Die eerste lijkt wel "nep" aangezien het controle streepje al op gedroogd is en het test streepje nat lijkt. ik zou uit gaan van die van kruidvat en zeggen dat het negatief is.
Ja bizar he, die kwam ook geljjk tevoorschijn dat streepje.... Dus ik denk idd een foute test. Die kruidvat 2voor5 zie ik in het echt wel een lichte streep. Maarweer 2 a 3 dagen wachten en dan weer testen..
Creatief met stift/pen? Het streepje ziet er namelijk nep uit en staat volgens mij niet eens op de goede plek. De Kruidvat test is in ieder geval gewoon negatief.
Ik heb zojuist een test van de kruidvat 2v5 gedaan. Nou kan ik wel een soort van 2e streepje zien maar ik vraag me af of dit de typische voorgedrukte/ indroogstreep is? Ik ben 8 of 9 dpo. Gaan testen omdat mijn borsten pijnlijk zijn maar progesteron speelt al een aantal dagen een spelletje met mij dus hoeft ook niks te betekenen Zien jullie ook wat?
Ik heb alleen nog geen eisprong gehad sindsdien Voel die altijd heel duidelijk (scherpe steek en nog zeker een uur flink scherpe buikpijn onderin) en heb daarna hele pijnlijke tepels. Nu nog helemaal niks van alles..
Meestal voel je alleen de groei van de follikel en niet de eisprong zelf. En kan maar zo zijn dat je dat deze ronde een keer niet voelt Ikzelf had afgelopen donderdag een positieve test en een week ervoor tot een dag na de test voelde ik best veel steekjes. Daarna niet meer, echt het groeien van de follikel geweest
Ja klopt inderdaad. Ik krijg alleen altijd hele scherpe pijn heel diep in mijn buik door het beetje vocht wat vrijkomt bij de eisprong. En nu echt helemaal niks, behalve af en toe steekjes/gevoelig rond eierstokken
Ik zie een licht streepje. Je bent nog vroeg dus kan nog alle kanten op gaan.. Ik hoop dat hij de komende dagen oploopt!
Hee lieve dames, Ik zit vermoedelijk 2 dagen voor Nod. Ik heb denk ik 20 oktober mijn eisprong gehad. Nu net getest... Wat denken jullie? Ben ik gek, of zie ik een licht streepje? liefs Jennifer