Haha ja en na die eerste bevalling van 4 dagen kwam de placenta ook niet. Dus moest ik daarna ook nog naar de OK. Maar het kon me toen niks meer schelen want ik had de mooiste baby ever haha. Ja mijn vliezen braken met 36.1 toen. Helaas ging het bij mij niet zo vlot als bij jou. Ze wilden mij toen ook in het ziekenhuis houden, maar er gebeurde daar niks dus ik wilde naar huis. Dat mocht als we weer terug kwamen zodra het weer op gang kwam. Eenmaal thuis begon het natuurlijk weer. Terug in het ziekenhuis weer niks. Toen weer naar huis en toen zette het zo door dat ik echt niet meer in de auto kon. Ik mocht toen toch thuis bevallen. Maar uiteindelijk ben ik zo lang bezig geweest dat mijn weeën gewoon op waren. Ik kreeg geen persdrang en toen moesten we het in het ziekenhuis afmaken. Heb toen wel zo'n pompje met pijnstilling gekregen. Dat haalde net de scherpe kantjes eraf en was eigenlijk wel heel fijn na zoveel dagen pijn. Maar er moest nog wel een knip aan te pas komen. We moesten wel een paar dagen blijven omdat hij te vroeg was. En ik had natuurlijk ook 4 nachten niet geslapen dus ik was kapot. De eerste nacht dat hij er was heb ik gewoon heel diep geslapen. Ben niet eens naar hem toe geweest. Voelde me daar zo schuldig over! Hij lag ook niet bij mij op de kamer.
Nee ik bedoel de nub theorie google maar ff dames, dat kan met de 12wkn termijn echo als ze er goed voor liggen en de vk of gyn mee wil werken. Lijkt me super leuk. Nipt doe ik niet, omdat ik al medisch ben, krijg ik al uitgebreide echo met 13wkn en sws ook weer uitgebreid bij 20wkn. Krijg geloof ik bijna iedere 2 a 3 wkn echo controle.
Eerste thuis met 38+6 spontaan 22 u Tweede 38wkn 5u ingeleid zwangersch suiker 3de 23 wkn 2.5u 4de 38 wkn 12u ingeleid zwangerschapssuiker 5de wrsch rond de 38wkn weer, kans op zwangerschapssuiker is hoog. We zullen zien
Ohja dat van die nub heb ik toen wel gelezen maar heb ik nooit nodig gehad omdat wij het geslacht met 10w al wisten door de nipt (in nl is het helaas zonder geslacht haha). Oh ja ik ga echt wel zitten zoeken wat het kan zijn dan waarschijnlijk. Hoewel ik soms toch ook steeds meer neig naar het toch een verrassing te laten. Maar denk niet dat ik dat volhoud en mijn man wil het sowieso weten.
Ah balen van je zwangerschapssuiker! Ik hoop echt dat ik niet ingeleid hoef te worden. Maar ja, als het zo is dan is het zo. Ik was bij de eerste 2 een vele malen lastigere patiënt. Alles moest op mijn manier. Maar nu heb ik zoiets, doe maar wat nodig is als ik maar een gezond kind krijg.
Oh men hoeveel pech kun je hebben zeg tijdens een bevalling en daarna ook nog! Ik snap wel dat je kapot was en als een blok hebt geslapen, maar schuldig hoef je je niet te voelen. Je hebt mega hard moeten werken!!
Owja die theorie, vorige keer zagen we niet echt iets bij ons, dus hebben toen met 15 weken een extra echo gepland voor het geslacht.
Poh ook lange bevallingen elke keer, alleen die zwangerschaps suiker is niet zo fijn zeg... Hopelijk valt het bij deze mee
Mijn bevalling begon wel grappig, al zeg ik het zelf Ik zat toen op de wc en ineens hoorde ik een harde "knak". Verder niks aan de hand dus ging na bed, mijn vriendinnen appe over die knak. en nog geen 2 min later voelde ik alsof ik weer na de wc moest. Dus ik snel rennen en toen was ik net te laat Ik de VK gebeld die kwam even kijken of mn vliezen wel echt gebroken waren. Maar had er ook bloed bij. Rond half 1 gingen we na het ziekenhuis rijden. Mijn weeën kwamen als een malle snel achter elkaar. 1 uur in het ziekenhuis lag ik aan de ctg scan. Rond half 2 hield ik het niet meer uit van de pijn. Killing rug weeën... Toen kwam de VK kijken en die schrikt ineens en zegt je hebt al 9cm. En daarna ging het zo snel allemaal en was meneer ineens geboren Dus ik hoop dat de 2de ook zo braaf is en zo snel wilt komen haha
Zo dat is ook wel erg snel ja! Had je dan niet veel last van naweeën? Daar had ik met mijn marathons dan na de bevalling weer helemaal geen last van.
Zo lkkr @Kimm17 t was bijna laden en lossen haha @prulletje2 hier ook veel last van naweeën gehad, laatste x t ergste, maar ze zeggen ook he hoe vaker je bevalt hoe meer last je krijgt. Dit x wil ik het niet weten. Daarom lijkt de nub me nu wel leuk. Hebben jullie al een gevoel of het een jongen of meisje is?
Ohjee dat wil ik niet weten nog van die naweeën. Heb ze eigenlijk nagenoeg niet gehad bij allebei. Ik heb eigenlijk nog niet echt een idee van wat het zou zijn. Heb ook zo weinig symptomen. Ik probeer dan die bakerpraatjes te googelen, maar ik voel/heb zo weinig dat ik daar ook niet echt iets mee kan eigenlijk. Volgens mij had ik het bij mijn andere kids ook fout. Ik durf misschien ook niet zo goed te denken dat het de een of de ander is. Bang dat ik dan heel erg moet wennen als het anders is ofzo.
Hoi dames, Ik zou graag met jullie mee willen schrijven . Ik ben zwanger van ons eerste kindje. Super spannend allemaal!! En ben 29 mei uitgerekend. Lijkt me leuk om ervaringen met jullie te delen.
Welkom @Witvlindertje! De eerste is zo speciaal! We hadden toch nog iemand die van de eerste zwanger was? Volgens mij klopt de lijst nog niet. Hier vannacht wakker geworden omdat ik moest plassen. Daarna terug in bed voelde ik me toch misselijk. Misschien heb ik last van nachtmisselijkheid haha . Daarna wakker gelegen van de lage rugpijn, bleh. Misschien wordt het toch een meisje.
@prulletje2 ik moet zo lachen om jou haha Welkom @Witvlindertje wat leuk de eerste, zal ik je op de lijst zetten? Moet ik je leeftijd nog ff weten. En wanneer je vermoedelijk uitgerekende datum is.
Ja graag . Ik ben 29 jaar en ben 29 mei uitgerekend. 8 oktober de eerste echo! Vind het echt zo spannend of het wel goed blijft gaan. Vooral omdat ik zo goed als geen kwaaltjes heb. Soms een klein beetje misselijk, wat druk in de onderbuik en savonds heb ik het mega koud. Ik heb afgelopen donderdag getest met een predictor expres. Deze gaf best een duidelijke streep. Net nog een keer met een predictor express getest om te kijken of de streep dikker word maar hij blijft hetzelfde, is dit oké ?
♡ Uitgerekend 16 t/m 31 mei 2020 ♡ 16 mei 17 mei 18 mei 19 mei 20 mei Blomma - 35 jaar - 2e kindje Liva89 - 30 jaar - 2e kindje 21 mei Kimm17 - 26 jaar - 2e kindje 22 mei 23 mei Dielle - 37 jaar - 5e kindje 24 mei 25 mei Elraange - 37 jaar - 5de kindje ( waarvan een engeltje) Innas - 37 jaar - 3de kindje 26 mei 27 mei Avuna - 36 jaar - 2e kindje 28 mei Piggy - 37 jaar - 3e kindje 29 mei Prulletje2 - 34 jaar - 3e kindje Witvlindertje - 29 jaar - 1e kindje 30 mei 31 mei ---------------------------------------------- Afspraken: Kimm17 - 25 sept - 1e echo Blomma - 1 okt - vroege termijnecho Prulletje2 - 6 okt - 1e echo Witvlindertje- 8 okt - 1e echo Avuna - 9 okt - 1e echo Piggy - 9 okt - 1e echo Dielle - 11 okt - 1e echo Elraange - 11 okt - 1e echo Innas - 14 okt - 1e echo Liva89 - 9 okt - 1e echo ---------------------------------------------- jongen (0) | meisje (0) | verrassing (0) ---------------------------------------------