Ja vandaag was het feest overgeven in een ochtend. Belooft wat. Ben nog maar net 5 weken ik ga het gewoon proberen indd
Sterkte met de misselijkheid. Ik voel het soms lichtjes, zal vast nog wel erger worden als het goed blijft gaan. Mijn borsten zijn vandaag minder pijnlijk. Word daar altijd zo onzeker van. Terwijl het eigenlijk niet aan het verminderen van hcG kan liggen gezien mijn knaltesten.
Ik heb dit weekend bloedverlies gehad en vertrouw het niet helemaal. Heb dan deze morgen gebeld naar mijn gyn en mag deze namiddag op controle. Héél vroeg, een echo op 5 weken (had ik bij mijn zoontje ook) maar wil gewoon weten als er wel iets zit. Ik hou jullie op de hoogte!
Oh joh dat is schrikken. Heb je het bloedverlies nu nog of was het eventjes? Wel fijn dat je meteen voor een echo mag. Hoop dat het goed is!
Ik heb eigenlijk weinig last van misselijkheid gelukkig, had wel net wat krampen... denk iets te druk aan de poets geweest thuis...
Oeh bah dat is helemaal niet fijn. Heb je nog een test gedaan? Bij mijn miskramen liepen de testen af bij bloedverlies. Bij mijn goede zwangerschap ook bloedverlies maar bleven t knaltesten
Hier echt mega misselijk en ziek vandaag. Veel overgeven en lig inmiddels in bed. Hoop dat dit de buikgriep is want als dit zo blijft wordt t nog heel zwaar. Zeker met een kleintje wat ook nog rondloopt.
Hoe is het met jullie buik? Ik draag normaal wat strakkere shirtjes maar dan is hartstikke duidelijk al een buikje te zien ik hou het nooit verborgen tot 12 weken ben ik bang..
Ik heb altijd al wel een beetje een buikje gehad dus bij mij valt het nog niet zo op... Heb wel echt zo'n opgeblazen gevoel dat ik wat dikker lijk
I feel you☹️ Hier ook hetzelfde en heb er 2 rond lopen. Merk dat als ik wat meer de deur uit ben dat het dan wel gaat. Ook met is fruit snoepjes helpen me een beetje
@Stemine hopelijk alles goed! Hier af en toe wat misselijk, maar niet heel erg. Vannacht wel wakker van de buikpijn, maar dat zal de groei wel zijn. Vandaag ontzettend last van mijn darmen, buik ook echt opgezet. Hopelijk morgen wat minder, want zo houd ik het ook niet tot 12 weken verborgen En dat wil ik wel graag!
Nou hier vannacht op en top zwanger hoor... Heb zowat geen oog dicht gedaan, erg misselijk maar nog niet hoeven overgeven, en mijn reukvermogen lijkt wel met het uur sterker te worden... vriendlief moest al deodorant op doen vannacht, rook het doucheputje die ik gisteren schoongemaakt had nog in de slaapkamer en de hond brokken doen moet voortaan ook maar met de neus dicht maargoed we nemen het allemaal voor lief
Er was enkel een lege vruchtzak te zien. Het kan dus nog 2 kanten uitgaan maar mijn gynaecoloog ging eigenlijk uit van het slechte scenario. Ik heb bloed moeten laten trekken en woensdag opnieuw, op basis van de stijging of stagnering van de hcg kan al veel gezegd worden. Volgende week dinsdag opnieuw een echo en dan hebben we wat meer zekerheid. Ik ga vandaag wel al bellen naar mijn huisarts voor de resultaten van mijn HCG, vorige week stond die op 570, dus als die nu hoger staan, heb ik toch al iets meer hoop. Ik weet zelf niet goed hoe ik erover moet denken. Sommige momenten voelt het alsof ik niet meer zwanger ben. andere momenten praat ik het vruchtje moed in, dat het moet blijven groeien Het wordt in ieder geval een lange week tot dinsdag. Bij mijn zoontje was er trouwens op 5 weken al goed een vruchtje en dooierzakje te zien, vandaar dat ik al maar uitga van het ergste. het ontbreken van het dooierzakje was voor mijn gynaecoloog een teken dat het waarschijnlijk niet goed zit.
He vervelend, dat is niet waar je op hoopt. Het kan natuurlijk nog beide kanten op en ik hoop heel hard met je mee dat het de goede kant op gaat! @hier last van maagzuur in de ochtend! Best vervelend als je moet werken.. Gelukkig gaat t snel weer over.