De laatste 100 dagen van de zwangerschap! - Deel 2

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Poolvos, 19 sep 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    19 aug 2015
    3.329
    2.135
    113
    Vrouw
    Ja, met oortjes! Echt te schattig :D

    Heb maar even de douche ontkalkt en schoongemaakt, nu even op de bank want man dat kostte me toch een partij energie! Straks de wastafel schoonmaken en de vloer. Ben blij dat we maar een kleine badkamer hebben :roflmao:
     
    Poolvos vindt dit leuk.
  2. active82

    active82 Fanatiek lid

    24 sep 2014
    2.178
    1.867
    113
    Ik heb vandaag echt mijn dag niet. Vanmiddag wel nog allemaal spelletjes gedaan met de oudste, maar voel mij zo beroerd en last van diarree. Vriendlief is nu op pad met de kinderen, dus heb ik even twee uurtjes voor mijzelf. Lig op de bank en zal toch proberen iets fruit te eten. Iets in de maag is vast beter!
     
  3. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.820
    4.057
    113
    Ben zo benieuwd hoe het gaat met @Magnolia29!

    Hier vanmorgen samen met mn man zijn auto van binnen schoongemaakt en alle verdiepingen gestofzuigd en gedweild. Bed is afgehaald en alles zit inmiddels in de droger.

    Nu zijn we op weg terug naar huis van Batavia stad. Ben kapot dus zo thuis even rusten en dan vanavond even op visite bij vrienden.
     
    Magnolia29 en active82 vinden dit leuk.
  4. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    4 mei 2014
    4.329
    5.185
    113
    Vrouw
    D
    M
    Jaaaa @Magnolia29 eindelijk begint je lichaam te werken. Hopelijk kan je ons vandaag of morgen mededelen dat hij er is. En dan kunnen jullie lekker knuffelen en weten wij eindelijk de naam! :D

    @Poolvos en @Lotion wat een lieve kindjes. Zo zoet, krijgen wij extra zin in onze baby van.:rolleyes:

    Hier ook een lage seksfrequentie, want ik heb ‘s avonds veel last van mijn bekken. En mijn buik begint ook een beetje irritant te worden. Die combi maakt het voor ons beide niet echt libidoverhogend.:o:
     
    Magnolia29 vindt dit leuk.
  5. Ansj84

    Ansj84 Actief lid

    10 mei 2019
    470
    635
    93
    Vrouw
    Hallo dames, zag vandaag in mijn banner dat ik inmiddels hier ook mee mag praten. Gaat dan toch wel weer hard die zwangerschap. Al denk ik dat ik waarschijnlijk nog wel meer dan 100 dagen zwanger ben aangezien de eerste ook niet wilde komen....
     
  6. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Vandaag het ergste gedaan wat je kan doen op zaterdag:eek:. Wij zijn 'even' naar de Ikea geweest en naar de supermarkt. Ik heb wel wat ik allemaal wilde en dat zonder lijstje, die was is weer eens vergeten :rolleyes:

    Onze dochter heeft eindelijk der roze stoel waar ze al zo lang om zeurde en die moet natuurlijk direct van der in elkaar gezet worden. Ze geeft papa wel even de orders :roflmao::roflmao:
     
    LaQueen en RachelleNM vinden dit leuk.
  7. active82

    active82 Fanatiek lid

    24 sep 2014
    2.178
    1.867
    113
    Welkom!
     
    Ansj84 vindt dit leuk.
  8. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    19 aug 2015
    3.329
    2.135
    113
    Vrouw
    Welkom @Ansj84! Met welke termijn kwam je oudste?

    @Miekje86 Hahaha, ongeveer half Nederland was zeker te vinden bij Ikea? :roflmao:

    Ik schuif zo een boterham naar binnen. Heb me toch een partij honger :|
     
    Miekje86 en active82 vinden dit leuk.
  9. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Zo gaat dat hier ook wel eens als we ‘even’ naar de Ikea gaan. Je komt ook nog eens thuis met spullen die je niet nodig hebt, dat is de magie van Ikea :roflmao:
    Hier wil zoontje altijd meehelpen met dingen in elkaar zitten, vooral kasten, vind ie het einde.
     
    LaQueen en Miekje86 vinden dit leuk.
  10. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    @RachelleNM, klopt en dan ook nog van die mensen die 4 breed lopen en op zijn elvemtachtigst lopen

    @Lalaatje90 we gingen voor 2 plankjes en komen daar ook mee thuis en met een stoel en iets om de bank schoon te maken, heb de baby afdeling maar even over geslagen :roflmao:
     
    RachelleNM, Lalaatje90 en active82 vinden dit leuk.
  11. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ook ik heb mijn dag niet maar ik hoop dit vanavond in te halen. Ik ben heerlijk een avondje alleen. Man is nu met O op pad en vanavond heeft ie ook met vrienden afgesproken. Heerlijk! Dat betekent dat ik zo nog even ga zuigen en verder doe ik niets meer!

    Ik heb ontzettend zin in gyros maar ik wil er wel wat gezonds bij dus ik denk dat ik nog even gauw de auto richting de p
    Appie pak. Ik had al wel boodschappen gedaan maar de hele zwangerschap ben ik erg goed in last-minute bedenken dat ik toch wat anders wil eten. Gyros it is. Ik denk dat ik er een klein bakje Griekse salade bij maak en er een volkoren pita bij eet. Zó lekker. En dat dan heerlijk op de bank met Netflix ga opeten! :p. Is het heel schofterig dat dit, naast de knuffels van O, mijn hoogtepunt van de dag is en ik me daar totaal niet schuldig over voel? :o:
     
    active82 en Poolvos vinden dit leuk.
  12. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Totaaaaal niet!!! Ik heb soms ook even me-time nodig. Vooral als ik vriendlief ook even beu ben als hij er ‘s avonds niet is na een dag voetbal ofZo. Dan verlang ik ernaar dat zoontje op bed ligt en de bank van mij is, alleen!!!! Lekker ongestoord serie kijken, kop thee, bak chips, koek, noem maar op!! :D
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  13. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Zo ben ik nu wel weer een beetje de oude na een middag opladen met Netflix. Vriendlief is nu net thuis van voetbal, ik ben met eten bezig en vanavond als zoontje op bed gaat, ga ik weer voor Netflix :cool:
     
    Nina Sanders, LaQueen en Poolvos vinden dit leuk.
  14. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    19 aug 2015
    3.329
    2.135
    113
    Vrouw
    @Lalaatje90 dat heb ik ook in de Action. En de Prénatal :roflmao:
     
    Lalaatje90 en LaQueen vinden dit leuk.
  15. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    19 aug 2015
    3.329
    2.135
    113
    Vrouw
    M'n bestelling is binnengekomen, maar ik zie dat dat op het jasje een zwarte veeg zit. Kan wel janken :( Zullen de hormonen zijn.
    Zouden jullie een poging doen tot wassen of meteen ruilen?
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  16. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    13 jul 2015
    2.278
    2.523
    113
    Vrouw
    @Magnolia29 ooehw wat goed dat je al ontsluiting had! Hopelijk ben je ondertussen al lekker aan het knuffelen ❤ .

    @Lotion en @Poolvos wat een lieve foto's!!

    Welkom nieuwe dame!!


    Voor de rest heb ik even snel bijgelezen, maar nog niet echt tijd te reageren. :oops::oops:
    Hier Vandaag 38w dansje, en geen babynieuws in ieder geval ;)
     
    Magnolia29, LaQueen, RachelleNM en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Hier ook bij aanschaf een klein bruin/zwart vlekje, maar was toen de laatste maat. Ik heb m gewoon gehouden. Maar als er nog genoeg op voorraad zijn zou ik m nog een keer bestellen en deze terugsturen
     
    RachelleNM vindt dit leuk.
  18. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    @RachelleNM Dit zou ik ook doen!
     
    RachelleNM vindt dit leuk.
  19. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Oké @Poolvos niet per se alleen maar geel want sommige setjes wil ik nog een keer uitwassen maar hier wat kiekjes.

    De luiertas, nieuwe panter boxkleed die nu nog ff ingepakt zit, nieuw grijs pakje dat mijn man zelf heeft gekocht. Een heel lief t-shirtje met paarden er op waar ik ook een broekje bij heb. Dé kast die nu nog een beetje een rommel is en wat opgevouwen hydrofiele spullen, uiteraard in het geel (incl. Badcapes)! Oh en nieuwe velourse okergele slaapzak! Zo mooi is die!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Magnolia29, Yviev, RM1996 en 3 anderen vinden dit leuk.
  20. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Zo ziet het eruit bij binnenkomst
    20191012_182143.jpg
     
    Magnolia29, Yviev, RM1996 en 5 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina