De laatste 100 dagen van de zwangerschap! - Deel 2

Discussion in 'Zwangerschap' started by Poolvos, Sep 19, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Zou kunnen. Wij hebben zowel de box als het babynestje én de wipstoel veel gebruikt bij O. In begin vooral nestje, wipstoel vooral handig met koken en douchen enz. Dat je je handen vrij hebt en je kindje in je buurt hebt (kindje zit ook vast en vindt het leuk om rond te kunnen kijken) en de box later ook meer toen hij zichzelf kon vermaken.
    Maar later stiekem ook als wij ons snel wilde klaar maken en we laat waren voor werk. Ging O eventjes 10 min in de box staan voor de tv met een broodje in de hand. Niet zo verantwoord, maar in nood werkte dit altijd!
     
    active82 and Jo913 like this.
  2. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    3,329
    2,135
    113
    Female
    Hier weer last van harde buiken terwijl ik braaf op de bank heb gezeten vanavond o_O Verplaats zo maar eens naar bed, kijken of plat liggen wat wil helpen.

    Wij hangen waarschijnlijk alleen wat vlaggetjes op. Maar we wonen ook op de 3e, dus niemand die het ziet :roflmao:
     
    active82, Jo913, Magnolia29 and 3 others like this.
  3. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    Jul 13, 2015
    2,278
    2,523
    113
    Female
    Pff vond er eentje het nodig hier in de buurt om een 100.000 klapper af te steken om 00.00 uur. o_O zeker iemand jarig ofzo. Afijn, gevolg: een adrenaline stoot door mn lichaam omdat ik uit mn eerste slaap wakker schrok, en nu klaar wakker. Jammer...
     
    active82, Magnolia29 and Nina Sanders like this.
  4. Kolibrie2

    Kolibrie2 Fanatiek lid

    Nov 9, 2018
    1,332
    1,135
    113
    Female
    Bij mij was het boxkleed van Little Dutch ook net aan de grote kant, terwijl het volgens mij een hele gewone maat box is.
     
  5. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Present!
    Super koud is het hier (thermostaat moet ik maar eens wat vroeger in gaan stellen) maar: deze dame heeft honger.
     
    active82, Jo913 and Magnolia29 like this.
  6. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    Joe joe! Zijn we weer :D

    Hoe gaat 't met O zijn verkoudheid @Nina Sanders ?
     
    Poolvos and active82 like this.
  7. Irene2

    Irene2 Actief lid

    Mar 21, 2019
    375
    610
    93
    Female
    Hier ook wakker. Over een uur moet ik al aan het werk zijn. :(

    Wij dachten ook dat boxen en kleden dezelfde maat hadden. Hadden dus 2 box kleden gekocht en daarna de box(van marktplaats). Maar de box is 80x100 en de kleden net iets kleiner juist. Zijn blijkbaar dus wel verschillende maten in. Is wel bruikbaar maar er komt waarschijnlijk nog wel een goed passend boxkleed bij. Dan gebruiken we deze kleden wel voor op de grond ofzo.
     
    active82 likes this.
  8. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Nog steeds niet aan het bevallen?!
    Nog steeds erg verkouden maar hij lijkt wel wat beter te eten gelukkig en is wel vrolijk! :D vandaag dagje samen met O. Het is hier guur weer joh! :eek:
     
    active82 likes this.
  9. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    Deze komt écht niet vanzelf hoor. Snapt 't concept niet van er ook weer uit moeten komen. Denk dat 't te koud voor hem is :roflmao:.

    Wat fijn dat hij wel vrolijk is en eten weer goed gaat! Scheelt al de helft :thumup:
     
    Nina Sanders, active82 and Averna like this.
  10. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    'Is je baby er nog steeds niet?!'

    Zie net dat het m'n banner ook frustreert :roflmao:
     
    RM1996, LaQueen, Kolibrie2 and 6 others like this.
  11. Averna

    Averna Bekend lid

    Jan 15, 2016
    980
    816
    93
    NULL
    NULL
    Sorry dames, rotdag gehad gisteren en dus lang niet alles kunnen volgen. ;)

    Ik las over poetsen: ik ben daar de laatste tijd heel gemakkelijk mee. Het gaat gewoon niet. Ik houd de was en strijk bij, was tussen de middag af (als m'n bekken het toe laat) en 's avonds wast mijn man af en droog ik meestal af. Ik veeg na de lunch onder de eettafel als E weer eens alles geknoeid heeft en laat regelmatig de robotstofzuiger rondrijden. Heb tijdens m'n verlof, als E naar de peuterspeelzaal is, wel alle ramen gewassen en af en toe wat extra klusjes (gasfornuis, koelkast en wasmachine schoon gemaakt en dat soort dingen). Mijn man probeert de rest bij te houden, en doet dat lang niet zo precies als ik, maar aangezien het mij niet lukt, kan ik niet klagen. ;)

    Over die box: die hebben dus inderdaad verschillende maten. ;) kwam ik ook achter toen ik laatst een nieuw boxkleed kocht. :roflmao:

    Planning voor vandaag: met E en de peuterspeelzaal een herfstwandeling (niet zo veel zin in eigenlijk, ik loop als een oud vrouwtje), maar het was dat of haar thuishouden en daar heb ik helemaal geen zin in. :roflmao: Vanmiddag moet ik het ziekenhuis bellen om te vragen hoe laat ik opgenomen word. En verder niet echt een planning. Daar komt toch weinig van terecht. :rolleyes:
     
  12. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    3,329
    2,135
    113
    Female
    Goedemorgen dames! Vriend z'n wekker ging om 6 uur al; om 7 uur had 'ie een sollicitatiegesprek. Ben erg benieuwd!

    Ik ga zo dochter klaar maken voor het kdv. Haar vader haalt haar daar op en dan zie ik haar zondagavond pas weer :( Heb haar deze week zo weinig gezien door die ziekenhuisopnames. Volgende week woensdag wil ik echt een hele dag met haar besteden. Gaan we naar het zwembad ofzo :D Vindt ze geweldig.

    M'n schoonouders vinden het zo zonde voor ons dat het allemaal niet mee zit (zwangerschap, vriend z'n werk, zijn scooter is ook nog eens gejat van de week, herstel na z'n knie-operatie verloopt niet helemaal geweldig) dat ze ons vanavond mee uit eten nemen naar ons favoriete restaurant! Vind het zo ontzettend lief!

    Ohja, en aanstaande maandag zijn we (officieel) een jaar samen :D Moet nu nog een cadeau verzinnen :roflmao: Dus als iemand ideeën heeft, graag!

    Ik denk dat ik vandaag de box in elkaar ga zetten. We hebben een hele dure box op de kop kunnen tikken, echt heel blij mee! Maar nav jullie posts ben ik toch wel benieuwd of het boxkleed er wel in past. En het boxmatras o_O Zou echt iets voor mij zijn als het niet blijkt te passen, zie m'n vriend zijn gezicht al voor me :roflmao:
     
  13. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    3,329
    2,135
    113
    Female
    Hahahahaha :roflmao::roflmao:
     
    active82 and Magnolia29 like this.
  14. Luna87

    Luna87 Fanatiek lid

    Aug 28, 2018
    1,060
    1,297
    113
    Female
    Goedemorgen dames!

    Hier een redelijke nacht. Mijn man is de deur alweer uit, maar vanmiddag gaan we samen naar de vk! Ben benieuwd of ze nog steeds lekker eigenwijs in een stuit ligt. Mijn voor gevoel zegt me dat ze lekker zo blijft liggen. Als er plek is gaan we met ons groepje van centering pregnancy het ziekenhuis bezoeken en de kraamkamers etc bekijken. Ben benieuwd!
     
    Magnolia29 likes this.
  15. Jo913

    Jo913 Bekend lid

    Mar 14, 2017
    751
    1,167
    93
    @RachelleNM wat lief van je schoonouders!! En hopen dat het gesprek van je vriend goed gaat:thumup:

    @Magnolia29 haha ja zie je, ZELFS jouw banner vindt dat het hoog tijd is, ben je misschien zelf vergeten om de kurk eruit te halen?:roflmao:

    Ben vanochtend voor de verandering eens een keertje vroeg opgestaan! Al ruim een uur wakker en al van alles gedaan (kan ik hier ook een keertje met jullie meepraten:p). Denk dat ik morgen weer een ochtendje uitslaap haha.

    O zie je wel met die box maten. Ja shit ik baal zo dat het niet helemaal mooi netjes erin ligt maar net een beetje aan de zijkanten omhoog gaat staan. Ik wil eigenlijk ook geen ander kleed want ben zo dol op deze print. Dan maar een keertje heet wassen denk ik.

    En nog even klagen, ik heb een aambei denk ik voor het eerst in mijn leven!:cry::evil: Neusspray zeiden jullie toch? Vreemde vraag misschien maar hoe breng je dat aan? In de zin van, als je m eenmaal tegen aambeien hebt gebruikt dan stop je m toch niet meer in je neus zeg maar toch? Of spray je gewoon op de buitenkant?
     
    Nina Sanders and Magnolia29 like this.
  16. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Je sprayt het gewoon over de aambei, je brengt hem niet in ofzo, dus je kunt hem gewoon voor je neus gebruiken
     
    Jo913 likes this.
  17. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Boxmaten: je hebt dus boxen van 75x95 (Bopita) en 80x100, de meeste boxkleden zijn idd 80x100
     
    Jo913 likes this.
  18. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Hier een redelijk goede nacht, voor het eerst deze week. Totdat de pieper van mijn man ging om 3:10 (brandweer), zelfs de baby schrikt er iedere keer van, die maakt dan ook een sprongetje in mijn buik :p
    Gelukkig ben ik daarna weer in slaap gevallen tot de wekker.
     
  19. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    Jun 26, 2009
    6,175
    4,324
    113
    @Jo913 ik zou het niet meer voor mn neus gebruiken maar wst je doet is richten in de richting vd aambei en dan spuiten. Je raakt hem dus niet maar hier laat ik het flesje in de wc staan zodat ik het neit vergeet. Het werkt geweldig. Wilde dat ik dit eerder had ontdekt. Wel de goede neusspray halen he.. Je hebt verschillende soorten.
     
    Jo913 likes this.
  20. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    Jan 11, 2019
    12,267
    12,640
    113
    Female
    Yeaaah nog 100 dagen dansje :D
     
    RM1996, Kolibrie2, RachelleNM and 3 others like this.

Share This Page