Heb net toch voor zekerheid een ovulatie test gedaan Niet positief dus eisprong kan het niet zijn... Hij is heel licht in het echt, wel een streepje maar licht..
Hoelang is je cyclus normaal? Wellicht progesteron klachten.... en anders even een zwagerschapstestje doen misschien...
Tussen de 29-32.. zit nu op CD 24.. is denk te vroeg voor een zwangerschapstest niet? En volgens mij geeft die ovulatie testen altijd wel iets licht positief aan dacht ik ergens gelezen te hebben...
Stel dat je cyclus 32 dagen is zit je er nu nog 8 voor. Bij een cyslus van 29 dagen 5 dagen en dan zou het wel moeten kunnen met een early. Ja klopt heb ik ook weleens gelzen, maar volgens mij ook niet bij iedereen.
Hmm ik wacht het allemaal wel af...zal vast weer valse hoop zijn dat me lichaam me voor de gek houdt...
Dat komt dan door het progesteron hormoon. Hebben veel vrouwen last van helaas. Ik had het ook altijd...
Hey meiden, Weer even een flinke pauze gehouden van het forum, het hakt er toch allemaal wat meer in dan normaal. Ik krijg in ieder geval 21 oktober de hysteroscopie dus nog even spannend. Verder waren er vanuit de embryoloog niet veel bijzonderheden behalve advies om volgende keer met vers zaad en misschien half ivf en half icsi te doen of volledig ivf. @Punto en @Maan14 wat een super goed nieuws dat jullie ook zwanger zijn! @Mauzy82 en @Sara190 jullie ook veel succes, ik blijf duimen voor een mooie baby! Hoe gaat het verder met iedereen? Ik zal zelf even niet meer zo actief zijn omdat ik er een beetje doorheen zit maar kom uiteraard soms nog even lezen hoe het met iedereen gaat.
Heey Dankjewel voor het vragen! En ja ik snap dat je er ook doorheen zit. Ik ook wel pff wacht nog steeds op de rode duivels, merk dat ik me nu wel meer mee bezig houdt, zoals testen of niet testen, op alle kwalen letten pfff...zit op CD 27 en heb zwangerschapstesten van sensitest extra gevoelig al in huis maar durf gewoon niks meer pfff cyclus schommelt tussen 29-32
He meis, ik snap het hoor, traject is gewoon loodzwaar en de teleurstelling op teleurstelling is gewoon niet te doen soms. Jammer dat er verder niets is uitgekomen met de embryoloog. Echter blijf ik erbij dat je in Nederland ook zeker geen antwoorden gaat krijgen, puur omdat ze dingen niet (niet mogen en kunnen) onderzoeken. Hier gaat verder alles prima. Vooral veel moe en misselijk, maar het is te doen. Alvast heel veel succes met je onderzoek volgende week en ik duim echt voor een mooie en vitale zwangerschap de volgende poging voor jullie!
@LunaKyra : Fijn dat je er weer bent. Soms is het goed om je even terug te trekken en op je zelf te concentreren. Ik hoop dat jullie ook weer snel door kunnen met mooi resultaat. @Kramertje : hoe gaat het bij jou en met kleine uk? @Maan14 : Hoe voel je je ? Het besef en nieuws al een beetje geland ? @Punto : hoe gaat het bij jou ? Ook beetje bijgekomen van de roze wolken nieuws ? @Hier langzaam weer positief aan t worden en kijk stiekem uit naar de tp. Al ben ik heel erg bang dat het niets word ben ik toch blij deze tp nog te doen.