Ja, onze kinderen zien ons wel naakt in de douche etc. Zolang ze het geen probleem vinden, vind ik dat ook geen probleem. Tongzoenen, in je string rondhupsen en een kind zo knuffelen in je blote borsten, een kind wat niet eens van jou is, nee dat gaat me te ver.
Naakt zijn met je eigen kinderen is 100% anders dan naakt zijn met de kinderen van een ander. Ik vind het 10 bruggen te ver en ik zou er zeker wat van zeggen. Het is zeer ongepast imo.
Wij zijn nudisten, mijn nieuwe partner en ik, we gaan regelmatig met de meiden naar het naakt strand. Douchen beiden Regelmatig met de kinderen, vinden ze alleen maar gezellig. We lopen gewoon naakt rond. mijn ex is 2 weken geleden met de oudste naar de sauna geweest, meisje vond het heerlijk. naakt is iets heel normaals dus ja ik vind dit normaal. mensen lijken tegenwoordig wel bang voor naakt, vroeger lag iedereen topless op het strand... ik heb er schijt aan en doe het nog steeds op een gekleed strand maar je moet die blikken om ons heen zien... hallo... je hebt zelf ook een naakt lichaam.. Ik vind mensen echt doorslaan met hun preutse gedrag.
Er zit wel een heel verschil tussen naakt zijn met je eigen kinderen en ze daar mee laten opgroeien, en naakt zijn met de kinderen van een ander die je nog helemaal niet zo lang kent.
Wow. Ik vind dat ook wel ver gaan. Sowieso tongzoenen, ik snap dat een nieuwe partner leuk is en je verliefd bent en dit wil uiten. Maar doe dat lekker als de kinderen in bed liggen of zo. Ik vind een string nog... oke. Als je er een shirt ofzo bij aan hebt. Alleen in een string lopen lijkt me ook gewoon onnodig. Dus ik ben t wel met je eens. Ik vind als je op weg bent naar de douche of iets dergelijks het een ander verhaal. Maar wellicht ben ik preuts. Ik ben alleen naakt als ik me omkleed of ga douchen. Kan me ook niet indenken dat ik alleen in een string door t huis zou lopen
Bedankt voor jullie reacties. Ik zal proberen jullie vragen te beantwoorden. Mijn dochter vindt het naakt knuffelen wel fijn. Het is een echte meid en vindt borsten ontzettend interessant. Het zoenen vinden ze beide vies. Vooral mijn oudste. Het rondlopen in string vindt mijn oudste niet prettig. Hij is dit niet gewend en ziet dit ook al ongepast. Ik heb mijn ex er tussen neus en lippen door op aangesproken, maar hij reageerde wat laconiek. Ik heb geprobeerd een afspraak te maken om dit te bespreken, maar daar heeft hij duidelijk geen zin in. Maar dat gesprek gaat ook over alimentatie. Die heeft hij al 5jr niet betaald. Dus hij zal niet zo makkelijk een gesprek plannen.
Het wordt inderdaad lastig als hij het gesprek uit de weg gaat. En wat betreft de alimentatie. LBIO inschakelen, dan vorderen zij de alimentatie bij je ex.
Knuffelen met blote borsten... Dat zou ik zelfs bij mijn eigen kinderen niet doen. Dat vind ik wel wat raar. Naakt zien ze wel maar we lopen niet naakt. Alleen als ze toevallig in de douche komen. Naakt van een ander is prima...maar wat mij betreft niet in combinatie met aanraken. Tongzoenen lijkt me niet echt een probleem. Mijn man en ik zijn ook wel heel knuffelig en zoenerig. Dat vind ik wel vrij normaal. Maar als je kinderen het niet fijn vinden dan moet het minder.
We hebben 4mnd geleden een nieuwe berekening laten maken via het lbio. Die wil ik bespreken. Maar dat wil nog niet echt.
Gaat na 5 jaar niet betalen denk ik ook niet komen. Ik zou het bij LBIO leggen ter invordering. Misschien nog 1x verzoek om gesprek hierover per mail eraan wagen.
Ik heb hem een voorstel gedaan voor donderdag. Hij zegt niet te kunnen maar komt niet met een tegenvoorstel. Ik heb hem gevraagd wanneer dan wel. Wacht nog op antwoord. Als dat daar niks meer uit komt ga ik volgende week het lbio inschakelen. Hij moet komende maandag nog even op de kinderen passen als ik ben werken. Dus wacht nog even
Naakt zien vind ik heel wat anders dan aanraken. Je laat jouw oudste dochter bij de sauna toch ook niet met een naakt persoon knuffelen?
Normen en waarden verschillen op dat gebied natuurlijk enorm. Ik vind een stiefouder zo goed als naakt laten knuffelen met een kind niet nodig en over een grens gaan. Een stiefvader met een meisje van 9 laten douchen vind ik ook ongepast en zou ik nooit toestaan. Maar ik lees hier dat een moeder dat wel doet. Haar keus, haar kind. Als jij je als moeder er niet prettig bij voelt, is het belangrijk om dat aan te kaarten bij de vader. En als je echt van mening verschilt daarin, zou ik wel eisen dat de grenzen van het kind gerespecteerd worden.
Dit inderdaad. Hebben de kinderen dit ook aan papa aangegeven dat ze sommige dingen als niet fijn ervaren?
Nee dat geloof ik niet. Bij mijn zoon zie je dat snel genoeg. Maar vader pikt die signalen niet zo goed op of doet er wat lacherig over.
Vroeg me inderdaad ook af hoelang ze samen zijn, maar 8 maanden vind ik inderdaad ook vrij kort om dan als nieuwe vriendin naakt door het huis te lopen of ontbloot te knuffelen. Ik kan wel begrijpen dat ze ontbloot knuffelt als ze ontbloot door het huis loopt, ze heeft dan immers op het moment van knuffelen geen bovenkleding aan, maar ik snap inderdaad niet wat de noodzaak van de nieuwe vriendin is om ontbloot in huis rond te lopen. Oke misschien even snel van de badkamer naar de slaapkamer om je aan te kleden na het douchen, maar dan houdt het verder ook op lijkt mij. Ik denk dat het belangrijkst is wat je kinderen er zelf van vinden en dit dan met je ex te bespreken. Hebben je kinderen er geen problemen mee dan zou ik het denk zo laten, maar als je kinderen het vervelend vinden dan zou ik zeker het gesprek aangaan met je ex. Het tongzoenen bij je kinderen snap ik echt niet, hier zou ik zelf als moeder wel een probleem mee hebben. Prima dat ze graag willen laten zien dat ze verliefd zijn, maar kom op dat kan ook met een knuffel en een kus, daar hoef je niet voor te gaan tongzoenen in de buurt van je kinderen. Vind tongzoenen eigenlijk zelf ook een voorspel voor sex, dus dat doe je gewoon niet in de buurt van je kinderen maar bewaar je voor het moment dat je kinderen er niet bij zijn. Wat betreft je vraag over naakt bij mijn kinderen, die zien ons inderdaad naakt als we aan het douchen zijn (apart of samen) of aan het omkleden zijn in de slaapkamer. Maar mijn kinderen zijn nog erg jong (1 en 5 jaar), als het moment komt dat ze aangeven zich daar niet bij op hun gemak te voelen dan zal ik daar zeker rekening mee houden.
Ik zou ook niet 'amused' zijn als de nieuwe vriendin van mijn ex mijn kinderen knuffelt wanneer ze topless is. Ik zou daar dus ook zeker wat van zeggen. Hetzelfde geldt voor het tongzoenen wanneer ze halfnaakt zijn. VRE-SE-LIJK gênant en wat zullen de kinderen zich opgelaten voelen. Wij lopen over het algemeen niet naakt rond. Het komt wel eens voor als we in de douche staan en we iets vergeten zijn en dus snel even de douche, naakt, uit moeten lopen om iets te pakken. Dus soms vangen de kinderen wel een glimp op. Samen met de kinderen douchen doen we eigenlijk nooit. Niet met een reden.