Behalve dat ik het echt een smerig idee vind, moet je ook wel heel erg van schoonmaken/shoppen houden als je dat zou doen. Brrrr Edit: Oh ik lees nu het artikel van @DQueen, zo'n cup lijkt mij wel handig en misschien wel frisser als je daarmee alles op kan vangen en het de plek van het maandverband niet zal bereiken. (en nee ik zou er geen seconde aan denken om het aan de plant te voeren)
Free bleeders? Nog nooit van gehoord maar iewl, die woorden zeggen volgens mij genoeg dat ik niet ga opzoeken waar het voor staat
Dat mensen poeprompers weggooien! Goh wat een werk om het even in een emmer uit te spoelen en in de biotex te zetten voordat het de wasmachine in gaat. Dat mensen wasbaar maandverband vies vinden. Ben je nou echt vies van jezelf? Wat is er vies aan? Ieuw, er komt bloed in mijn wasmachine, oh drama! Oh, en waar mijn kin echt de vloer van raakt: Dat de baby gewoon veel rustiger is als ik beneden op de bank slaap. Niet meer 6x voeden per nacht, maar we zijn terug naar 2x. Halleluja! Net gevoed, hij bleef jengelen, zelf de kamer uit gelopen en.... stil! WTF????? nu liggen ze boven allemaal nog te snurken en geniet ik van de rust (en de pepernoten, ook zo'n momentje, maar ach, het is al september).
Ja echt, gewoon niet in dezelfde kamer slapen dus? Zal zo wel eens aan vriend vragen of hij er last van heeft. Hij slaapt vaak door al het gekrijs heen dus zal meevallen. En nu komen er twee fluisterende kindjes naar beneden. Haha
Nee maar jij hoeft toch ook niet zo onaardig te doen over het topic en het vergelijken met rokers en mensen te vertellen hoe slecht het allemaal wel niet is al die spullen van de A?
Ik reageer hier niet vaak, maar wil het nu toch even doen. Mijn mond valt open van de onwetendheid omtrent de impact van (koop)gedrag op onze omgeving. En als het geen onwetendheid is, dan wel de bewuste afkeer van iedere vorm van informatie over dit onderwerp. Wij zijn allemaal verantwoordelijk voor klimaatverandering en kunnen ook allemaal een bijdrage leveren aan verbetering van onze leefomgeving. Ik kan me dus niet voorstellen dat iemand tips om dit te doen bewust negeert of belachelijk maakt.
Precies wat ik wilde zeggen. Daarbij ook; als we zo doorgaan moeten onze kinderen en kleinkinderen een heleboel dingen gaan laten, die wij nu achteloos doen.
Ja herkenbaar. Toen mijn dochter 5 jaar werd vierden we het feestje gewoon thuis, altijd gedaan op die leeftijd en kreeg ik ook van die opmerkingen van kinderen want ze wilden naar de binnenspeeltuin. Hoe bedoel je verwend, uiteindelijk een super leuk feestje gehad maar zal het niet snel vergeten
Gisteren met mijn oudste dochter een dagje wezen winkelen in Den Haag. Allebei lekker luchtig gekleed want het was bijzonder warm gisteren voor de tijd van het jaar en dan zie ik ouders met zomerkleding lopen maar hun kinderen lopen in een dikke winterjas met een dikke bontkraag, why?
Bij de McDonalds: ik zat aan tafel terwijl mijn man en dochter terug naar beneden gingen om ijsjes te halen. Komen er 2 volwassenen met 2 kinderen, die gaan tegenover me zitten met 3 dienbladen vol menu's en beginnen te eten . Echt vlak op mij, want zo breed zijn die tafels niet. Geschifte lui!
In sommige culturen mag de man niet in aanraking komen met menstruatiebloed. Om die reden kook ik niet als ik menstrueer ook gaat mijn ondergoed nooit in de wasmachine maar enkel handwas ook als ik niet menstrueer en dat is niet omdat ik vies ben van menstruatie, maar puur omdat het onrein is voor de man
Het is leef en laat leven toch iedereen ze eigen keuze Mijn kinderen zie ik echt geen afval scheiden ook al zeg ik elke dag geen plastic in de prullenbak maar de doos ernaast, er gaan zelfs eetlepels of vorken de prullenbak in als ze hun bord moeten afruimen en op de aanrecht zetten. Ook zie ik ze niet bewust omgaan met hun spullen en ja heb het vaker met ze besproken dat het verspilling is om hun speelgoed steeds weg te moeten gooien omdat ze het liefst slopen inplaats van netjes spelen.
Daar denken mensen niet bij na inderdaad, in sommige culturen heel normaal. maar ik moet heel eerlijk zeggen dat het eerste wat ik dacht bij het lezen van je post was wat zou ik vaak een extra dagje "ongesteld" zijn en het koken uit besteden .