Ik heb die strepen zooo vaak gehad. En was toch echt niet zwanger. De kv2v5 zijn absoluut niet meer wat ze vroeger waren. Ik zou deze links laten liggen en voor een andere test gaan morgen of overmorgen
Kan iemand mij vertellen hoe lang een ovulatie test een duidelijke streep kan houden na de piek? Heb nu al ruim 24 uur positieve ovulatie testen (vandaag cd 25 met onregelmatige cyclus).
Hallo, ik ben nieuw hier en wij zijn al ruim een jaar bezig. Nu heb ik de afgelopen maand ovulatie testen gebruikt en de piek gevonden. Alleen ik vraag me af wanneer dan precies de eisprong is en op welke dpo ik nu zit. Bijgevoegd foto van ovulatietesten
Iemand die bekend is met de zwangerschapstesten (10miu) van thuistestenkopen? Ik ben van de kruidvat 2v5 afgestapt vanwege de valse 2e lijntjes. Zondag een tuurstreep met veel fantasie, maandag een tuurstreep en dinsdag toch echt een lichte 2e streep. Ik heb standaard veel lh in mijn urine maar de ovulatietest (25 miu) was negatief (streep was niet even donker als controlestreep). Test van action is omowit, predictor ook. Bovenste foto is van gisteren, middelste en onderste van maandag. Heb geen hoop door de witte action en predictor test. Maar wil graag weten of deze ook vals positieve streepjes geeft.
Ja binnen 3 minuten zichtbaar, zowel maandag als dinsdag. Heb de webshop gebeld met bovenstaande info en ze gaan het uitzoeken, ontzettend netjes van ze. Helaas kan ik op internet niets over ze vinden verder, dus was even benieuwd.
Spannend dan nog.. En zo onzeker. Ik hoop dat er alsnog een streep komt op de predictor of dat het streepje op deze test gaat oplopen
Aangezien die 10 hcg nodig hebben om positief uit te vallen zou ik toch wel neigen naar positief, Aangezien action 25hcg nodig heeft. Predictor weet ik helaas niet die heb ik zelf nooit gebruikt.
Predictor is de gevoeligste test, dus als ze al 3 dagen streepjes heeft van hcg op die dipstick, had de predictor dat ook zeker aangegeven. @Beay Ik vind de streep wel smal, terwijl de controlestreep juist breed is. Waar in je cyclus zit je nu?
Kent iemand deze ovulatietesten? Ik gebruik deze voor het eerst, ik neig naar niet positief echter zit ik inmiddels op CD 25 dus had allang mijn ei verwacht. Ik temp ook voor het eerst, echter is daar ook geen touw aan vast te knopen
Hoi!! Hele tijd geleden dat ik hier wat heb geplaatst.. Mijn dochtertje is inmiddels alweer bijna 3.. we zijn nu ongeveer 5 maanden bezig voor ons 2de wondertje. Heb vanmorgen een zwangerschapstest gedaan, normaal heb ik voor mn menstruatie altijd bruin/bloedverlies enz maar deze week helemaal niks. En ben afgelopen zondag door mn rug gegaan, nu achteraf denk ik dat dit mssn ook 1 van de symptomen is. Verder geen klachten tot nu toe. Vandaag 14/16dpo volgens mij. (Met behulp van ovutesten geklust) Wat denken jullie, deze test heb ik bij de apotheek gehaald vanmorgen, na 1 minuut heel licht streepje en na ongeveer 2 minuten lijkt hij wel duidelijker. Niet met ochtend urine gedaan, maar deze test kan op elk moment van de dag stond er. Ik vind hem nog wel erg licht maar dat was bij mijn dochtertje ook zo. Welke test van welke winkel zou ik nog kunnen proberen wil denk ik straks nog een test halen Ik kan het nog even niet geloven dat dit misschien echt zo is!!
Op je tweede foto zie ik een streepje. Ik ben niet bekend met deze testen. Wanneer had je een positieve ovulatietest? Ik denk niet dat je 14/16 dpo bent want dan had je denk ik een duidelijkere test gehad. Ik zou een predictor kopen, die schijnen erg goed te zijn.
Ik had 1 of 3 oktober ( ik heb het niet goed genoteerd in mn app maar bijna zeker dat het dinsdag 1 oktober was) een positieve ovulatietest, en daarna nog een keer getest 3 okt, maar toen was de streep heel licht. Een predictor is dat zo 1 als van clear blue?
Hoi!! Hele tijd geleden dat ik hier wat heb geplaatst. Heb vanmorgen een zwangerschapstest gedaan, normaal heb ik voor mn menstruatie altijd bloedverlies enz maar deze week helemaal niks. Vandaag 15/16dpo volgens mij. Wat denken jullie, deze test heb ik bij de apotheek gehaald, na ongeveer 2 Ik zie nu ook hoe onduidelijk de foto's zijn in het echt staat er wel duidelijker een streepje.
Zien jullie iets? Op dit moment 9dpo denk ik. Zondagavond en maandagochtend een positieve ovulatietest. Dinsdag een echo gehad en ze bevestigde de ovulatie. In het echt zie je hem wel wat duidelijker. Wel binnen de afleestijd. Heb hem na 5 min uit de casette gehaald.
Hallo allemaal ik ben nu 5 dagen overtijd. Heb rond week 3 een hele lichte bloeding gehad van 2 dagen. En nu dus overtijd. Nou heb ik 2 keer een Kruidvat test gedaan maar heb iedere x 2 lichte strepen. Wat betekend dit? Ik maak mezelf echt een beetje gek op dit moment