Ik ben verliefd op de kleur Parallel van Histor en ben aan het puzzelen hoe ik deze kleur wil combineren in mijn nieuwe woonkamer. Wat vinden jullie mooie combi's? Ik wil in iedere geval een mooie zachte grijstint die er bij past en misschien nog een opvallende accentkleur.
Dit vindt ik echt een prachtige kleur: farrow and ball cornforth white. Bij een klasgenootje van m’n zoontje hebben ze het op de muur, echt prachtig! Neigt meer richting grijs in echt. Matcht mooi met groen.
Ja, maar daar kan ik niet van achterhalen welke kleuren het zijn, en hier zitten nog wel eens wat interieur enthousiastelingen.
Misschien combineren met een mooie tint roze? Wij hebben vt wonen old pink op de muren, deze combineert zeker mooi met zo'n kleur groen (ons kleed en gordijnen zijn ook groen-grijs). Of anders een terracotta kleur?