Het grote Sint/Kerst cadeau's topic 2019

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door chantal1985, 1 sep 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    Voor M weet ik nog minder dan voor Q, voor haar verjaardag van volgende maand vind ik t al moeilijk. We hebben hier zo ongeveer een hele speelgoedwinkel staan . M mag van Q met bijna al haar ‘oude’ speelgoed spelen maar niet met de LEGO. Aangezien M LEGO nu steeds leuker begint te worden zal er het eea van LEGO juniors komen. Schaatsen denk ik ook.

    Elk jaar krijgen ze in het weekend spullen om pepernoten te bakken in hun schoen, wat we die dag dan ook doen. Vinden ze tot nu toe beide leuk. Ook de rest voor de schoencadeautjes weet ik echt nog niet.
     
  2. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.923
    5.839
    113
    Voor de tweeling van 3 vind ik het bijna onmogelijk:oops:. Dingen als een keukentje/werkbank, speelhuisje etc. is er allemaal al. Lego en Duplo is er ook in overvloed... Ik hoop hier nog wat inspiratie op te doen voor jongens van 3.
     
  3. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.609
    8.359
    113
    Vrouw
    Wat een leuk idee om ingrediënten in de schoenen te doen!
     
  4. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    25 mei 2014
    9.148
    3.392
    113
    Vrouw
    Ik er nog niet uit wanneer ik wat geef. Maw wat geef ik in december, ze is dan 1,5 en wat met haar 2de verjaardag. Ik koop veel tweedehands.

    wat zou ik willen geven met december/verjaardag
    grimms regenboog
    loopfietsje
    keukentje
    poppenbedje
    grappat/grimm poppetjes

    wat zouden jullie doen?

    in de zak gaat verder gewoon een leesboekje, iets van kleding/pantoffels etc
     
  5. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Stepje, iets van Bruder, set van playdoh, knutselspullen, krijtbord?

    Onze kinderen hebben op hun 2e verjaardag een loopfiets gekregen. Een aanrader! Met 1,5 is een poppenbedje of een keukentje wel leuk.
     
    Philou en aicirtap vinden dit leuk.
  6. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    Onze zoon is vlak na sint jarig. We combineren dit qua kosten. 25 euro verjaardag en 75 euro sint met uitloop van ongeveer 20 euro. Voor zijn verjaardag krijgt hij 1 cadeau en met sint meer kleinere.
    Qua cadeaus worden het dit jaar knutselspullen, pyjama, boeken, puzzels en spelletjes. Hij is gek van Pieter Post dus daar koop ik ook wat spulletjes van.
    Voor onze baby doen we 25 euro. Dan denk ik aan knisperboekjes, knuffeltjes, rammelaar etc. Hij snapt er natuurlijk geen bal van, maar het gaat om het idee.
    Kerst doen wij niet aan. Schoonouders wel, dan krijgen ze ook een cadeautje.
     
  7. Roanna

    Roanna Bekend lid

    24 aug 2015
    880
    395
    63
    Tip voor degenen die Lego of Duplo willen kopen:
    - 20-23 september 25% korting bij Intertoys
    - 20-23 september 25% korting bij Kruidvat, met activeren actie met voordeelkaart 35%.
     
    breister en Zonnestralen vinden dit leuk.
  8. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.688
    2.387
    113
    Vrouw
    Broek
    Ik heb op amazon.de al wat dingen gescoord. Een stuk goedkoper dan hier in NL en ook gewoon gratis thuisbezorgd. Ook Haba speelgoed is veel goedkoper!

    Een lego auto met terugtrekmechanisme.
    Een furreal poepend hondje voor de jongste.
    Een set van Kosmos om zelf stuiterballen te maken.
    2x een piratenschat opgraaf/uitbeitelset van Kosmos.
    Een Amiibo voor 5 euro :roflmao:!
    Een Legowear Ninjago trui.

    De oudste krijgt nog een nieuwe Mario of Pokémon voor de Switch die in november uitkomt. Nog wat kleren en een leuk spel. Voor de jongste ben ik nog inspiratieloos.
     
  9. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.314
    10.281
    113
    Wat super leuk om ingrediënten in de schoen te stoppen, super leuk, dat idee pik ik in:oops::D
     
  10. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.100
    3.487
    113
    Aan het twijfelen om Duplo en Lego te bestellen.
    Die korting bij Kruidvat is erg aantrekkelijk.
    Maar we hebben al zoveel Duplo, maar het is zo leuk.
    En voor m’n zoon twijfel ik over Lego. Hij speelt dagelijks met de Duplo. Misschien beetje jammer om dan al Lego te kopen, omdat we al zoveel Duplo hebben. Dan misschien beter jaartje wachten en volgend jaar een mooie serie aanschaffen.
    Of nu een klein setje om te kijken of het bevalt.
     
  11. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.609
    8.359
    113
    Vrouw
    Bedankt voor de tip! Van de items (lego classic) die ik heb gekocht was de basis prijs bij kruidvat ook lager waardoor het meer dan die 10 procent scheelde.

    Dit is gelijk hun eerste lego.
     
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  12. Roanna

    Roanna Bekend lid

    24 aug 2015
    880
    395
    63
    Ik zou denk ik een klein setje vast kopen. Ze spelen hier ook super veel met Duplo. Mijn oudste kreeg met 4 jr een setje Lego (zo'n 3-in-1) en dat vond hij echt fantastisch. Heeft er heel veel mee gespeeld. Dus het jaar erna Lego op z'n verlanglijstje gezet.
    Nu spelen ze met allebei wel. Lego is meer voor het ingewikkeldere, Duplo om allerlei dingen te maken die ze gebruiken bij het spel.
     
  13. stiertje88

    stiertje88 Fanatiek lid

    24 mrt 2013
    1.207
    360
    83
    Ik heb echt een overschot aan Duplo. Verschillende platen, dieren, huizen, allerlei poppetjes
    Zoon speelt er wel eens mee, maar de kist die beneden staat heeft hij genoeg aan.
    Ik wil eigenlijk wel een deel wegdoen...
     
  14. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Welke Amiibo heb je gescoord? :D
     
  15. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Ik heb een dochter van 5 en twee jongens van 13 en 15. Voor die grote krijg ik het wel bij elkaar (bioscoopbonnen, boeken, spellen voor de xbox, xboxtegoed enz)

    Voor mijn meisje...ze heeft al zoveel ;) En ze wil niks wegdoen. Ze heeft nog puzzels liggen die veel te makkelijk zijn maar ze mogen niet weg. Heb nu gezegd dat als we niet opruimen sinterklaas geen nieuw speelgoed kan brengen.

    Ik heb nog niet veel gekocht. We vieren het 5 dec thuis met schoonouders en het weekend ervoor bij mijn moeder. En ik doe wat kadootjes onder de boom.

    Ik heb de adventskalender van barbie gekocht voor in haar schoen. Nog wat andere kleine dingetjes voor in haar schoen zoals een make-up setje, een knutselsetje van een eenhoorn, klein zakje lego friends lego (action gekocht), en toen we laatst bij de Efteling waren heb ik daar stiekem een doe boek gekocht.

    Verder heb ik kaartjes voor de theatervoorstelling van Ernst en Bobbie gekocht en krijgt ze ook een bioscoopbon.

    Ik wil dit jaar niet te vroeg kopen omdat ik elke keer zie dat ze nogal snel wisselt met wat ze leuk vindt. Zit er wel aan te denken om een paar rolschaatsen te kopen.
     
    chantal1985 vindt dit leuk.
  16. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Dit is de tijd om het op bijv. Marktplaats te zetten. Mensen gaan nu speelgoed scoren voor de feestdagen. En Duplo/Lego levert ook meestal aardig wat op.
     
  17. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Ik zie trouwens overal lego crazy dagen met 25% korting. Wat is zo snel zie bij bv lego friends is dat Intertoys het goedkoopst is. Heb u toch maar het lego friends vriendschapshuis besteld ;)
     
  18. Leolove

    Leolove Fanatiek lid

    16 apr 2016
    4.143
    1.682
    113
    Ik heb de duplo trein besteld bij Intertoys. Is de enige die echt korting op de basisprijs lijkt te doen. Ik hield de prijzen al in de gaten en Kruidvat heeft hem al goedkoper gehad toen ze laatst 20 procent korting hadden.

    De jongste krijgt verder een tiptoi boek en een loopfiets (al via marktplaats gescoord)
    Voor de oudste wil ik nog een smartgame en iets van maxi strijkkralen.
    Dan krijgen ze misschien nog een pyama/jurk/laarzen wat ze nodig hebben.
    In de schoen wil ik nog wel wat kleins maar dat weet ik nog niet.
     
  19. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.688
    2.387
    113
    Vrouw
    Broek
    Daisy. Is geen favoriet maar ach, voor die 5 euro is ze leuk voor erbij!
     
    chantal1985 vindt dit leuk.
  20. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.027
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis

Deel Deze Pagina