We vinden de naam Noa(h) mooi. Zouden jullie de naam Noa aan het meisje geven of Noah aan het jongentje?
Dit. En ik ken juist wat meisjes met de naam maar geen enkele jongen. Persoonlijk vind ik Noah wel een mooiere schrijfwijze. Oogt warmer door die -h. Dus voorkeur gaat uit naar Noah voor een jongen, maar dat hangt dus wel af van de naam die jullie daarbij in gedachten hebben voor het andere kindje.
Ja, over de andere namen zijn we nog niet uit.. dat maakt het misschien lastiger! We dachten eerst hier maar eens uit te komen
Als de andere naam ook uniseks is, is het lastig. Noah voor een jongen vind ik het mooiste, puur door de -h Maar als je meisje bv Robin noemt is het wel erg uniseks.
Dit! De naam van onze zoon (zie banner) "werkt" hetzelfde. Een meisje had hetzelfde geheten maar dan zonder de h op het eind. Voordat wij het geslacht wisten heb ik zelfs nog even in dubio gestaan of we niet misschien gewoon de jongensversie zouden aanhouden als het een meisje had gebleken. Uiteindelijk niet aan de orde echter. Maar goed, met h vind ik dus mooier, dus dan zou ik de jongen die naam geven.
Ik heb gestemd op Noa voor een meisje, maar ik zou eerst kijken welke namen jullie nog meer mooi vinden in combi met Noah en Noa, en dan gaan voor de combi die jullie het mooist vinden.
Kijk eerst naar andere namen die je mooi vindt. Misschien kan er geen jongensnaam tippen aan Noah en bepaalde meisjesnamen wel aan Noa. Dan kun je alsnog bepaalde keuzes maken
Goede tip! Verder vind ik Noa erg leuk voor een meisje. Ideetjes: Noa en Levi Noa en Sem Noa en Finn Noa en James Noa en Jim Noa en Ravi Noa en Timo
We vinden meer meisjesnamen mooi dan jongensnamen, dus we neigen naar de naam Noah voor een jongen. Ook omdat we de schrijfwijze met een 'H' mooier vinden. Maar is de naam Noah niet te vrouwelijk voor een jongen? Kennen jullie andere Noah jongetjes?
In 2018 stond de naam Noah op de 5e plek van meest gegeven jongensnamen. Ruim 600 keer gegeven vorig jaar. Niets vrouwelijks aan