. Hubelino knikkerbaan hebben we. Van wish, scheelt kapitalen. Binnenkort met de oudste naar top1toys ofzo. Kan hij rondkijken.
Ik heb er ook 2 besteld moest 1 maatje groter hebben. 2e pyama was nu met 50% korting. heb nu een nachtjapon en een pyama met bijpassende nachtkleding voor de pop.
Oh heerlijk het gaat weer beginnen! Oudste gaat dit jaar Sint echt beetje beleven dus wil er wel echt wat van maken! Alleen nog even afstemmen met de familie wat en hoeveel we doen qua cadeaus. De jongste is tussen kerst en nieuwjaar jarig dus denk dat we nu echt alleen Sint doen en dan haar verjaardag. Heb via Mp een Ark van Noach voor de jongste voor Sint en een boerderij van Little People opgehaald voor haar verjaardag. Maar vind het lastig. Twee meiden dus zoveel hebben we ook al Voor de oudste ga ik me oriënteren op playmobil en evt loco bambino ofzo. Boekjes zijn het ook helemaal dus daar ga ik ook even voor kijken
Haha op dit topic zat ik al te wachten, hele week al gezocht omdat ik al dacht dat ie rond deze tijd pas zou komen, en ik zie hem nu pas. Ik lees mee.
Voor wie trouwens alvast inspiratie op wil doen, ik zag dat het speelboek van Intertoys van vorig jaar nog online staat. Benieuwd of er dit jaar nog een nieuwe komt... Hier in de buurt zit geen Intertoys meer helaas... https://view.publitas.com/folderaanbiedingen/intertoys-speelboek-2018-opt/page/1
Wat leuk!! Net wat voor mijn dochter! Ik heb op de Hema site gekeken, maar kan het niet vinden... is het online wel te vinden, of alleen in de winkels zelf?
Heerlijk! Ik hou van de sinterklaastijd, kan niet vroeg genoeg beginnen. Laatst een zeemeerminbarbie gekocht met 50% korting, verder nog aan het rondkijken. Zal sowieso iets van Lego worden, playmobil, waarschijnlijk nog een ty beanie boo en een leuk spelletje. Ik koop altijd veel, geniet er zelf zo van en nu gelooft ze nog. Ze is ook jarig in december, dan krijgt ze een space scooter.
Online staat niet vermeld dat t poppenshirtje erbij zit. M’n dochter heeft deze nu en daar zat ie bij.
Ik ben me heel goed aan het inhouden. Ik vind alles leuk. Maar probeer niks te kopen. Ik wil vooral voorkomen dat ik straks weer 100 verschillende dingen heb, terwijl ze al zoveel hebben. Eerst maar eens uitzoeken wat er allemaal weg kan.
Daar ben ik ook mee bezig geweest. Alles waar niet meer mee werd gespeeld heb ik rond de voorjaarsvakantie al op zolder neergezet. Ze hebben er nooit meer om gevraagd, dus heb ik het een paar weken geleden op marktplaats gezet/naar de kringloop gebracht.
Daar ben ik de afgelopen week druk mee geweest. Inmiddels 12 advertenties met alleen al Duplo op marktplaats gezet (mocht iemand interesse hebben ).
Ik heb nog niks gekocht, eerst nog een verjaardag in november, maar op het lijstje staat: Kadobon voor bioscoop/museum/dierentuin/zwemmen/etc. Voorleesboeken Lego Ninjago Ministeck Puzzel (200+ stukjes) (Abonnement) Donald duck junior Smartgame
Ruimt lekker op hè (en zo is er weer ruimte voor nieuwe dingen #5dec haha). Ik heb Playmobil in de aanbieding
Ik heb online besteld, bij de gewone pyama's. Je moet even de pyama's stuk voor stuk aanklikken want op de foto staat niet duidelijk welke ook met poppenvariant is, dat zie je pas na openen in de tekst en op foto 2 en 3. edit... dit zijn de 2 die ik kon vinden bij Hema... https://www.hema.nl/kind/meisjeskleding/meisjes-nachtmode/kinderpyjama-roze-1000014658.html https://www.hema.nl/kind/meisjeskleding/meisjes-nachtmode/kindernachthemd-jip-en-janneke-en-poppen-nachthemd-lichtroze-1000014951.html De aanbieding van 2e pyama 50% korting geld deze week helaas niet meer.
Ik ben ook begonnen met zoetjes aan rondkijken. Mijn dochter is ook nog eens jarig eind november. Mijn dochter is gek op Frozen. Ze wil een Elsavlecht (de jurk heeft ze al) en een Annajurk. Ze wilde ook graag prinsessenschoenen, ik heb 'echte' Elsa schoenen gevonden: https://www.bol.com/nl/p/frozen-schoenen-elsa-anna-spaanse-schoenen-hartje-blauw-prinsessen-schoenen-maat-30-bij-verkleed-jurk/9200000087334569/ Weet alleen nog niet of ze die voor haar verjaardag of voor Sinterklaas krijgt. Voor mijn zoontje hou ik het praktisch, hij snapt het toch nog niet. Dus vooral kleren en dingetjes die ik sowieso nodig heb.
Ik heb net voor het eerst wat besteld bij ali: een elektrisch treintje dat op het spoor van de Lidl zou moeten kunnen reiden. Als die goed blijkt te zijn dan bestel ik er nog een paar in verschillende kleuren bij. Hopelijk komt het op tijd aan om evt nog meer te bestellen.
Ik heb een paar sprookjes voorleesboeken besteld bij Bol.com eigenlijk wilde ik die nu al geven maar bewaar ze nog even tot de feestdagen zodat ik dan weer wat extra voor in de schoon en zak heb anders word het tegen die tijd zo moeilijk iets te verzinnen. Wij hebben vandaag besloten voor 5 december in ieder geval een fiets met zijwieltjes toe te voegen aan de lijst.
Goede tip, ik lees mee, zoon wil met ons de volwassen versie altijd meespelen maar is met 11 te jong om alle dingen op de kaartjes te kennen. Zou een leuke zijn om met hem te kunnen spelen als hij in de leeftijdsgroep valt.