Nou ik heb chateau meiland terug gekeken en echt waar, ik kan dat bijna niet aan hebben jullie dat ook? Zo hard lachen dat ik die harde buiken wel kan verklaren héérlijk hoe die man kan relativeren en gewoon die hele houding en die uitdrukkingen. Maar dat van gisteren was gelukkig vals alarm.. het is nu wel weer rustig dus ik doe nog maar even rustig aan, precies waar ik goed in ben @RachelleNM hoe gaat het nu met jou? Het is wel heel lang stil nu bij jou. @Nina Sanders o daar heb ik ook wel zin in die yoghurt maar tsja, geen zin om de deur uit te gaan met dit weer nu dus straks dan maar.. Al helemaal gewend aan je verlof trouwens?
@Jo913 die kwark is echt de lekkerste ooit! Echt hoor! Vanochtend trouwens een bel afspraak met diabetes verpleegkundige.
Die kwark is lekker @Nina Sanders !! Hier vandaag een vrije dag. Vanmorgen mn kast uitgeruimd en wat poetsdoeken in een zak, zak voor max en wat prullenbakspul. Zo naar de vk Alsnog heb ik te veel kleding Straks nog huis poetsen, hond wandelen, paard rijden en administatie voor mn man. Lekker dagje zo
Zo nog even wat boodschapjes gedaan en nu rust (beginnen aan foto albums )! Ik heb vandaag, sinds gisteren, wel een onrustige buik. Veel krampjes/steken, maar de kleine beweegt gelukkig ook nog genoeg. Ook geen eetlust en wat diarree, dus mijn buik is wel wat van slag.
Goedemorgen dames, bedankt voor al jullie lieve berichtjes! Gisteren om half 12 mochten we gelukkig weer naar huis. Baby zit nog waar ze hoort te zitten Uit de ctg kwam niet heel veel, heel af en toe een beetje activiteit, maar niks regelmatigs of ernstigs. Ze kunnen natuurlijk niet zeggen waar het vandaan komt. Ze hebben de baarmoederhals gemeten en die moet minimaal 30 mm zijn, de mijne is 39 mm, dus gelukkig helemaal prima. Het duurde allemaal wat langer in het zkh omdat er een tweeling werd geboren. Machtig mooi toch! Hebben de mama nog even aan het werk gehoord, vriend is meteen getraumatiseerd Ik heb vannacht wel echt rotdromen gehad (oudste dochter die werd meegenomen door m'n ex, heb nog moeten vechten enzo. Werd wakker en kon echt even niet slapen). Heel vervelend Hopelijk gaat alles hier oke en hebben jullie een goede nacht gehad!
Even snel tussen de bedrijven door Confession: net een 5-pack zwarte Mady onderbroeken gehaald, en ik vind ze niet eens zo lelijk als ik ze aan heb (al denk ik dat mijn man het niet met me eens is )
Hahahahaha die durfde ik dus echt niet te kopen maar ik heb ook geen zwarte zien liggen, alleen witte en huidskleur en al helemaal geen 5-packs haha. Maar ik begin me nu toch wel een beetje zorgen te maken hier, gisteren echt totaal niet lekker en nu super moe en hoofdpijn.. wel een mega beweeglijke baby (Veel heftiger dan normaal) en veel harde buiken en dat allemaal terwijl ik echt niks aparts heb gedaan... als ik Google komen er steeds enge dingen voorbij zoals dat de baby het benauwd heeft en zwangerschapsvergiftiging. misschien is er wel niks maar ergens zit t me niet lekker maar op de een of andere manier is voor mij de drempel toch een beetje hoog om de verloskundige te bellen.. voel me dan meteen zo'n zeikerd.
Als je twijfelt altijd bellen! Ik weet dat het makkelijk zeggen is en ik zou dat zelf ook lastig vinden, maar als jij je niet lekker voelt, zeker bellen!
@Jo913 ik kan je gerust gaan stellen maar dat doe ik niet want ik vind: bij twijfel altijd even bellen. @ButterflyPassion Oké vergeef me maar ik heb geen idee wat je bedoelt met de onderbroeken. Hier heb ik nog een paar tenten van de zeeman liggen voor na de bevalling van de vorige keer. Gewoon 2 maten groter en zaten heerlijk. Normaal bikini model (vind ik fijner zitten dan de brede hipster modellen, mijn heupen zijn al breed zat) en de kotex verbanden bleven ook goed zitten. Hier is baby O zich van zij aan het wisselen. Ik zie de voeten en billen gewoon van kant wisselen. Zolang jij maar met zijn head down blijft vind ik het best.
Hier was alles goed bij vk. Ze lag nog steeds mooi ingedaald. enkel lag ze nu wel rechts terwijl links de bedoeling is. Gelukkig wisselt ze nog geregeld van kant! Zijn er hier nog meer meiden die geen groeiechos krijgen of gekregen hebben?
@Jo913 , gewoon even bellen hoor! Ze zijn er voor. Zelf ben ik ook niet zo'n beller, maar als het écht nodig is doe zelfs ik het @RachelleNM fijn dat alles goed is joh. Moet je nu rust nemen, of dat niet perse? Hier vanmorgen de vloeren weer geverfd, bijna klaar, gelukkig is mijn verf op, dus alle reden om heerlijk even Chateau Meiland terug te kijken (Man heeft de tv verplaatst naar de nieuwe woonkamer, maar krijgt hem niet meer aangesloten, grr, dus nu maar even alles terugkijken wat ik graag wil zien, en hopen dat de vriend van man snel komt om het te fixen, die heeft er meer verstand van) Straks liggings/groei echo, wel leuk weer, ben heel benieuwd hoe ze ligt, volgens mij ligt haar kontje constant boven, maar ik denk niet ingedaald. Ach, deden de andere 3 ook niet tot de bevalling, dus deze zal wel weer hetzelfde zijn. Ben ook benieuwd naar de groei, lijkt me best leuk om eens een 6 of 7 ponder te krijgen i.p.v. mijn 8 ponders Al vond ik mijn nichtje van ruim 7,5 pond weer zo extreem klein, dat zal ik van ons ukkie ook wel weer vinden, ook als ze 8 pond is Daarna aankleedkussen halen, en wat spullen voor de oudste die morgen op schoolkamp gaat (slik, groep 8, voor mijn gevoel startte hij pas kort geleden op school, het vliegt echt die tijd). Zaterdag is de babykamer klaar als het goed is. Ik moet alleen nog even kijken wat ik doe qua wiegje. Ik heb een heel lief schommelwiegje gekocht via mp, maar die is zo laag, dat lijkt me helemaal niks naast mijn bed op klossen. Ik moest nog een matrasje kopen ervoor, maar denk dat ik dat maar niet doe. Daarnaast hebben we een medisch wiegje, zo'n 'glazen' wiegje, dat is lelijk, maar zó ontzettend handig. Meteen de goede hoogte en de kinderen kunnen naar hun zusje kijken terwijl ze nergens aan hoeven te komen. Moet ik wel nog wat lakentjes naaien (stof heb ik al maanden in huis, maar kom er nog niet aan toe), en dan vind ik een hemeltje ook wel weer leuk. Nouja, maar even kijken hoe lang ik nog heb, als ze gewoon blijft zitten tot 40 weken dan heb ik er nog tijd genoeg voor.
Goedemorgen dames. @RachelleNM nou dat was even schrikken gelukkig is alles in orde! @Yviev gelukkig was de groei echo goed. Ik heb de mijne ook pas afgelopen Vrijdag gehad. Over 4 weken mag ik weer. Wel moet ik volgende week terug komen voor een gewone controle. @Jo913 bij mij word er na ieder afspraak duidelijk gemaakt dat als je je zorgen maakt, je vooral moet bellen. Zij kunnen je geruststellen. Nou, vies weer. We kunnen niet zoveel dus het word een bankhang dag net bericht gekregen van het UWV. Mijn verlof begint op 18 Oktober en eindigt op 7 februari. Is dit ook als het kindje eerder geboren word dan verwacht? Ik ging namelijk er echt van uit dat ik in Januari weer zou beginnen. Weet wel dat het verlengd word als het kindje later geboren word. Sorry ik heb geen verstand van dit soort zaken
@Nina Sanders. De Maddy onderbroeken zijn dus inderdaad die mega goedkope bikini model tenten van de zeeman, die je ongeveer tot over je navel kan optrekken. Maar hij zat inderdaad heerlijk toen ik hem net probeerde! (Ook met 2 kraam matrassen er in, gelijk maar even getest )
@Dikkiedikk bij mijn vk voelt ze dit gewoon aan de buik. Mijn laatste echo was met 18.6. Krijg juist geen groeiechos helaas! Maar als ik hier op het forum lees, bijna iedereen wel! Bij vroegere geboorte blijft je verlof het zelfde. Bij latere geboorte verlengt het
@Jo913 Gewoon bellen voor overleg hoor. Liever 10 keer te vaak gebeld dan 1 keer te weinig. @riean Herkenbaar! Onze oudste zit ook in groep 8 terwijl ze voor mijn gevoel gisteren voor het eerst naar school ging. Gek ook om een baby te verwachten en je te oriënteren op middelbare scholen op hetzelfde moment. @Yviev waarom moet ze aan de andere kant liggen en niet enkel met het hoofdje naar beneden? Hier heeft de hond gelukkig weer gedronken. En 'ik ga niets doen' is veranderd in het schoonmaken van de badkamer, bank van de kant halen, stofzuigen en dweilen van de benedenverdieping en het reinigen van de wasmachine.
Ja je houdt die weken idd gewoon. Je wordt niet gekort op je verlof als je baby eerder komt.. mijn verlof is ook exact op de dag af die periode! Ik ben nu al vrij vanwege vakantie 2 weekjes. Opgenomen voorafgaand aan verlof dus.
Oh hahahaha! Héérlijk toch. Ik vind ze helemaal niet zo vreselijk. Ze zaten heerlijk rond mijn pudding buik na de bevalling en pasten dus goed om mijn heupen. Alleen merkte ik op een gegeven moment wel dat ze rondom mijn bovenbeen wat groot werden maar ach. 0,59 cent waren ze geloof ik haha!