Hoevaak Jehova's getuigen aan de deur?

Discussie in 'De lounge' gestart door Manolito, 6 nov 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Emotions

    Emotions Fanatiek lid

    5 jan 2019
    1.982
    2.237
    113
    Vrouw
    Hier hebben ze het 1x geprobeerd. Maar toen ze aanbelden begon mijn Duitse herder hard te blaffen.

    Toen we de deur openden waren ze al snel 3 huizen verder gelopen. :')
     
    Madelie vindt dit leuk.
  2. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.809
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Nope, geen behoefte aan om een bijbel te lezen. Ik ben uitsluitend benieuwd naar wát maakt dat tegenwoordig nog mensen er in geloven. Daarnaast benieuwd wat maakt dat je ontwijkende antwoorden geeft. Je lijkt in discussie te willen gaan maar je geeft geen antwoord op vragen maar verwijst mij naar een boek die ik niet wens te lezen... Ik ben niet benieuwd naar dat boek. Ik ben benieuwd naar de zienswijze van mensen die specifieke stromingen als waarheid zien ;)
     
    MyMiracle en puzzelstukje vinden dit leuk.
  3. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Omdat jij mij woorden in de mond probeert te leggen. Ik ga niet oordelen over andere religies. En als je echt antwoord wil zal je zelf onderzoek moeten doen. Dat mensen erin geloven, dat komt door onderzoek...
    Ik heb ook meermalen contact gehad met Turkse vriendin.... en Koran gelezen en meegewerkt naar moskee. Ik vond dat Heel interessant maar een onderzoek van de bijbel en Koran enZo daardoor ben ik bij jehovah getuigen terecht gekomen..... door zelf onderzoek te doen.
     
    mol81 vindt dit leuk.
  4. flipflop

    flipflop Fanatiek lid

    4 dec 2010
    3.250
    1.009
    113
    Zuid-Holland
    #124 flipflop, 6 nov 2019
    Laatst bewerkt: 6 nov 2019
    Mijn eerste reactie ook hahhahaha

    On topic, hier komen ze bijna nooit en als ze zouden komen zou ik niet het gesprek met hen willen aangaan. Ik ben een overtuigd christen en kan niet achter het geloof en cultuur van de Jehova's getuigen staan.
     
    Gewooniemand en maartje84 vinden dit leuk.
  5. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.630
    5.657
    113
    1 x per jaar. En als ze komen luisteren we er na en pakken het foldertje aan en gooien het foldertje weg. Maar ik wil er altijd wel even naar luisteren uit respect. Gelukkig ook nooit opdringerige gehad.
     
    Mammavantwee en Mamsje1987 vinden dit leuk.
  6. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.809
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Ik wil je geen woorden in de mond leggen, maar vraag mij wel af of het een correcte samenvatting op wiki is over het geloof dat Jehova’s aanhangen. Uiteraard is niet alles waar wat op internet staat (!) maar Wikipedia is eenvoudig aan te passen. Als dit niet zou kloppen, waarom is dat dan nog niet weggehaald?
    Als het evangeliseren zo’n belangrijk element is van ‘jullie’ zou het up to date houden van ‘jullie’ Wikipedia-pagina een mooie opdracht zijn.
    Ik ben echt oprecht geïnteresseerd in mensen hun beweegredenen en visie. Ik ben niet geïnteresseerd om bekeerd te worden (niet geloven bevalt meer dan prima!!) maar ik ben wel benieuwd naar hoe het in deze tijd zo is dat nog steeds mensen bij gelovige clubs zitten. Ik wil ‘jullie’ snappen ;)
     
    Jingle, MyMiracle en Mamsje1987 vinden dit leuk.
  7. Mamsje1987

    Mamsje1987 Niet meer actief

    Wij hebben onze eigen website. Die voor iedereen toegankelijk is. Weetje hoeveel onzin er op internet staat? Als we dat allemaal dagelijks aan moeten Passen is geen beginnen aan. Om antwoord te geven op je laatste vraag je wil het snappen?
    Ik ben vanaf Mn 15-18 echt zoekende geweest waarom, omdat ik zeker geloofde dat een meer was. Ik geloof niet dat alles vanuit een knak ontstaan is of per toeval. Daar moest iets of iemand achter zitten. Ik heb eerst zelf een oude bijbel gelezen en de Koran.....
    en toen waren er dingen die ik logischerwijs met elkaar in verband bracht. Waarbij sommige dingen ( niet klopte) voor mijn gevoel de dominee van de gereformeerde kerk gaf mij geen uitleg over bepaalde dingen het wa gewoon zo. Een ander dominee zei je hebt gelijk ( de punten waar ik het niet mee eens was en die andere delen van de bijbel tegen sprak! maar ik verdien hier Mn brood mee. Logisch dacht ik het klopt niet!
    Ik ben verder gaan onderzoeken heb een bijbelstudie genomen. En doordat ik steedse een begrip van de bijbel kreeg wist ik dat bepaalde leerstellingen vanuit andere religies niet juist waren met wat er in de bijbel stond.
    1 belangrijk punt gij mag niet moorden. Weetje hoeveel kerken financiële steun bieden aan de wapens? Of militaire dienst?
    Bij Jehovah's getuigen zag ik geen enkele oorlog op hun naam staan! Naar ruim 3 jaar intensief onderzoek ben ik een van jehovahs getuigen geworden. Omdat ik zelf antwoorden wilde op vragen levensvragen waarom is er leiden als er een God bestaat? Enzo... en alleen bij jehovahs getuigen kreeg ik antwoord vanuit de bijbel
     
  8. Ongeduldje31

    Ongeduldje31 Fanatiek lid

    16 jul 2011
    1.001
    29
    48
    Dit..
     
    puzzelstukje vindt dit leuk.
  9. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.041
    16.546
    113
    Bedankt voor je uitleg, ik vind het altijd interessant dit soort dingen ook al geloof ik zelf niet.
     
    Mamsje1987 vindt dit leuk.
  10. charliebradbury

    charliebradbury Bekend lid

    14 okt 2013
    986
    54
    28

    Ik had een vriendin die jehova's getuige was, en ik wil niet vervelend doen.
    Maar er zit dus echt geen vrije wil in jullie geloof...
    Als mensen er uitstappen of er voor kiezen niet gedoopt te worden, worden ze door de gemeent gemeden...
    Ze mogen nergens aan mee doen, geen verjaardag,kerst enz, en dat is best zielig voor een kind....
     
    puzzelstukje vindt dit leuk.
  11. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Dan zou ik voortaan even vragen of die mensen dan met geen belang genoteerd willen worden. Wel zo netjes ipv na één of twee maanden weer aan diezelfde deur staan toch.
     
    Syane vindt dit leuk.
  12. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Mwaw, als ik bij een vreemde aan zou bellen, de deur op een kier zou staan en diegene riep dat hij boven was dan zou ik de brutaliteit niet hebben om de woning binnen te gaan. Het zou mij dan overduidelijk zijn dat diegene iemand verwachtte. En als iemand van de energiemaatschappij dat zou doen zou ik het net zo brutaal vinden. Ieder weldenkend mens zou weten of diegene die roept dat daadwerkelijk voor hem of haar bedoelde. Ik noem het eerder van de gelegenheid gebruik makend en dus brutaal.
     
    Syane vindt dit leuk.
  13. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    #133 Madelie, 6 nov 2019
    Laatst bewerkt: 6 nov 2019
    Aangepast. Had verkeerd gelezen.
     
  14. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Bekijk bijlage 632739 Ik heb deze nu bij de bel hangen... hoop dat het zo stil blijft want niemand is nog geweest...

    Alleen iemand van de vriendenloterij. Had het bordje heel netjes gelezen want ze zei meteen: ik kom niets verkopen of geloof verkondigen:roflmao:

    Maar normaal wel een aantal keer per jaar...
     
    Fantykoekie en RachelleNM vinden dit leuk.
  15. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.947
    33.614
    113
    Maar zijn dan alle jehova’s getuigen hetzelfde? Is het zo omdat het bij je vriendin zo was, dat het dan overal zo is?
    Ik weet het niet hoor, daarom vraag ik het.
     
  16. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.947
    33.614
    113
    Oeh! Had je iets gewonnen in de Vriendenloterij? :D
    Oeh 2! Ik heb bijna zin om een topic te openen met de vraag of iemand weleens wat heeft gewonnen in een loterij en hoeveel ;)
    Wat een goed idee van mij!
     
    RachelleNM en puzzelstukje vinden dit leuk.
  17. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Nee, want daar doen we niet aan mee:roflmao: nee ze kwam een gratis lot aanbieden... uuuuh nee dank je wel want er is niks gratis:rolleyes:
     
    Syane, RachelleNM en Iertje81 vinden dit leuk.
  18. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.823
    18.536
    113
    Vrouw
    1 à 2 keer per jaar......
     
  19. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    19 aug 2015
    3.329
    2.135
    113
    Vrouw
    Hahaha echt he.

    Inclusief abbonnement van 1 jaar voor 14,95 per maand.
     
    puzzelstukje vindt dit leuk.
  20. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.823
    18.536
    113
    Vrouw
    Doet mij nog denken aan een ander soort geloofsovertuiging hier haha.

    Elke verplichting is zielig voor een kind zodra het niet wilt en het moet. Niet alleen bij jehova getuiges dat het zo gaat hoor
     

Deel Deze Pagina