Ik erger me het meest aan mensen die een lang topic lezen, die duidelijk achterlopen maar dan nog wel op allerlei reacties reageren van waar ze op het moment zijn met lezen. En dat daardoor discussies opnieuw aangewakkerd worden. Lees dan eerst alles door en bedenk dan of iets nog relevant is om te benoemen. Oh, en de . Of meer het gebruik ervan hier op het forum. De code ervoor is rolleyes, maar ik zie hem zo vaak gebruikt worden op een moment dat hij niet van toepassing lijkt.
O, o, ik heb er ineens nog 1, maar dat ligt niet perse aan jullie, andere leden : wat mij irriteert zijn al die banners van zwangere leden, waardoor mijn eierstokken nog harder gaan rammelen
Oh dit heb ik wel in mijn handtekening. Maar dat is omdat ik het niet wou neerzetten als miskraam/mk...
Soms irriteert het mij als mensen een topic openen en binnen 5 minuten weer reageren met: niemand!? Dan denk ik van gun anderen de tijd om te reageren, bij dringende vragen kun je ook terecht bij de huisarts, verloskundige of gynaecoloog. En zag ook iets over reageren op eerdere berichten terwijl het topic dan alweer 10 pagina's verder is. Dat vind ik persoonlijk een lastig iets want: sommige topics gaan zo hard dat wanneer je een middag niet op het forum online bent geweest.. 10 pagina's verder bent. Je kunt moeilijk dan van andere leden verwachten dat zij al die pagina's terug gaan lezen, ook sluit je daar anders mensen mee buiten die een hele dag werken etc en dus niet zovaak online zijn om te mogen reageren. Mooi iets zou zijn dat er een functie op dit forum komt (tenzij die er al is) dat je alleen berichten van de topic starter ziet. (ander forum heeft dat wel) zodat je ook sneller de updates door gelezen hebt wat het reageren overzichtelijker maakt.
Dat kan ook op een andere (in mijn ogen betere) manier. Plus als je een topic opent lijkt het me logisch dat je ook eens kijkt of er reacties zijn gekomen. Je kunt het inderdaad ook vervelend of irritant vinden, maar dat vind ik het dus niet. Dat jij dom een naar woord vindt betekent niet dat ik het daardoor anders zie
En wat vind jij dan een andere of betere manier? Ik vind het soms ook irritant, maar niet op de manier hoe jij het beschrijft. Jij vindt het dom overkomen, maar ik vind dat je dan te kort door de bocht denkt over bepaalde leden. Degene die het doen (en die er hier openlijk voor uitkomen) komen alles behalve dom over in hun andere reacties en adviezen. Maar goed; jij mag het anders zien natuurlijk!
Maar zie je dan nog wel dat je getagd bent, of je reactie is ge’quote (is dat een woord) als diegene dat doet en ze staat bij jou op negeren? Ik heb er niemand staan dus weet het eigenlijk niet zo goed.
Er zat hier vroeger een mevrouw (misschien nog steeds wel) mamavandirk oid. Die was zo bloedirritant met haar agressieve borstvoedingspraat. Die heb ik toen op negeren gezet, verder eigenlijk niemand, want hoe irritanter, hoe leukere reacties daar weer op komen. Of denk ik nu slecht
Vertel, ik sta open voor verbeteringen Vwb. je tweede zin: ik spit bij een voor mij nieuw topic meestal niet eerst 20 of meer pagina's door vóór ik reageer. Denk ook dat het onrealistisch is om dit van anderen te verwachten. En als ik zelf een nieuw topic open probeer ik dat natuurlijk wel bij te houden, maar ook dat is soms lastig omdat ik a. nog een leven heb buiten zp en b. omdat zo'n topic soms in een subforum staat waar ik nauwelijks kom normaal gesproken. Nogmaals: meldingen van quotes of tags krijgen vind ik dan fijner omdat dat een soort reminder is.
Oh nog een irritatie punt. Het woord klussen. Toen ik net nieuw was op dit forum begreep ik eerst niet wat er bedoeld werd. Ik vond dat zo raar. En ik vind het nog steeds raar. Het is gewoon seks. Klaar. We zijn volwassen mensen hier, geen kleuters.
Dat stamt denk ik uit de tijd dat men op zp niet mocht praten over seks, alleen over doelgerichte voortplanting. Maar dan nog zijn er betere synoniemen.
Ja die had ik laatst aan m'n broek hangen. Met een tip die iedereen wel zelf kan bedenken. Komt zo denigrerend over alsof ik achterlijk ben ofzo.
Haha, ja! Ik zie ‘m regelmatig ook gek voorbij komen: “Gefeliciteerd met je zwangerschap!” “Mijn echo was goed!”