Hoeveel DPO denken jullie?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Tan89, 10 okt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    De huisarts wil ook geen provera kuur voorschrijven om in ieder geval een poging te doen je lijf even te resetten?
    En over afvallen: ik kreeg in december de diagnose pcos, in januari was dit ook nog heel duidelijk te zien op de echo. Daarna begonnen met een pcos dieet en veel meer gaan bewegen. Ik haat de sportschool dus ben gewoon veel gaan wandelen en fietsen. Nu 8 kilo kwijt, en ik was al niet te zwaar, en heb vorige week een echo gehad. Vrijwel niks te zien van mijn pcos en een groeiend eitje van mijzelf. De gyn was echt onder de indruk van hoe mijn eierstokken er nu uitzien. Dus please doe toch die poging om verder te gaan met afvallen. Het kan echt de moeite waard zijn. Ik had er eerst ook weinig zin in maar had echt goede verhalen gelezen over de invloed van voeding, dus heb het toch maar geprobeerd. En met een resultaat wat ik echt nooit verwacht had.
     
    Dinpin vindt dit leuk.
  2. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Nee dat heb ik ook al gevraagd bij mijn eerste lange cyclus maar ze wilden eerst uitzoeken waarom mijn lichaam het niet vanzelf doet aan de hand van bloedonderzoeken etc. Dus hoop dat ze donderdag iets zeggen aangezien dit nu de tweede hele lange cyclus is.

    Zucht ja.. dus toch gaan bewegen... ik haat de sportschool ook, maar heb een abo en wil die niet opzeggen.. juist omdat ik dan ECHT niet meer ga.. wil mezelf eigenlijk voornemen dinsdag of woensdag te gaan in elk geval want dan ben ik altijd vrij.. maar het er heen gaan lukt nog niet zo haha. Vorig jaar was ik zo gemotiveerd en nu helemaal niet meer. Maar ik lees toch veel dat pcos echt kan verbeteren .
     
  3. Tan89

    Tan89 Bekend lid

    12 sep 2014
    911
    962
    93
    Haha geeft toch niet! Blij dat jullie elkaar via deze weg kunnen helpen! Voor als jullie het leuk vinden om mijn oploop te zien? Sorry wil niemand hiermee kwetsen, maar gezien de miskraam ben ik echt blij en wil ik het graag showen! :D
    Testen vanaf afgelopen donderdag.. Onderste is nog nat!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      56,8 KB
      Weergaven:
      156
    Ysabella, Stella2018, juf1987 en 5 anderen vinden dit leuk.
  4. Dinpin

    Dinpin Bekend lid

    21 mei 2018
    808
    849
    93
    Vrouw
    Verkoopster
    Prachtig ❤
     
    Tan89 vindt dit leuk.
  5. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Gefeliciteerd! Ziet er goed uit! En logisch dat je wilt showen!! :D
     
    Tan89 vindt dit leuk.
  6. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Het is jouw topic dus show jezelf gelukkig, mooie oploop hoor. Van harte gefeliciteerd!
     
    Tan89 vindt dit leuk.
  7. Dinpin

    Dinpin Bekend lid

    21 mei 2018
    808
    849
    93
    Vrouw
    Verkoopster
    Ik ga morgen mijn laatste predictor doen. Zo spannend of hij weer mooi opgelopen is :eek:
     
    Tan89 vindt dit leuk.
  8. Tan89

    Tan89 Bekend lid

    12 sep 2014
    911
    962
    93
    Ben benieuwd!! Ik test gewoon door totdat ik een knaller heb op een test! Heb nog 1 predictor liggen maar daar wacht ik nog even mee.. Vind het ook wel spannend hoor! Ben heel blij maar ook spannend of het allemaal goed gaat! Ondanks dat ik er een goed gevoel bij heb vind ik het ook weer reuze spannend!
     
    duitshollandsmeisje en Dinpin vinden dit leuk.
  9. Tan89

    Tan89 Bekend lid

    12 sep 2014
    911
    962
    93
    @Dinpin hoe ziet je predictor eruit vandaag? Ben benieuwd!!
     
  10. Tan89

    Tan89 Bekend lid

    12 sep 2014
    911
    962
    93
    Voor degene die het leuk vinden hierbij mijn oploop!! Vind de dipstick iets minder duidelijk opgelopen ten opzichte van gister!! Maar goed de action dan weer wel en er zit nog geen 24 uur tussen..
    Dit is wel goed toch?
     

    Bijgevoegde bestanden:

    geneeke, Rosa5, Korey en 4 anderen vinden dit leuk.
  11. Dinpin

    Dinpin Bekend lid

    21 mei 2018
    808
    849
    93
    Vrouw
    Verkoopster
    We zijn al even verder en ik heb ook nog een nieuwe clear blue gedaan.
    Heb jij nog getest?
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Louise11110 en lovejay vinden dit leuk.
  12. Tan89

    Tan89 Bekend lid

    12 sep 2014
    911
    962
    93
    Ja zeker!! Foto’s zijn van twee dagen geleden geloof ik.. Vandaag een dipstick gedaan en daarbij was de test kant donkerder als de controle streep haha! Morgen de clearblue doen!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Dinpin en lovejay vinden dit leuk.
  13. Dinpin

    Dinpin Bekend lid

    21 mei 2018
    808
    849
    93
    Vrouw
    Verkoopster
    Die zien er prachtig uit! Ik ben door mijn gewone testen heen. Ik heb een rits Action, die 3 predictor en 2 clear blue digital gedaan. Ik zou graag nog 1 digitale willen doen voor de 3 + maar ze zijn zo duur!
    Door jou besef ik me dat ik ook nog dipsticks heb! Haha. Ik weet wat ik morgen doe:D
    Verwacht jij morgen de 3+?
    Ik ga kijken of ik nog een goeie deal kan vinden op marktplaats! Ik wil hem ook zien :rolleyes:
     
  14. Tan89

    Tan89 Bekend lid

    12 sep 2014
    911
    962
    93
    Ik weet niet wat ik had verwacht, maar heb geen 3+.. Moet ik me zorgen maken?
    Deze zijn van vanochtend..
     

    Bijgevoegde bestanden:

  15. Dinpin

    Dinpin Bekend lid

    21 mei 2018
    808
    849
    93
    Vrouw
    Verkoopster
    Maak je geen zorgen. Je bent vandaag pas 5 weken. Misschien zit je net op de grens! En je dipsticks zijn prachtig. Mooi knal.
     
    Tan89 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina