Vraag vervoer kinderfeestje

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door cowgirl80, 3 okt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    als jullie het kinderfeestje buiten de deur doen... rijd je dan zelf alle kinderen naar de locatie of laat je ouders ze brengen?

    Bij ons worden kinderen heel vaak thuisgebracht, of meteen uit school meegenomen. Maar het probleem is, ik heb erge rijangst en ik durf niet goed met een auto vol gillende kinderen de weg op. Aan de andere kant wil ik dit ook niet tegen alle ouders te gaan zeggen/uitleggen, ik vind het nogal genant allemaal.
    Daarnaast wil mijn zoontje 8 kinderen uitnodigen en er zouden er maar 5 extra in onze auto’s passen.
    Ik ben ook niet speciaal bevriend met 1 van de ouders dat ik die zou kunnen vragen te rijden...
    Hoe doen jullie dit?
     
  2. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Mijn man en ik rijden zelf, maar goed wij hebben er geen problemen mee.

    Misschien kun je een vriendin vragen om mee te gaan en te rijden? Mijn oudste had pas een kinderfeestje waarbij een vriendin van zijn moeder ook reed. (Moeder reed zelf niet). Geen idee wat de reden ervan was maar ik heb er niet heel van opgekeken.

    Lijkt me wel lastig trouwens rijangst. Is het e e n optie om een keer bij het CBR langs te gaan? Misschien hebben ze daar een optie om je rijangst te verminderen
     
  3. Yelly

    Yelly Bekend lid

    26 jun 2019
    647
    575
    93
    Er zijn meer draadjes over geweest en wat gebruikelijk is, varieert enorm.
    En gebruikelijk wil natuurlijk niet zeggen dat je er niet van af kunt wijken.

    Voor mij persoonlijk zou het betekenen dat kind niet kan deelnemen als ik het zou moeten brengen.

    Bij feestje van de oudste, zoveel genodigden als er mee konden, of thuis vieren.
    Ze wilde graag naar een krijspaleis, prima maar dan dus minder kinderen
     
  4. Shay25

    Shay25 Fanatiek lid

    16 okt 2018
    2.812
    2.501
    113
    Vrouw
    Bizar.. dus je brengt je kind wel naar een huis van de genodigde maar niet naar een indoorspeelplaats?

    Ik zou het gooien op de hoeveelheid kinderen en tekort aan zitplaatsen en iedereen naar een jumping geval dinges laten komen en ook daar weer ophalen, mits het geen 30 min rijden is.
    Of thuis vieren... maar 8 jongens thuis, dat zou ik dat weer niet doen!
     
  5. Shay25

    Shay25 Fanatiek lid

    16 okt 2018
    2.812
    2.501
    113
    Vrouw
    Als ik met een kinderfeestje heb en we gaan bv thuis nog eten, dan mogen de kinderen echt bij mij opgehaald worden... dan ga ik ze niet thuisbrengen.
    Vanuit een speelparadijs zou ik dat nog wel doen.
     
  6. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik moet regelmatig mijn kinderen ophalen van een feestje in een speelparadijshoor, dus ik vind het niet gek als je de kinderen daar laat ophalen.
     
    HappyRabbits vindt dit leuk.
  7. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.184
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Wij rijden altijd zelf maar ik heb al vaker partijtjes gehad waar ik mijn kind heb moeten ophalen. Vindt het eerlijk gezegd nogal omslachtig, vorige keer stond ik ook in de file want was gewoon een half uur rijden.In de buurt of bij het kind thuis vind ik geen probleem maar niet als ik er zelf een half uur voor moet rijden.
     
    HappyRabbits en Whoopy vinden dit leuk.
  8. Yelly

    Yelly Bekend lid

    26 jun 2019
    647
    575
    93
    Het is bizar om te veroordelen zonder feiten.

    Kinderen wonen allemaal in dezelfde kleine woonplaats. Indoorgelegenheden zijn hier minstens 25 km verderop en nee, dat ga ik niet op de fiets doen.
     
  9. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Maar brengt iedereen dan alleen zijn eigen kind weg? Hier rijden we eigenlijk sowieso samen. Met 3 meiden ofzo - 1 ouder brengt ze weg naar het feestje en de ander haalt ze dan op of brengt ze thuis. Niet nodig om 3 auto's op de weg te hebben. Ouders bieden dat vaak onderling ook al aan aan elkaar..

    @ts: Het hangt vooral van de afstand af denk ik. 10/15 minuutjes zou geen probleem zijn denk ik - maar veel langer? Dan zou ik het bij voorbaat al regelen met 1 of 2 van de ouders van de genodigden of een eigen vriend of familielid.
     
    Whoopy vindt dit leuk.
  10. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.496
    8.417
    113
    Ik zou geloof ik toch kijken of er een vriendin/buur/zus/broer/opa/oma ook mee kan rijden. En anders evt. een busje regelen waar je man met alle/meeste kids in kan en dan jij zelf met de auto alleen/met weinig kids.

    Als het een behoorlijke afstand is zou ik er als ouder ook niet op zitten te wachten om m'n kind te moeten brengen en halen. Dan denk ik: leuk dat je het op locatie verder weg wilt doen, maar het vervoer is dan niet mijn probleem.

    En bij ons in de buurt komt dat ook niet voor nee. Enige waar ze wel eens naar toegebracht moeten worden is het zwembad in onze eigen woonplaats, maar dat is qua rij tijden te vergelijken met bij huis brengen.
     
  11. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.265
    25.723
    113
    Ik heb mijn jongste dochter ook een keer op moeten halen bij een indoorspeeltuin feestje. En de oudste ook een keer ernaar toe gebracht. Dus ik vind beide niet gek. (Zo lang het maar een beetje in de buurt is).
    En je kan ook aangeven dat je niet genoeg plek hebt in je auto en het daarom zo regelt, als mensen ernaar vragen.
     
    cowgirl80 en Whoopy vinden dit leuk.
  12. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Hier is het ook de gewoonte dat ze thuisgebracht worden, behalve als het feestje in het eigen dorp gevierd wordt.

    Zelf doe ik het ook zo. Wij gaan altijd met 4 auto's, mijn man rijdt in die van ons, ik in die van mijn schoonouders en mijn zusjes allebei met hun eigen auto.

    Ik ben zelf afhankelijk van mijn fiets, dus ik vind het altijd wel fijn als ik ze niet te ver weg hoef te brengen. Maar mocht dat wel het geval zijn, zou ik gewoon vragen of ik met iemand mee mag rijden.
     
  13. tuc

    tuc Niet meer actief

    Hoeveel kinderen mogen er dan komen met 4 auto's:roflmao:
     
  14. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.295
    10.265
    113
    Afhankelijk of je zegt dat ze ook werkelijk bij een indoor opgehaald moeten worden.

    Ik heb geen rijbewijs dus zou mijn eigen kind niet op kunnen halen. Zal het kereltje tot een uur of 17.00/18.00 moeten wachten tot zijn papa komt haha
     
  15. Linda86

    Linda86 VIP lid

    14 kinderen en dan de 2 van onszelf nog. 4 kinderen per auto dus. Maar dan is alleen bij mijn zoon, die zou het liefst nóg veel meer kinderen uitnodigen. Bij mijn dochter redden we het met 3 auto's.
     
  16. tuc

    tuc Niet meer actief

    Zo das behoorlijk veel ja. Hier zouden ze ook wel zoveel kinderen uit willen nodigen, maar ik vind 6/7 kinderen echt voldoende;)
     
  17. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Ook prima toch? Mijn zoon speelt met al die kinderen ook echt regelmatig, ze spreken vaak in groepjes af en ze hebben gewoon één grote (en leuke!) vriendengroep. Gelukkig heb ik genoeg hulp, dus zo is het voor ons goed te doen.
     
    Athina en tuc vinden dit leuk.
  18. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.147
    3.174
    113
    Hier reed oma mee!

    Ik zou het niet gek vinden om mijn kind ergens heen te moeten brengen of halen, tenzij dat inderdaad ver weg is. Houd er wel rekening mee dat dit voor veel afzeggingen kan zorgen van ouders die bv geen auto hebben.


    Wat wilde je gaan doen?
     
  19. MariMari

    MariMari Actief lid

    8 jun 2018
    204
    331
    63
    Vrouw
    Thuis
    Ik rij ook niet overal naartoe en zeker niet in het donker, wij vragen iemand die wil taxiën...heb ik ook minder moeite mee dan op de uitnodiging te moeten zetten dat ze met eigen vervoer moeten.
     
  20. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.771
    18.916
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik breng / haal liever zelf dan dat ik m'n kind met een vreemde laat meerijden. Brrrr.... Als ik bij school zie wat voor fratsen er uit worden gehaald met kinderen in de auto :eek: Ik rijd liever zelf. Dan weet ik dat ze in de juiste maat stoel zitten met een gordel om. Dat ik niet te hard rijd en de verkeersregels respecteer.

    Dus mij maak je juist blij als ik zelf 'mag' brengen & halen in plaats van m'n kind zo aan een vreemde meegeven.
     
    Spikkeltje en cowgirl80 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina