De laatste 100 dagen van de zwangerschap! - Deel 2

Discussion in 'Zwangerschap' started by Poolvos, Sep 19, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Ik realiseer me opeens dat ik vanaf dit weekend thuis zou mogen bevallen. Het gaat nu opeens hard! Theoretisch gezien kan het echt een kwestie van dagen zijn nog. Ik ben er nog zwaar relaxed onder..
     
  2. Dikkiedikk

    Dikkiedikk Niet meer actief

    Goedemorgen dames,

    hier weer redelijk geslapen. Ben al rond 10 uur naar bed gegaan. Was gewoon echt moe.

    manlief is de laatste paar dagen wat kribbig. Toen hij gisteren in bed kwam liggen begon hij toe te geven dat hij het nu heel erg lastig vind de zwangerschap omdat ik wat beperkter ben en eigenlijk wel continue slecht voel. “Ik wou dat ik het van je kon overnemen” krijg ik dan te horen. Vind het wel heel lief.

    heb tegen hem gezegd dat ik niet kan liegen door te zeggen dat ik me top voel terwijl dat niet zo is. Ja, ik ben gesloopt, heb pijn aan de bekken, last van maagzuur weet ik veel wat. Maar we krijgen er iets heel moois voor terug. Het zijn nog maar een paar weken die ik moet doorbijten en toen gaf die me inderdaad ook wel gelijk. Hij is gewoon overbezorgd, best zielig :$

    Nou vandaag ga ik ECHT aan die koffer beginnen... :roflmao: ben het echt al teveel aan het uitstellen! Voor de rest een rustige dag vandaag. Zometeen weer lekker wandelen met de hondjes. :)
     
    LaQueen and Boordevol like this.
  3. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    Jun 26, 2009
    6,178
    4,325
    113


    Oh die is superfijn en lekker warm ook. Ik heb niet eens gedacht aan dat het voor meisjes kon zijn. Ik heb deze namelijk gewoon bij de Hema gekocht en hij staat bij mijn zoontje super schattig.
     
    LaQueen and Nina Sanders like this.
  4. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
    Zo! Weer 11 pagina's bijgelezen. :D

    Super leuk om al die kamertjes te zien. Hier staat de wieg en commode + ledikantje al klaar. Maar de muren moeten nog gesausd worden en ik wil kijken naar een vloerkleedje ofzo, vind het nog een beetje saai Zo.

    Als ik zie wat jullie allemaal al geregeld hebben , denk ik dat ik nog veel moet doen :| dit weekend word onze jongste 4 en dan mag ze maandag beginnen op school. Ik heb ze dan allemaal op school zitten. Dus vanaf maandag kan ik lekker bezig met de babyspullen en de rest van het huis :D

    Ik heb nu 2x in 1 week langdurig( paar minuutjes achter elkaar) last gehad van hartkloppingen. Had de vk geveld en kreeg assistente ervoor. Zij zei dat het kwam door de groei van de bm en dat het wel vaker voorkwam. Ik herken dit dus echt niet van de andere zwangerschappen. Zijn hier meiden die dat ook wel eens hebben?

    Vandaag lekker taart bakken en decoreren voor dochtertje. Vinden de andere kinderen ook wel gezellig. Vanmiddag is hopelijk mijn man op tijd thuis dan kunnen we boodschappen doen en vanavond even shoppen voor mooi kado voor onze kleine meid. Ze wil graag dingen van Frozen en een camera. Moet lukken lijkt me ...;)
     
  5. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
  6. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Maar weet je hoe prijzig voor een babydoekjes etui :o:.
     
  7. Friesje203

    Friesje203 Fanatiek lid

    Dec 31, 2014
    1,142
    844
    113
    Ik heb in de luiertas een stoffen billendoekjes ding maar op de commode gewoon een plastic. Die stoffen moet je zo om denken dat je het pak dicht doet anders nat. Luiertas nat, doekjes uitgedroogd en bovenkant helaas verkleurd door de natheid.
    Kreeg bij de Duitse drogist weer een nieuwe simpele doorzichtige bij 5 pakken doekjes dus prima voor de baby weer!
     
  8. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Ik vind ze onwijs tof en heb ze besteld maar ik ga ze niet gebruiken voor de luiertas zelf, gewoon voor op de commode. Ik laat altijd de plak strip erop zitten (rechtop staan ook). In de luiertas gooi ik altijd gewoon een los pak
     
  9. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Nu heb ik echt alles voor de baby compleet. :D
     
    Kolibrie2, RM1996, LaQueen and 3 others like this.
  10. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,812
    7,414
    113
    Goedemorgen

    @Dikkiedikk, wel heel lief van je man! Mijn man komt nu elke dag thuis: zo, ben je al bevallen? :roflmao:
    Lijkt hem wel makkelijk. Nu is het ook zo dat hij tot 10 cm er niet bij mocht zijn bij mij bij de jongste, ik wilde helemaal kunnen ontspannen en wilde er niemand bij hebben. Dus hij zat urenlang opgescheept met vk en kv, daar rekent hij dit keer weer op :D

    Heerlijk geslapen vannacht op een paar keer moeite met omdraaien na. Ik verleg wel mijn ritme merk is, van 12 tot half 9 slapen, ik lijk wel weer 15 :roflmao:

    Vanmorgen niks gepland, vanmiddag zijn de jongens een paar uur weg en gaan mijn moeder, dochter en ik nog even shoppen, iets moois voor op de keukentafel zoeken. En misschien toch nog maar op zoek naar een piekstok en stof voor hemeltje :rolleyes:
     
    Nina Sanders likes this.
  11. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Dit weekend maar eens de molton erop leggen en nog een tochtstripje plaatsen op de babykamer.

    Ik heb wel een probleem. Hoewel ik absoluut geen harde ontlasting heb, word ik toch weer geplaagd nu door vervelende en pijnlijke aambeien. Help! Curanol werkt niet en de neusspray alleen ook niet. What to do? Want kijk, wat als ik hiermee moet bevallen? Dan heb ik pijnlijke aambeien? Dat kán toch niet? Dan kan ik niet persen hoor!
     
  12. Jo913

    Jo913 Bekend lid

    Mar 14, 2017
    751
    1,167
    93
    Ooooo ja shit ik ontdekte gisteravond ook een aambei.. voel er alleen niks van, doet totaal geen pijn maar ik zie het al voor me dat het een bloederige bedoening wordt met de bevalling en dat zie ik ook niet zo zitten.
     
    Nina Sanders likes this.
  13. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    Jan 15, 2014
    5,777
    2,874
    113
    Friesland
    Ik ben ook zo bang voor aambeien na de bevalling. Na de eerste heb ik er wel iets kleins aan overgehouden, maar niet dat ik er last van heb.
    Bij deze bevalling hoop ik dat het me ook verder bespaard blijft :oops:
     
  14. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    Apr 12, 2019
    4,629
    8,838
    113
    Female
    Oooh shit aambeien. Ik heb nu nergens last van. Let’s keep it that way. :o: Toch weer zo’n dingetje waar je dan niet automatisch over nadenkt dat je daar ook nog last van kan krijgen.
     
  15. Kolibrie2

    Kolibrie2 Fanatiek lid

    Nov 9, 2018
    1,332
    1,135
    113
    Female
    Pfff, ik ben echt zenuwachtig en mijn vriend ook.
    Ik merk ook dat ik even van alles ga huilen. Het is zo druk geweest de afgelopen weken: verbouwing die onwijs uit liep, commode die niet geleverd kon worden, deze week nog verhuizen omdat dat door de uitlopende verbouwing een paar weken opgeschoven moest worden, solliciteren voor een nieuwe baan voor na mijn verlof, overlijden van een vriend, mijn vader die uitgezaaide kanker heeft en ergens de komende maanden gaat overlijden. Het is nu allemaal een beetje veel en ik probeer te ontspannen voor de bevalling. Ik denk dat de ontlading komt als de baby er eindelijk is. We hebben geprobeerd om zo veel mogelijk te genieten van de zwangerschap, maar het is ook zo spannend geweest.
    Dat we straks een levende baby hebben...
     
    ButterflyPassion, Buko, Jo913 and 2 others like this.
  16. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Wat een heftige rollercoaster voor jullie! Kan me goed voorstellen dat het je nu even overvalt. En dan het onbekende van de inleiding, hoe het gaat lopen en vast ook een stuk angst gezien je voorgeschiedenis.
    Probeer je te visualiseren dat je je mooie baby in je armen hebt en dat je eindelijk kan knuffelen ❤️ En laat die tranen ook maar lekker gaan hoor, dat lucht op!
     
    Kolibrie2 likes this.
  17. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,812
    7,414
    113
    Heel veel succes vandaag @Kolibrie2 , ik denk aan je! Heftig hoor om er zo in te gaan, maar je kunt het!! Zet hem op!
     
    Kolibrie2 likes this.
  18. Dikkiedikk

    Dikkiedikk Niet meer actief

    #3899 Dikkiedikk, Oct 25, 2019
    Last edited by a moderator: Oct 25, 2019
    @Kolibrie2 Meissie toch. Wat een rollercoaster van emoties ook. Probeer te ontspannen want wat je zometeen in je armen hebt zal het mooiste zijn wat je ooit hebt gehad. Wij denken aan je, veel succes!
     
  19. Dikkiedikk

    Dikkiedikk Niet meer actief

    Wiehoe de vluchtkoffer staat klaar! Even straks mijn man even erin laten spieken niet dat ik zometeen iets vergeten ben :rolleyes:
     

    Attached Files:

    JosjeM likes this.

Share This Page