Ik ga morgen bespreken voor een datum voor inleiden. Ze willen niet dat ik verder dan 41 weken ga. Kwamen ze zelf mee, vind het wel prima.
Woensdag (dan ben ik 40.6) heb ik een afspraak bij de vk. Ze gaat dan kijken of er ontsluiting is en eventueel strippen. Dan wil ik ook gelijk een afspraak maken in het ziekenhuis, hier moet je eerst 1 keer op consult komen en daarna wordt de inleiding pas ingepland. Dus ik hoop donderdag consult en daarna datum voor inleiden. Heb alleen geen idee of ze dat ook in het weekend doen, dus ik heb me ingesteld op zondag/maandag inleiden. Kan het alleen maar meevallen als het eerder kan.
Ze wilde helaas nog niet strippen, omdat je met 39 weken daar vaak meer hinder van ondervind dan dat het wat in gang zet. Ze verwacht dat ik deze week nog ga bevallen en anders gaan ze maandag strippen. Ze heeft vannacht en morgen dienst en heeft al een tijdje geen bevallingen gedaan tijdens haar dienst dus ze had er wel weer zin in om een kindje ter wereld te helpen
@Blondie685 waarschijnlijk niet wat je wil horen, maar ze zal er goede redenen voor hebben.. Neemt niet weg dat je gewoon intens baalt hoe je je voelt en gewoon wil dat de baby komt. Hopelijk dient hij zich gewoon lekker snel aan! Hier net op controle geweest. Iemand toevallig ervaring met sterrenkijker ligging? De VK was even van de waps omdat ze de ligging niet goed snapte, dus heeft ze de echo aangezet. Hij ligt ingedaald als een sterrenkijker. Het kan volgens haar twee kanten op; of hij draait alsnog goed of hij blijft zo liggen. Als hij zo blijft liggen is de bevalling wel zwaarder.. ben benieuwd hoe groot de kans is dat hij nu op dit termijn nog omdraait.
Nou ja ik had mij er wel enigszins op voorbereid. Maar ik vond het wel fijn dat ze zei dat hij deze week wel geboren zal worden dus daar hopen we dan maar op. Met een sterrenkijker geen ervaring. Wel weet ik dat de bevalling zwaarder is en vaak een pomp gebruikt moet worden. Ik hoop dat hij nog draait!
Sinds vorige week ervaring met een sterrenkijker, mijn ontsluiting bleef op 7 cm hangen door deze ligging. Ik had al wel heel veel druk onderin door haar ligging. Ik moest de weeën in allerlei posities ophangen (op mijn zij, handen en knieën) en uiteindelijk heeft ze de draai gemaakt. Voordeel bij jou is dat ze nu al weten dat ze als sterrenkijker ligt en ze hier al op in kunnen spelen. Bij mij kwamen ze er pas achter toen ik al uren aan het puffen was.
Pfff dat is dan even schrikken! Wel rot dat je ontsluiting zo lang bleef hangen op 7cm. Gek is dat dat zon ligging daar invloed op heeft.. hebben ze gezegd hoe het komt? Scheelt inderdaad dat ze het nu al weten, hopelijk kunnen ze er iets mee.. Tegelijkertijd maakt het ook wel wat spannend, omdat ik nu al helemaal niet weet hoe of wat. En ik dus al tussen de oren weet dat het zwaarder gaat zijn.
Yes mijn zoon was een sterrenkijker. Ik weet alleen niet of je het antwoord wilt weten want was een behoorlijk lange bevalling.. ‘S nachts rond 3:00u braken spontaan mijn vliezen en om 12:30 kreeg ik regelmatige weeën welke nog te handelen waren. Vanaf 17:00 kreeg ik heftige weeën en rond 10:00u ‘s avonds zat ik nog steeds op max 4 cm ontsluiting. Toen zakte de moed mij echt in de schoenen en heb ik gesmeekt om een ruggenprik. (Hemel op aarde) door de ruggenprik vielen wel mijn weeën weg, dus kreeg weeenopwekkers. Helaas had ik de pech dat baby niet goed op ruggenprik reageerde en dipjes kreeg tijdens weeën dus hebben ze weeën uitgezet tot een uur of 7 ‘s ochtends en toen heel langzaam weer opgestart. Uiteindelijk is onze zoon na ruim 2 uur persen en met vacuümpomp en knip geboren om 12:11. Duurde nogal lang maar riep een dag na de bevalling alweer: dit doe ik nog een keer hoor!! Zie er dan nu ook niet tegenop, hoop alleen dat het allemaal wat sneller mag gaan! Mijn tip geef goed je wensen aan en luister naar je lichaam en vraag of ze je duidelijk alles uitleggen/communiceren!
Oja, ik heb ook weeenopwekkers gehad! Tijdens de bevalling meerdere malen om ruggenprik gevraagd, maar deze niet gekregen omdat ik nog maar 3 cm moest (toen wisten ze nog niet ze een sterrenkijker was).
@Sisati dankjewel voor het delen! Ik las overal al dat de bevalling er niet vrolijker op wordt, dus had mij al voorbereid op iets ergs haha. Baal er wel van, ik voelde mij kip lekker en trots ook dat hij niet in een stuit lag. Komt er zoiets als een sterrenkijker bij.. zie nu toch stiekem tegen de bevalling op. Maar hij zal er toch uit moeten. Wat dat betreft kan het maar beter over zijn en moet hij zsm komen. @Katin87 wat naar dat ze die ruggenprik niet wilde geven vooral als je er daarna nog best een tijd over hebt gedaan! Dat scheelt wel dat ze het nu al weten, mooi argument om te gebruiken om toch een ruggenprik te krijgen.
Ik ben net tien keer de trap op en af gelopen. Ben benieuwd of het gaat helpen en of mijn man gelijk krijgt dat hij morgen komt.
@inleiden: is niet over gesproken bij ons. Als baby hier vrijdag nog niet is geboren, krijg ik consult in ziekenhuis bij de gyn om te kijken naar conditie van beeb en wrs breken ze dan mijn vliezen (is geen inleiding toch?), als we dat willen.
Is er toevallig nog iemand stiekem aan het bevallen? Hoe staat ons lijstje er eigenlijk voor? Ben zo benieuwd wie er nog in de wacht staan!
hier helaas ook ervaring mee, maar meer kruinligging bij beide. En helaas kwamen ze er allebei niet uit... ik ontsloot wel als een dolle maar helaas bij beide een keizersnede. Ze draaide namelijk bij mij ook niet goed, zelfs met de keizersnede zag de gyn al meteen dat dit ook echt niet eens sterrenkijker te noemen was maar meer kruin waardoor z’n nekje echt geen draai kon maken. Eerlijk zegt het nu nog niet zoveel hoe ze liggen om je gerust te stellen. dus kan nog alle kanten op!!
Lijstje weer even opgezocht! @Magnolia29 ♡ Uitgerekend: 1 oktober - 15 oktober ♡ --------------------------------------------- 2 Oktober @Sisati (34 jaar) | 2e kindje @mommyof1 (29 jaar) | 2e kindje 3 Oktober @famke89 (30 jaar) | 3e kindje @tessmama1 (36 jaar) | 2e kindje @SZ91 (27 jaar) | 1e kindje @Chrissie1990 (28 jaar) | 1e kindje @Magnolia29 (33 jaar) | 2e kindje 4 Oktober @nvbr (37 jaar) | 2e kindje 5 Oktober 6 Oktober @Bruisballetje (31 jaar) | 2e kindje 7 Oktober @AKOEKKOEK (29 jaar) | 2e kindje 8 Oktober @Katin87 (32 jaar) | 2e kindje (3e zwangerschap) @Marsepein (40 jaar) I 4e kindje 9 Oktober @Baasje (33 jaar) l 1e kindje @suikerklontje (31 jaar) | 2e kindje 10 Oktober @Eliesjee (25 jaar) | 1ste kindje 11 Oktober 12 Oktober @sannekrul (29 jaar) | 2e kindje @Line85 (34 jaar) | 2e kindje (4e zwangerschap) @Aanoniemous (27 jaar) | 2e kindje @Bloempje10 | 1e kindje @Imona (26 jaar) | 2e kindje @Blondie685(34 jaar) l 2e kindje @Kimibi ( 29 jaar ) | 1e kindje @Siepie85 (34 jaar) | 2e kindje 13 Oktober @Flamingo1990 (29 jaar) | 1e kindje 14 Oktober 15 Oktober ----------------------------------------------- Jongen (16) | Meisje (6) | Verrassing (2) | ----------------------------------------------- Bevallen: 12 september - @Siepie85 met 36.1 26 september - @mommyof1 met 39.1 26 september - @suikerklontje met 38.1 30 september - @Chrissie1990 met 39.3 1 oktober - @AKOEKKOEK met 39.1 1 oktober - @Bloempje10 met 38.3 1 oktober - @SZ91 met 39.5 2 oktober - @Imona met 38.4 2 oktober - @Marsepein met 39.1 3 oktober - @Katin87 met 39.2 4 oktober - @tessmama1 met 40.1 4 oktober - @Aanoniemous met 38.6 4 oktober - @Kimibi met 38.6 Sterretjes: Killy88 Mimi1988 Dikkiedik123 MamaE88 Okt: 7: Nvbr - controle vk 7: Flamingo1990 - controle vk 8: Baasje - controle vk 8: Sannekrul - controle vk plus strippen 8: Katin87 - controle vk 14.30u 9: Magnolia29 - vk: poging strippen/bespreken inleiden 9: Eliesjee - controle vk 20:10 9: Marsepein - controle vk 10:00 uur WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en of je wilt weten wat het wordt. Pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren.)
Weer de hele dag krampen gehad, net ook echt een paar uur lang om de 5 minuten. Maar niet heel pijnlijk en zoals altijd zette het weer niet door en heb ik nu weer nergens last van Word hier zo moedeloos van...