De laatste 100 dagen van de zwangerschap!

Discussion in 'Zwangerschap' started by Kimmetjuh90, Apr 4, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    Jun 26, 2009
    6,171
    4,321
    113
    4080 zat de mijne nu dichtbij. Was ook voor de zwschap 58/59 kg.
     
    Kolibrie2 likes this.
  2. Dikkiedikk

    Dikkiedikk Niet meer actief

    Oh oh oh het is weer raak. Wat een nacht.
    Eerst zelf niet in slaap kunnen komen en vervolgens word je wakker door de hond die beneden in paniek raakt omdat ze aan de dunne zit en meteen eruit moet. Ik heb dit gedrag van haar een keer genegeerd want ik dacht dat ze het om de aandacht deed en toen kwam ik mezelf de volgende ochtend tegen. Mocht eerst flink aan de poets voordat ik opstond en dat stonk gek! :confused: :eek: normaal is onze hond heel rustig dus ik herken het paniek-kreetje van haar wel..

    De achterdeur maar open gegooid zodat ze het maar even in de tuin doet. Ga nu niet de straat op.

    En nu ligt ze weer rustig in haar mand terwijl ik weer klaarwakker in bed lig. o_O
     
    Nina Sanders likes this.
  3. Marsepein

    Marsepein Fanatiek lid

    May 31, 2019
    1,412
    1,253
    113
    Female
    Die pepernoten zijn echt niet goed gevallen, vannacht last van krampen en diaree.. nog steeds buikpijn erdoor. Darmen zijn wel een keer lekker leeg, dat is een voordeel.
     
    Nina Sanders likes this.
  4. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    He bah, wat sneu van juliie hond @Dikkiedikk ! Wel.heel goed dat ze het aangeeft natuurlijk.

    @Marsepein Oeh wat vervelend dat het niet goed gevallen is! Hopelijk voel je je straks wat beter nu je darmen leeg zijn haha!

    Hier werd dochter net wakker. Dus even geknuffeld en boekje gelezen, met als gevolg dat ik haar weer hoor snurken en zelf klaarrrrr wakker ben :roflmao:
     
    Marsepein likes this.
  5. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    Jun 26, 2009
    6,171
    4,321
    113
    HIER vermoeden weer van een blaasontsteking. Heb zoveel pijn. Mocht jn de nacht urine laten brengen maar ze konden het niet goed beoordelen ivm bloedrestjes. Dus het verzoek toch proberen de nacht door te komen en in de ochtend urine naar de huisatts brengen. Nou moet het wel heel gek zijn wil dit geen blaasontsteking zijn.
     
  6. Jo913

    Jo913 Bekend lid

    Mar 14, 2017
    751
    1,167
    93
    Hahaha dit zie ik dus nu pas, ga ik vanmiddag halen!

    Worden jullie ook wel eens wakker op je rug? Ik vannacht een paar keer en net weer en ergens vind ik dat toch een beetje eng ook al zal het wel niet zo erg zijn. En dat terwijl ik echt geen rugslaper ben normaalgesproken, integendeel zelfs!
     
  7. Jo913

    Jo913 Bekend lid

    Mar 14, 2017
    751
    1,167
    93
    Jeetje wat kut! Lijkt me niet echt best als er bloed in zit hoor, dat zegt toch eigenlijk al dat er iets niet pluis is?
     
  8. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Ohjeetje.. had je er veel van gesnoept?
     
  9. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    @wolkje1994 tuurlijk gaat t welzijn van de kleine voorop - maar bij 37 weken komt dat helemaal goed joh! Ik stem daarop voor jou. Met deze klachten naar 40 weken of er zelfs overheen, pff - niet te doen!!

    Graaaag! ;) maar anders volgende week donderdag de ks! We mogen smiddags melden en aan t einde van de middag ben ik dan aan de beurt. Echt zin om ons mannetje te ontmoeten. Wel super zenuwachtig al :oops: ik hoop daarom zo op spontaan bevallen - omdat ik de operatie toch stiekem een beetje eng vind. :rolleyes:

    @Nina Sanders hahaha tenten :roflmao:
    :roflmao:

    Dit bericht was precies wat ik nodig had! Haha sorry meid. Maar ik heb al weken zin in pepernoten (en stond op t punt ze uit NL te laten opsturen) en nu kan ik we weer even wachten.

    @Jo913 ik slaap nu ook opeens meer op mn rug dan normaal. Ik weet dat ze t niet aanraden: maar je merkt t wel hoor! Je wordt zelf ook benauwd als t niet meer gaat. Dus niet te druk over maken :)
     
    Jo913, Magnolia29 and Marsepein like this.
  10. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    @Boordevol wat vervelend zeg. Hoe voel je je inmiddels?

    Hier een rustig dagje gepland. Extra thuis werkdagje en ik hoop dat de rust me goed doet. Heb een paar Skype calls en ik moet een afspraak voor morgen voorbereiden en verder hoop ik tussendoor ook wat te rusten. Vannacht maar 5 uurtjes geslapen ofzo. Was alweer 5.45 op. Zoon was wakker. Was in een hele aanhankelijke bui dus we hebben lekker veel geknuffeld en uiteraard heeft ie genoten van zn bordje havermout :roflmao:.

    Wat zijn jullie plannen? Sta nu trouwens even te cardio-en. :|
    Die melkpoedertoren van Philley lijkt me geweldig. Ik vind hem wel prijzig maar ik denk dat hij het dubbel en dwars waard is. Zal m wel eens even aan mijn man laten zien.
     
    Magnolia29, Marsepein and jvsd92 like this.
  11. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Haha @Poolvos Nee maar echt. Die dingen zijn super cheap daar en die droeg ik gelijk na de bevalling. Ze vallen sowieso al groot uit en als je dan ook nog 2 maten groter neemt dan normaal dan weet je zeker dat je iets hebt wat gewoon lekker zit. Ik was trouwens vrij snel van het kraamverband af. De dag na de bevalling heb ik mijn man op pad gestuurd voor Kotex Nacht (zwarte verpakking). Veeeeeeeeel fijner want deze hebben een hele zachte, katoenen toplaag (ik had 5 of 6 geknoopte hechtingen dus dat voelde beter aan) en een plakstrip waardoor het goed bleef zitten. Maar dat zal pp verschillen. Had zelf maar 200cc bloedverlies bij de bevalling.
     
    Poolvos likes this.
  12. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    @Nina Sanders hier had de kleine ook zo’n afhankelijke bui, maar dan om 3u vanacht. Kwam d’r kamer in en toen zei ze: “kussen meenemen grote bed”. Dus mevrouw heeft nog een paar uurtjes tussen ons in geslapen :$ stiekem vind mama dat heeeeel fijn.
    Die poedertoren ga ik ook even googlen :D
    Wat ben jij goed bezig zeg met je cardio enzo. Ik ben intussen echt een lamme zak aardappelen geworden. Maar ik kijk dan weer wél uit naar het moment dat ik weer wat kan gaan doen. Lekkere lange wandelingen met de kinderwagen zullen wel stap 1 worden :cool:


    Hier vandaag controle VK. Voelt een beetje dom een dat na controle ziekenhuis waar ook alles gemeten en gedaan is.
    Maar ‘t is de laatste keer, dus afzeggen is ook zo onaardig :o:
    Ga dan meteen even lunchen met een collega. Misschien nog even langs m’n werk hallo zeggen en dan wat vroeger L ophalen.
    Van 17-18u is er peuterdans-gym in t dorp. Eens kijken of L dat leuk vindt. Dus ik dacht om 16u er een extra grote maar gezonde snack in te stoppen, zodat ze niet super hongerig en humeurig is bij d’r eerste gym/dansles. :|:thumup:
     
    Jo913, Magnolia29 and Nina Sanders like this.
  13. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Haha mijn tempo is zeer traag hoor. Maar het is meer mijn idee van íets doen. Sporten kun je het nauwelijks noemde want ik zweet niet eens :roflmao:
     
  14. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Nouja, da’s al meer dan ik doe hoor. Ik hang wat rond en lig sinds die blinde darm ontsteking de halve dag plat.
    Wat trouwens wel zorgt voor dat ik deze zwangerschap amper bekkenklachten heb nu op t einde. Bij 30 weken kon ik amper lopen en niet slapen van de pijn. Nu heb ik na een dag als gisteren wel effe wat last als ik ga liggen savonds, maar dan is t na de nacht weer weg. Echt zo relaxt!

    Ik voel me de laatste weken sowieso echt top. Heeerlijke afsluiting van de zwangerschap zo.
     
    Jo913 likes this.
  15. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Mogge.

    Echt dat 5 of 6x plassen per nacht gaat me echt opbreken. Ja ik weet, straks met die kleine zal ik er ook regelmatig uit moeten. Maar dan hoef ik geen 10 ton de trap af en op te slapen elke 1.5 uur.

    Vrijdag onze zwangerschaps shoot. Vandaag maar even de tondeuse over man zijn hoofd halen en eind van de ochtend met zoon naar de kapper. Verder vandaag boven stofzuigen en dr Badstandaard schoonmaken. En verder tot geen idee. Ga me wel een beetje vervelen. Maar heb gewoon simpelweg geen energie om iets te doen.
     
  16. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    Aug 12, 2013
    4,153
    6,005
    113
    Ik heb onderbroeken van de h&m voor de kraamweek gekocht! Zit nog een beetje elastiek in en zit lekker, maar jeetje wat een gezicht joh wanneer je dat voor je houdt:roflmao:

    @Nina Sanders ik zag bij babydump ook veel kleuren voor de doeken! En ik zat de denken. Website ‘dekleinekeutel’ is ook wel wat voor jou! Echt hele gave style baby spullen !

    Ohja en hier wakker geworden met een hartverzakking, vriend dacht even gisteren de wekker war harder te zetten. Ik heb het geweten vanochtend vroeg.:eek:
     
    Nina Sanders likes this.
  17. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    Nov 8, 2013
    8,349
    8,362
    113
    Amsterdam
    Hier laatst in de aanbieding bij de Hema zgn oma onderbroeken gekocht 1 maat groter dan normaal. Omdat ik al met dat bloedverlies zat te klooien. De bamboo boxer variant zitten heerlijk!!!

    De kleine doet het hier opzich goed, alleen ik ben wat onzeker betreft de borstvoeding omdat ie het zo goed doet drinkt alleen live om het zo te zeggen. Echter hij moet 20gr aankomen per dag en dit was gisteren gewoon 60!!! En ook wat meer gelig maar nu een vaste kraamzorg helaas niet de volledige uren maar ga hopelijk wel verlenging krijgen.
     
    Nina Sanders, Marvy and Magnolia29 like this.
  18. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    Apr 12, 2019
    4,629
    8,838
    113
    Female
    Hier ook een horror nacht. Niet helemaal goed omgedraaid waardoor het in mijn rug op slot ging. Wat een hel, toen kon ik helemaal amper nog bewegen. Mijn man heeft me een paar keer moeten ‘omduwen’ :roflmao:

    Nu is het gelukkig weer wat losser na een warme douche en wat paracetamol.

    Ja die toren van Philley is prijzig, maar het is echt een stevig ding. Mijn moeder vond het ook de uitvinding van de eeuw toen ik het haar liet zien: ‘Waarom hadden wij dit vroeger niet’
     
    Magnolia29 likes this.
  19. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,798
    7,390
    113
    Beterschap voor alle zieken, ellendig hoor, je ziek voelen als je zwanger bent :(
    En ook weer wat rotnachten lees ik, bah, laat onze ukkies maar snel geboren worden, als het al mag, dat zijn betere redenen om eruit te moeten :D

    Mijn zusje is bevallen van haar dochter, zó onwijs mooi om zo'n klein prulletje te zien. En ik zei direct: oooh, ze is zo klein, veel kleiner dan gemiddeld zeker?' Eh...gewoon bijna 7 pond en 51 cm. Ik ben dat gewoon helemaal niet meer gewend en kan me amper voorstellen dat ons meisje ook zo klein zal zijn. Maar ik heb er nu opeens weer zó'n zin in! En superleuk, twee meisjes dicht op elkaar. We dachten allemaal dat ze een jongen zou krijgen (gevoelsmatig dan, ze wisten het niet), maar dit is toch wel heel erg leuk.

    Vandaag met dochter een berg cupcakes bakken om te trakteren op mijn werk morgen. De jongens gaan allebei ergens spelen, dus lekker rustig verder.

    Geniet van jullie dag!
     
    Magnolia29 and Poolvos like this.
  20. Marsepein

    Marsepein Fanatiek lid

    May 31, 2019
    1,412
    1,253
    113
    Female
    Oh bah, hoop dat je snel iets krijgt tegen de pijn.
    Viel wel mee eigenlijk, de dag ervoor een hele zak en die dag ervoor ook een hele zak.
    Ik begin nu wel een beetje te twijfelen of het door de pepernoten komt aangezien elk kraampje een harde buik geeft. Had die link vannacht niet zo goed gelegd.
     

Share This Page