Jongens.. ik ben pas 4 dpo en ik voel vanalles Allemaal trekjes vandaag! Maar goed, stelt niets voor dus XD @DCG gefeliciteerd! Update dpo 1dpo: gevoelige tepels, pijnlijke toeschietreflex. Moe 2dpo: gevoelige tepels, pijnlijke toeschietreflex. Duf. 3dpo: gevoelige tepels, wat chagrijnig, moe, licht misselijk. 4dpo: moe (verkouden..), steekjes bij baarmoeder en zeurend gevoel in de rug.
Dankjewel Steekjes voelde ik vanaf 5dpo, en verdwenen rond 7dpo terwijl ik vorige keer bij de vmk constant steekjes voelde. Het is dus echt daadwerkelijk bij elke zwangerschap heel verschillend. Ik duim dat die pijnlijke toeschietreflex iets betekent bij je
Ik heb ook echt weinig afscheiding. Maar hoorde wel weer dat dat ook niet altijd iets hoef te betekenen
Vraagje; wat houden de meesten van jullie aan als DPO1 aan de hand van ovulatietesten? Dus 24 of 48 uur vanaf de piek de eisprong? (Als je deze zelf niet voelt?) Had zelf op 28 oktober piek, dus moet ik dan 30 of 31 oktober als DPO1 aanhouden? Deze maand voor het eerst testen gebruikt en wil ook een beetje de symptomen bijhouden.
Ik reken hetzelfde als @DCG maar als ik om 08.00 smorgens positief test. Dan zou ik voor mijzelf 30 oktober aanhouden. Maar met wat dcg zegt zit je sowieso goed
@Pioenroos92 Hou voor nu maar de 31e als DPO1 aan. Ik voel / merk niks dus blijft sowieso een gok. Heb e.e.a. bijgehouden de afgelopen dagen, vandaag is DPO 5. Las laatst een topic van iemand die de hartslag in rust linkte aan menstruatie en uiteindelijk een zwangerschap. Heb dit dus ook bijgehouden, met mijn Fitbit. DPO 1 - niks - hartslag in rust: 62 DPO 2 - rommelende darmen, krampen - hartslag in rust: 63 DPO 3 - rommelende darmen, krampen, puistjes in gezicht - hartslag in rust: 62 DPO 4 - (Dikke) puistjes in decolleté en op de rug. 's Avonds last van gevoelige borsten - hartslag in rust: 64 DPO 5 - Wakker met hoofd- en keelpijn, weinig energie. Af en toe steekjes, rondom baarmoeder? - hartslag in rust: 66
Herkenbaar met fitbit. Ik zie mijn rusthartslag echt een duikeling maken vlak voor mijn menstruatie (kan zo 10 slagen per minuut schelen) en rond ei stijgt het altijd. Mijn smiley was op donderdag dus uitgaande van 48 uur was zondag mijn 1 DPO DPO 1: Geen klachten (rusthartslag 60 -> tijdens menstruatieperiode 50-51) DPO 2: Krampen aan rechterkant, gevoelige borsten (niet handig tijdens springen in de zumbales), beetje weeig gevoel. (Rusthartslag 59) DPO 3: tot zover: prikkelbaar! (Rusthartslag 59)
Leuk dat jij dit ook bijhoudt! Deze maand voor het eerst wat actiever bezig => ovulatietesten, 'symptonen' bijhouden e.d. Zie dat ik gemiddeld rond een hartslag van 60 / 61 zit, vanaf de menstruatie gaat dit inderdaad omlaag. Hartslag is de laatste dagen dus vrij hoog voor mijn doen.
Ik hou eigenlijk maar weinig bij. Misschien ook wel een idee of het eens bij te houden Lees hier wel dat bij iedereen de symptomen anders zijn!
Ik schrijf voor het eerst mee! Alleen vandaag op 5dpo merk ik iets en dat ik steken in mijn linkerzij heb ( daar is mn eitje gesprongen) Dus ik hoop een goed teken!
@Kacheltje @Cranberryjuice @MKR @DCG meiden, dank voor jullie "symptomen lijstje per DPO". Vol blijdschap kan ik met jullie delen dat ik net positief heb getest!!!! AAAAHHHHHHHHHHHH Dank voor jullie bemoedigende woorden!
Dank je wel ! Ik ben nu 10 DPO Komende dagen blijf ik lekker doortesten Hoe voel jij je? Erg last van kwaaltjes?