Uitgerekend 1 t/m 15 juni 2020!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Tammie81, 22 sep 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mb25

    Mb25 Actief lid

    24 jan 2019
    463
    533
    93
    Vrouw
    Hoi dames!
    Allereerst van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Ik weet nu ook sinds een week dat ik zwanger ben van ons 1e kindje en wil me graag aansluiten bij dit forum!

    Heb maandag de verloskundige gebeld en mag 23 oktober voor een eerste echo, ben als het goed is 6 juni uitgerekend! Ik kan niet wachten tot het 23 oktober is! Kan nu nog niet echt genieten namelijk, ben nog zo bang dat het mis gaat... en vriend en ik hebben al wel besloten om een nipt test te gaan doen, totdat ik daarvan een goede uitslag heb en een goede echo zit ik nog wel even in onzekerheid!
    Voel me al wel echt elke dag steeds meer zwanger, moet steeds vaker naar de wc, ben met vlagen misselijk, heb lage rugpijn klachten en heb echt het gevoel alsof er een tennisbal in mn buik zit en een heel opgeblazen gevoel!
    Heb als foto mijn test nog even bijgeplaatst van vandaag! Ben ook beetje testverslaafd haha
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Anonise vindt dit leuk.
  2. Luisteraar

    Luisteraar Actief lid

    15 feb 2016
    486
    307
    63
    Vrouw
    Welkom! Is dit je eerste kindje?
     
  3. Mb25

    Mb25 Actief lid

    24 jan 2019
    463
    533
    93
    Vrouw
    Ja dit is onze eerste en ook de eerste keer dat ik zwanger ben :)
     
    Luisteraar vindt dit leuk.
  4. PluisM

    PluisM Actief lid

    11 aug 2019
    164
    259
    63
    Vrouw
    Wat spannend alles voor het eerst! Gefeliciteerd en welkom! En geniet :) zelfs alle zenuwen de eerste tijd horen erbij (helaas :rolleyes:)
     
    Luisteraar vindt dit leuk.
  5. PluisM

    PluisM Actief lid

    11 aug 2019
    164
    259
    63
    Vrouw
    Ik heb vanavond een mevrouw van moeders voor moeders langsgehad. Fijn om nog een mooie donkere teststreep te zien. En een leuk presentje gekregen, een zachte omslagdoek voor de baby. Mn eerste stukje babyuitzet!
     
    Denise1, Anonise, Luisteraar en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. Mb25

    Mb25 Actief lid

    24 jan 2019
    463
    533
    93
    Vrouw
    Dankjewel! Probeer echt wel te genieten! Maar vind het heel lastig om me ergens op te verheugen wat nog geen zekerheid heeft! hebben echt een rot half jaar achter de rug waarin in ik de diagnose vulvakanker kreeg, wat een erg onzekere tijd was maar nu gelukkig allemaal weer goed! En nu zitten we weer in een best wel onzekere tijd... en als we ons nergens op verheugen valt een eventuele teleurstelling misschien wat mee... weet dat de kans klein is dat het mis gaat maar de kans dat ik op mijn leeftijd vulvakanker kreeg was ook een op de miljoenen helaas :(
     
  7. Tammie81

    Tammie81 Bekend lid

    8 okt 2014
    574
    119
    43
    Gefeliciteerd!! En ondanks alle spanningen en onzekerheid hoop ik dat je ook een beetje kan genieten :)
     
  8. Tammie81

    Tammie81 Bekend lid

    8 okt 2014
    574
    119
    43
    Ah super fijn! Wanneer ga je starten? Bij mij komen ze morgenavond langs.
     
  9. PluisM

    PluisM Actief lid

    11 aug 2019
    164
    259
    63
    Vrouw
    Wow dat is behoorlijk heftig.. dan kijk je wel anders tegen statistieken aan. Maar het is nog maar kort geleden dat je beter bent verklaard?
     
  10. PluisM

    PluisM Actief lid

    11 aug 2019
    164
    259
    63
    Vrouw
    Oh leuk! Ik heb wel de kratten al gekregen, maar ik mag pas starten als ik 6 weken ben. Dus ik mag nog een weekje ‘gewoon’ plassen ;)
     
  11. Mb25

    Mb25 Actief lid

    24 jan 2019
    463
    533
    93
    Vrouw
    Ja eigenlijk soort van 2 juli kreeg ik te horen dat er geen behandelingen meer volgden en dat ik alleen nog controles heb, heb bij de eerste controle gevraagd aan mijn gyneacoloog of we het weer mochten proberen en zij gaf aan dat het gewoon kon! En zie hier het resultaat haha
     
  12. Luisteraar

    Luisteraar Actief lid

    15 feb 2016
    486
    307
    63
    Vrouw
    Wat geweldig! Je zal een heftige tijd achter de rug hebben. Hopelijk nu alleen maar geluk voor jullie en heb je een gezond kindje in je armen straks!
     
    Mb25 vindt dit leuk.
  13. Stemine

    Stemine Actief lid

    3 okt 2016
    302
    505
    93
    België
    @Mb25 Gefeliciteerd en welkom! Lijkt me echt een heftige tijd dat jullie achter de rug hebben. Hopelijk vanaf nu alleen maar goed nieuws en een baby in juni :)

    Ik heb zojuist de uitslag gekregen van mijn huisarts, mijn hcg waarde is 560 en dus helemaal prima voor mijn termijn. progesteron waarde was ook goed hoog dus nu is het echt aftellen, nog 12 dagen voor mijn eerste echo :D
     
    Luisteraar vindt dit leuk.
  14. Tammie81

    Tammie81 Bekend lid

    8 okt 2014
    574
    119
    43
    Stemine: goede uitslag, fijn! is er een specifieke reden waarom de huisarts heeft gecheckt?

    Hier vandaag redelijke veel pijn in mijn onderbuik. Ben dan gelijk bang dat het mis gaat maar waarschijnlijk hoort het er gewoon bij. Echt zo vervelend die onzekere periode in het begin. Waren we daar alvast maar weer doorheen :(
     
  15. Mb25

    Mb25 Actief lid

    24 jan 2019
    463
    533
    93
    Vrouw
    Wat fijn dat alles goed is! :D
    Ik ben ook druk de dagen aan het aftellen haha, nog 20 dagen!
     
  16. Stemine

    Stemine Actief lid

    3 okt 2016
    302
    505
    93
    België
    @Tammie81 is hier in België standaard, bij positieve test een bloedtest laten nemen bij de huisarts om de zwangerschap te bevestigen.

    ik heb ook vaak krampen, alsof mijn menstruatie eraan komt. maar mij lijkt het inderdaad normaal. Ook is heel mijn buik al goed opgezet en spannende broeken kan ik niet verdragen. Heel vervelend want wil het zo lang mogelijk stil houden hier op het werk, maar vrees dat ze het snel gaan zien.

    Ik ben sinds maart dit jaar 15 kg afgevallen, en dan ineens terug die buik die fel aanwezig is.. dat gaat opvallen. Maar ach, zien we dan wel weer.
     
  17. Romy1234

    Romy1234 Actief lid

    16 sep 2017
    486
    339
    63
    Vrouw
    Jeetje, heftige tijd achter de rug! Wel fijn dat t zo snel raak is!!
     
  18. Romy1234

    Romy1234 Actief lid

    16 sep 2017
    486
    339
    63
    Vrouw
    Die pijn in de onderbuik herken ik heel goed. Voor nu valt t mee maar bij mijn dochter enorm veel last van gehad tussen 5 en 7 weken. Daarbij ook bloedverlies dus was heel spannend. Toch goed gekomen allemaal!
     
  19. Mb25

    Mb25 Actief lid

    24 jan 2019
    463
    533
    93
    Vrouw
    Heb net mn volleybal coach maar is even op de hoogte gebracht haha, ben ik de 2e zwangere in het team dit jaar... leek me wel handig dat hij het vast wist! Vinden jullie het ook zo lastig om het stil te houden?:p
     
  20. Luisteraar

    Luisteraar Actief lid

    15 feb 2016
    486
    307
    63
    Vrouw
    Hier ook last van beetje buikpijn en vooral mijn onderrug doet vervelend.

    We hebben het gisteren verteld aan mijn schoonouders en schoonzusje en zwager, morgen zijn mijn ouders aan de beurt! De rest zeggen we pas bij de goede echo.
     

Deel Deze Pagina