Spannend @Gandy !! Hier alweer bijna een week rottige menstruatiekramp en nog steeds niet ongesteld. (NOD+2). Voor de zekerheid gisteren een test gedaan maar die was negatief. Echt klaar mee, laat t nu maar komen dan kan ik weer verder . Had zo'n mooie regelmatige cyclus
He, wat stom zeg!! Dan krijg je echt hoop als je voorbij je NOD zit en dan is de test negatief Dikke knuffel! Ik heb ook al bijna een week lang af en toe een menstruatiegevoel. Niks aan!
Hè shit!! Zo stom dat we niet gewoon meteen ongesteld worden als we niet zwanger zijn... Hier vandaag 14 DPO, gister en eergister een witte test. Dus nu hier ook hopen dat ik snel ongesteld wordt aangezien dit CD 38 is... Zo kak!!
Ja he! Knuffel! Ik zit op 13 dpp, maar dat is voor mij erg lang, eigenlijk altijd 10-11 dpo menstruatie bij cyclus van 27 dagen.
Stom die witte testen zeg! Hoe gaat het nu @Gandy ? Nog steeds veel afscheiding? Ik zit nu op 11 dpo en de afscheiding is weer wit geworden! Gisteren heel klein beetje bruin. Heb wel echt heel weinig afscheiding, zoals altijd net voor menstruatie. Maar toch, dit maakt het toch weer spannend. Ook heb ik het normaal bloedheet voordat ik ongesteld ga worden, maar vandaag de hele dag al koud. Ik ga er vanuit dat ik toch ongesteld ga worden, maar toch hou ik een klein beetje hoop! Zo gaat de fase na mijn eisprong altijd eigenlijk. Net na eisprong denk ik ohh ja, het is nu raak hoor! Rond 9 dpo denk ik nee, het wordt niks. En dan net even voor NOD denk ik oehh, zou het misschien toch?
Hoeft niet een slecht teken te zijn.... ik had het ook toen ik zwanger was... En toen ik ongesteld moest worden... Dus neutraal symptoom bij mij . Ik heb sinds gisteren steeds wat zwaar gevoel in mn onderbuik... beetje zoals bij ovulatie... Maar is nog maar 4dpo, dus zegt nog niks....
Ja is nog steeds behoorlijk veel. Voel het gewoon lopen... sorry voor de details... Idd... Je blijft toch elke keer weer alles in beide perspectieven bekijken.... onzeker altijd weer!! Fingers crossed
Nope, 3 dagen na NOD, CD31 bij normaal een cyclus van stipt 27 dagen. Nog steeds buikpijn, maar geen bloed. Vind t erg lastig. Enerzijds weet ik dat ik niet zwanger ben (omowitte test), anderzijds blijf je toch hoop houden en gaan de gedachten alle kanten op. Bij de rest?
De kruidvat testen? Ik test normaal eigenlijk niet, dus ben ook niet zo ervaren. Maar dan zou je inmiddels toch wel wat moeten zien? En de buikpijn is wel dermate dat ik denk, dat zou toch ook niet normaal zijn als je zwanger bent? Verder geen enkel symptoom. Vandaar dat ik toch uitga van een uitschieter in de cyclus? Ik had ook al zo raar beetje bloedverlies op cd 7 en 8, na normale menstruatie op cd1,2 en beetje 3. Dus misschien is mn lijf een beetje in de war.
Wat gek @Gliss ! Was je wel zeker van je eisprong? Ik ben nu 12 dpo en afscheiding is nog wit. Vind het zo spannend!! Ik ga morgen testen. Ik word meestal op 13 dpo ongesteld.
Ja ik heb ovulatietesten gedaan. En dus echt superregelmatig cyclus normaal, kan er de klok op gelijk zetten Spannend Amy! Hoop dat je morgen positief test!!