Haha heeft nu een feestje met ze. Zal de om foto's vragen. Vast wel. Zal wel is een goed wordt je doen voor de dames van zp.
Ik heb ook wel interesse @Strandbal gewoon doen inderdaad! Wie weet is hij nog wel leuker dan die andere , of het klikt in het echt voor geen meter, weet je dat ook meteen haha.
Oh dat is super netjes van hem dat hij moeite heeft gedaan om hem bij iemand af te geven. Fijn dat je hem terug hebt.
Date met nr 2 gaat niet door. Heb gezegd dat ik het toch niet wil. Volgens mij wou hij het zelf ook niet meer. We hadden leuk contact maar hij deed sinds gister heel kortaf. En enige reactie die ik kreeg was ok.
@Evanesco fijn dat je ketting terug is. wel grappig dat hij hem bij je ex is gaan afgeven. Nou ja brievenbus. @Strandbal. Goed dat je hebt afgezegd als je gevoel toch niet goed zat. Wie wou nog een leuk filmpje van collega's van defensie. misschien zit er wat tussen .
Nou ik heb Paiq er maar weer af gegooid. Niet mijn ding. Denk dat ik t voorlopig maar laat rusten. Die leuke tinderman is ook aan t doodbloeden (het contact dan, niet hij) en ik heb eigenlijk ook geen zin om er nog langer achteraan te gaan vangen. Beetje graag of helemaal niet.
Weet je wat me opvalt Hoeveel mannen er tussen zitten die een relatie hebben. Of hoeveel stelletjes een 3e persoon bij zoeken...
Misschien een keer zo’n speeddate avond doen? Al is dat alleen maar omdat mij dat heel erg leuk lijkt, maar ik gelukkig getrouwd ben, dus het met jullie ervaringen moet doen?
Die zijn hier allemaal onwijs uit de regio. En als ik eerst een dik uur moet rijden om er te komen ben ik alweer genezen