Hoi dames! Sorry voor de super late reactie. Allemaal in de stress hier. Gistermiddag en avond druk, geen tijd. Vandaag kon ik het forum niet op. En moest werken... Dus SORRY! Maar alles is goed! Heb het hartje gehoord. Ging lekker snel en krachtig. Klonk allemaal goed zei de vk. Het blijft zo onwerkelijk nog steeds. Ben wel benieuwd wanneer het een beetje normaal word haha. Geen stress meer meiden
Wat fijn! Ja het zal beetje bij beetje echter worden de komende maanden, vooral als je de kleine gaat voelen.
Jeetje das te lang hoor, ik was even vergeten dat je niet meer gereageerd had maar dddaamnnn.... Gelukkig is alles goed
@Momma2b gelukkig is alles in orde en kon je het hartje zo mooi horen kloppen! Het kan hoor... Ik denk dat je het dus idd op twee manieren kan doen en dat ze om de een of andere reden in mijn geval gekozen hebben om het intramusculair te doen? Geen idee eigenlijk...
@Orchid24 klopt zij gaat voor. Helaas rommelt het nog steeds heel erg. Hebben ook een vervroegde afspraak gekregen. Want december duurt te lang. Van de week ging ze bijna out door de veel te hoge glucose waarden. En afgelopen woensdag had ik een slappe dweil van een Dochter. Maandag heb ik weer contact. Want het duurt te allang en word te zwaar.
Is het zeker, moeten er al mee dealen vanaf 2016. Alleen is nu helaas echt zo erg dat we er beide gewoon doorheen zitten onze nachten hebben we niet echt meer omdat we echt 24/7 bezig zijn ermee. Dochter zit maandag alweer 2 weken thuis hierdoor. En ik werk gewoon door.
Je doet alles voor je dochter en logisch maar dit kan niet hoor. Er moet toch iets zijn waar ze op reageert? En wat jullie kunnen doen. Jeetje wat vreselijk frustrerend moet dit zijn om je dochter zo te zien
@Momma2b wacht maar tot jou kleine ook zulke aardverschuivingen houd daar binnen, of een complete verbouwing, dat je echt denkt; nu liggen mijn organen allemaal op een nieuwe plek dan wordt het wel iets “echter”
Mijn man kan niet wachten.. dan kunnen we het nog meet samen delen en merkt hij ook dat er echt een kindje in mijn buik zit! Mij lijkt t ook een geweldig gevoel hehe.
Ik vind t een heel leuk gevoel (zolang meneer mij niet elke nacht wakker maakt). Mijn vriend vind t ook heel leuk om te voelen, hij praat soms zelfs tegen mijn buik .