Hoevaak Jehova's getuigen aan de deur?

Discussie in 'De lounge' gestart door Manolito, 6 nov 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.289
    10.260
    113
    1 keer per jaar, de laatste keer waren er 2 volwassenen en 1 stotterende puber, erg zielig. Als het goed is komen ze nu niet meer, we hebben een sticker geplakt met geen geloofsovertuigers, collectanten en verkopers. Hangt er nog maar net dus ben benieuwd!

    Geloof zoeken we zelf wel mochten we daar de behoefte aan hebben en verkopers hebben pech dat ik geen impulsieve koper ben, collectanten komen steeds vaker s'avonds en dan doe ik de deur niet open (donker)
    We zoeken dan zelf wel doelen uit :)
     
  2. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    #42 Waxinelichtjes, 6 nov 2019
    Laatst bewerkt: 6 nov 2019
    Jammer genoeg belden ze aan terwijl mijn jongste net een week daarvoor geboren was. Slingers etc hingen nog buiten. Energiemaatschappij-verkopers liepen netjes door, postbodes kwamen niet leuren met pakketten voor de buren... Maar de Jehova belde wel aan. Ik vond het echt geen fantastische timing en ik zat er echt niet op te wachten om een gesprek te voeren over hun geloof. Ik liep in huispak met een net-uit-mijn-nest kapsel en wallen tot de kelder en was baby aan het voeden. Peuter was ook van de rel en behoorlijk pittig. Ik kon amper lopen nog en man was aan het werk. Ze zagen mij zitten omdat ze zo sociaal waren om door het raam te gluren. Dus ik moest wel open doen.
    Ik heb ze vriendelijk verzocht weg te gaan, het waren lieve dames en ik heb ze niet meer teruggezien. Normaal gesproken vind ik het niet erg, heb zelfs bij Jehova's gewerkt en ze hebben echt goede bedoelingen, maar op dat moment zat ik bomvol kraamtranen en hechtingen. Geen geweldige combi.
     
  3. mariska165

    mariska165 Fanatiek lid

    4 jan 2009
    4.106
    624
    113
    groningen
    Wij hadden hiervoor vroeger een sticker met ik geef bloed erop aan de deur. Dan belden ze ook niet aan :D
     
    Ansel, Gewooniemand, Madelie en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  4. mariska165

    mariska165 Fanatiek lid

    4 jan 2009
    4.106
    624
    113
    groningen
    En ze kwamen een keer bij mijn opa aan de deur, ze kwamen Jezus brengen.....waarop mijn opa zei, zet hem maar in de schuur en de deur dicht deed :oops:
     
  5. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.815
    113
    1x in 10 jaar.

    Edit: heb toen echt een kwartier met ze staan praten, aardige mensen. Kwartje viel pas toen ik het foldertje ging lezen haha
     
  6. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.696
    2.511
    113
    Hier max 1x per jaar.
     
  7. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Wallen tot de kelder :roflmao:
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  8. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Gemiddeld is het eens per 3/4 maanden.
    Als je geen belangstelling hebt kan je een sticker op de deur doen. Vroeger schreven ze je adres netjes op als je niet meer wilde dat ze aan de deur kwamen. Maar wegens de nieuwe privacy wetgeving mogen zij geen gegevens meer noteren.
     
    Manolito vindt dit leuk.
  9. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Misschien verstandig het de kinderen zelf eens te vragen.
    Mijn kinderen huilen als we niet gaan namelijk en vinden het juist leuk!!
    Zieltjes winnen daar doen wij niet aan, we willen de mensen in contact brengen met God maar her is een vrije wil en een vrije keuze.... die iedereen heeft dus ook onze kinderen. Daarom hebben wij dus ook geen kinderdoop, die je bij vele andere religies wel ziet, dus onze kinderen hebben vrije keuze en kiezen zelf of ze zich laten dopen
     
    Brinsa vindt dit leuk.
  10. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Bij deze ik!
     
    Gewooniemand en Iertje81 vinden dit leuk.
  11. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Elk weekend is absoluut onmogelijk!
     
  12. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Eigenlijk belachelijk natuurlijk dat je geld uit moet geven aan een sticker omdat zij ongevraagd aan je deur komen. Ookal kost deze niet veel. Ik zou het correct vinden als zij aan je deur komen en je aangeeft geen interesse te hebben dat zij zo'n sticker uitreiken. Ik vind het echt mensen lastigvallen.
     
    Waterlelies, fanona en Iertje81 vinden dit leuk.
  13. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Sorry ik lig echt dubbel, als je dan al iets grappigs wil zeggen zorg dan wel dat het klopt! Want Jezus betekend voor ons wel veel maar de gesprekken die wij voeren staan mbt God en niet Jezus
     
  14. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Misschien kan je het omdraaien?
    Al jaren zorgen wij netjes voor een mega administratie waarbij wij mensen die ons verzoeken niet meer te komen netjes noteren..dit is iets wat als ontzettend veel jaren gedaan is waar ookveel tijd energie en kosten in hebben gezeten.
    maar als de wetgeving dit verbied, wat kunnen wij daar aan aan doen? Enige wat we kunnen is de mensen netjes aangeven. Overigens kan je de stickers kosteloos halen volgens mij bij de gemeente
     
  15. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Hier komen ze regelmatig in de straat. Maar bellen niet meer bij ons aan. Inmiddels weten ze dat we geen interesse hebben.
     
  16. Celika

    Celika Fanatiek lid

    15 jul 2013
    1.893
    381
    83
    Vrouw
    Dicht bij de zee
    Oh nou echt raar dat ik ze toch echt elke week hier zie lopen!
    Ik wil je best uitnodigen hoor?
     
  17. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Het gebied word opgesplitst in kleiner gebiedjes en elk gebieden heeft een nummer en word via een lijst afgewerkt zodat we op zn snelst 1 x in de maand langs komen maar meestal is dat zelfs 1 x de twee maanden maar dat ligt eraan of je in een erg klein dorpje woont maar elke week kan echt niet of ze meoten bij een van je buren een vaste bezoek brengen vanwege een bijbelstudie dat Zou kunnen
     
  18. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Ik draai niks om, want ik vraag niet of jullie aan mijn deur komen. Ik ga dus ook niet reizen om een sticker op te halen.
    En hier heb ik ze nog niet aan mijn deur gehad. Maar in een eerdere woonplaats zeer regelmatig. Daar altijd aangegeven geen interesse te hebben, maar ze bleven komen. Dat is jaaaaren geleden, maar de administratie was toen dan duidelijk niet echt op orde ;)
     
  19. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Wij horen bijna elke deur geen belang.dan word je niet genoteerd als je dat expliciet aangeeft dan noteren wij degene. Niet als je zegt geen belang.....
     
  20. Celika

    Celika Fanatiek lid

    15 jul 2013
    1.893
    381
    83
    Vrouw
    Dicht bij de zee
    Nou ik snap niet dat jij zegt dat het onmogelijk is?!?
    Ik woon hier ben dagelijks op straat en ja je herkent ze van ver af al!
    Snap gewoon niet dat ze dit zo willen opdringen en langs de deuren gaan kom op zeg!
     

Deel Deze Pagina