Ovulatietest vraag, was ik optijd?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Mamaloo, 24 okt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamaloo

    Mamaloo Actief lid

    6 aug 2018
    430
    177
    43
    Vrouw
    Lieve allemaal,

    Kunnen jullie eens met mij meedenken?

    Zondagochtend ovulatietest negatief.
    Zondagmiddag rond 16:00 gemeenschap gehad.
    Zondagavond niet meer getest.

    Maandagochtend ovulatietest positief om 10:00 uur. (Nr 1 op foto)
    Maandagavond ook positief en nog iets donkerder om 18:30 (nr 2 op foto)
    Dinsdagochtend positief maar wel al lichter als maandag om 10:00 uur zo ook dinsdagmiddag om 17:00 (nr 3 en 4 op foto)

    Maandag in de late avond al erg veel pijn in mijn buik gehad, groeipijn neem ik aan. Dit hield aan tot 01:00 uur en daarna werd het snel minder, dinsdag gedurende de dag alleen wat beurs gevoel gehad en dat is eigenlijk niet meer weg gegaan (gevoel heb ik nog steeds)

    Mijn vraag:
    Ik weet dus niet of ik zondag in de avond al positief had kunnen testen helaas, echt super stom! Wanneer denken jullie dat de eisprong is geweest? Ik denk zelf niet dat dat pas woensdag was, maar goed dat kan natuurlijk wel... Ben ik nog optijd geweest door seks te hebben op zondag middag? Of was dit toch echt te vroeg? Tijdens de positieve testen is het niet gelukt omdat manlief weg was voor werk...:cry:

    Help? Ik voeg de foto even toe, alvast super bedankt :rolleyes:
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Stemine

    Stemine Actief lid

    3 okt 2016
    302
    505
    93
    België
    Volgens mij is dat wel oké hoor!

    Ik ben bij mijn zoontje zwanger geraakt van te klussen op donderdag, en had pas zondag mijn eisprong. Heb daarna een tijdje geen actie meer gehad, dus weet zeker dat het van die ene keer was!
     
  3. Mamaloo

    Mamaloo Actief lid

    6 aug 2018
    430
    177
    43
    Vrouw
    Dank je!

    Heb jij toen ook ovulatietesten gebruikt? Die waren dan dus ook positief na de gemeenschap neem ik aan?
     
  4. Zonnetje19

    Zonnetje19 VIP lid

    26 jan 2019
    10.611
    8.825
    113
    Vrouw
    Maandag avond duidelijk positief dus zondag zit je goed
     
  5. Mamaloo

    Mamaloo Actief lid

    6 aug 2018
    430
    177
    43
    Vrouw
    @RoGiJuLi zie hier mijn post toendertijd over mijn ovu testen
     

Deel Deze Pagina