Zwanger worden najaar 2019

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door MICH18, 26 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Akka

    Akka Fanatiek lid

    2 sep 2019
    1.392
    1.493
    113
    Vrouw
    Prachtig toch! We willen ook graag meegenieten van goed nieuws!
     
    MIss X en Pioenroos92 vinden dit leuk.
  2. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    Nouja, nu is hij ineens donkerder opgedroogd en lijkt er wel een heel lichte oploop in te zitten? Lekker vaag dit. Ik kap met deze testen, dit is gewoon verwarrend o_O

    @Pioenroos92 Is niet lullig, mooie test!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Enigma en Pioenroos92 vinden dit leuk.
  3. owl

    owl Bekend lid

    24 apr 2016
    824
    615
    93
    Vrouw
    Pioenroos92 vindt dit leuk.
  4. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    26 jul 2018
    669
    1.055
    93
    Vrouw
    @PieterKonijn geef de hoop nog niet op hoor! Hij lijkt wel wat oploop te hebben inderdaad. En de ene maakt gewoon sneller hcg aan dan de ander. Mijn duimen blijven voor je draaien!!
    Heb je nog meer kruidvat testen? Volgens mij kan het geen kwaad om er over 2 dagen nog 1 te doen.

    @Pioenroos92 natuurlijk mag jij showen! Geeft toch altijd extra bevestiging he, die woorden op de test!
     
    Pioenroos92 en PieterKonijn vinden dit leuk.
  5. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    @PieterKonijn opgedroogd lijkt hij gelukkig wel duidelijker! Hopelijk blijft hij mooi oplopen!

    Die van mij lopen nu ook veel sneller op dan bij de jongens.. Vanmorgen knalde hij echt! Vandeweek nog de cb doen met hopelijk 3+ en dan afwachten tot de echo. Ik hoop dat de verloskundige morgen belt voor een afspraak.
     
    PieterKonijn vindt dit leuk.
  6. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    IMG_20191110_094419_990.jpg
     
    djoyz, Lindavvv, Gnana en 3 anderen vinden dit leuk.
  7. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    25 jul 2014
    967
    688
    93
    Vrouw
    Noord NL
    @Pioenroos92 en @CupCake88 wauw wat een prachtige testen zeg!

    @PieterKonijn als ik heel eerlijk ben vind ik je testen wel erg licht voor je termijn. Hoe zeker ben je van je eisprong? Kan het niet zijn dat je gewoon wat minder ver bent dan je dacht? In het begin verdubbelt je hcg natuurlijk 1-2-4-8-16 etc.. en dat dan om de twee dagen. Dus als je nog heel pril in je zwangerschap zit zou dat kunnen verklaren waarom ze momenteel nog maar minimaal oplopen. Ik hoop dat je over 2 dagen weer een mooie oploop mag zien!

    @Akka Balen van die korte lf.. Bij mij lag dat destijds wel echt aan de borstvoeding.. omdat bij ons wens voor een tweede groot was ben ik toen uiteindelijk met pijn in mn hart gestopt. De maand daarna was ik zwanger.. Volgens mij hebben met name nachtvoedingen veel invloed op je cyclus en hormonen. Maar ik hoop voor jou dat het volgende maand gewoon hartstikke raak is!

    Hier nu 6dpo. Ik voel eigenlijk vrij weinig.
     
    Pioenroos92 en PieterKonijn vinden dit leuk.
  8. Akka

    Akka Fanatiek lid

    2 sep 2019
    1.392
    1.493
    113
    Vrouw
    Bedankt voor je inzicht. Meeste nachten slaapt mijn dochter door alhoewel ze toevallig net door verkoudheid al weer even 1x per nacht drinkt. Maar verder kolf ik niet meer en drinkt ze voornamelijk ochtend en avond.
    De wens voor de tweede is groot, maar ik heb nog geen haast. Ik ben nog jong. Wil voorlopig niet om die reden stoppen aangezien de borstvoeding me enorm lief is en stoppen geen garantie is. Eerst maar eens kijken hoe het loopt!
    Voor nu maakt het in ieder geval weinig uit dus want ik ga er toch niets aan veranderen. En ik zie gelukkig genoeg verhalen van mensen met een LF rond de 10 dagen die vrij snel zwanger waren. Komt vast goed!
     
  9. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    13 dec 2006
    2.960
    822
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    @PieterKonijn hij is inderdaad nog erg licht. Wat @Zus9 al zei. Kan het niet zo zijn dat je wat minder ver bent?
     
  10. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    @Zus9 en @MIss X Ik heb niet getemperatuurd, dus echt zeker ben ik er niet van! Mijn piek was ook een beetje raar deze maand. Ik ben met de ovutesten gestopt op CD17, dacht dat ik mijn piek op CD13 had gehad namelijk.

    Dit waren mijn ovutesten.

    Mijn eerste héél licht positieve predictor was op CD25 (11dpo).

    Seks op CD10, CD12, CD14, CD15 en CD21 :oops:
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    25 jul 2014
    967
    688
    93
    Vrouw
    Noord NL
    Snap ik hoor! Ik ben destijds wel gestopt, omdat het eigenlijk ook al een beetje begon af te lopen. Ik voedde toen alleen nog voor de nacht en veel melk had ik niet meer. Daarbij kwam toen dus die kinderwens en erg korte LF, bij mij was het 8 dagen geloof ik, dus toen heb ik die keuze gemaakt. Ik vond het wel heel erg lastig! Nummer 2 heb ik 20 maanden gevoed en pas gestopt toen hij zelf niet meer wilde. Dat ging heel mooi. Dus ik kan me heel goed voorstellen dat jij er nog geen afscheid van wil nemen. En zoals je zelf al zei kan 9/10 dagen prima genoeg zijn om zwanger te raken. :thumup:
     
    Akka vindt dit leuk.
  12. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    25 jul 2014
    967
    688
    93
    Vrouw
    Noord NL
    Welke cd zit je nu? Ik zou er niet helemaal zeker van zijn dat je piek op cd 13 was. Wie weet heb je een korte piek en heb je hem wel gemist met maar 1x per dag testen.
     
  13. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    Daar had ik nog niet eens aan gedacht eigenlijk, dat ik hem gemist kan hebben...

    Ik zit nu op CD29! Vroeger had ik altijd een cyclus van 28 dagen.
     
  14. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    25 jul 2014
    967
    688
    93
    Vrouw
    Noord NL
    Heb je je eisprong ook aan andere dingen kunnen herkennen zoals cervixslijm?
     
  15. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    Normaal wel, maar door de curettage is alles een beetje gek geworden helaas. Mijn laatste vruchtbare slijm was op CD15. Vanaf CD18 kreeg ik witte afscheiding. Op CD20 had ik een heel pijnlijke kramp in mijn zij, dacht toen dat dat de innesteling was, maar nu twijfel ik.
     
  16. Rebo

    Rebo Bekend lid

    26 feb 2015
    720
    297
    63
    @PieterKonijn wat spannend meid! Hoe waren je testen de vorige keer? Wamtndat is ook per persoon verschillend. De een test al vroeg donker en de ander pas na nod..

    Ik vind bv ook zo speciaal en zou het ook een moeilijke beslissing vinden, het afsluiten van die tijd is gewoon een ding!
     
    Akka vindt dit leuk.
  17. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    De vorige keer waren ze ook veel lichter dan die van andere meiden, maar wel donkerder dan ze nu zijn helaas. Eerste positieve test was toen 10dpo (nu 11dpo, áls ik mijn ovulatie goed heb berekend).

    Heb wel het idee dat de testen sindsdien zijn veranderd: die testen hadden toen absoluut geen voorgedrukte lijntjes, en nu hebben ze dat allemaal.

    Ik denk dat er niets anders op zit dan morgen een predictor te doen, maar ik baal nu al enorm. Het lijkt wel alsof het ons gewoon niet gegund is. Echt een rotjaar zo.
     
  18. Rebo

    Rebo Bekend lid

    26 feb 2015
    720
    297
    63

    Hoe gaat het nu met je?
    Heb je nog getest? Toen ik na mijn miskraam weer zwanger was en bloed verloor mocht ik meteen komen voor een inwendige echo, ik was toen ook nog maar pril zwanger. misschien is dat voor jou ook fijn?
     
  19. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    Niet zo goed, voel me zwaar ellendig. Ik wil gewoon niet wéér afscheid moeten nemen. Zo kort achter elkaar :(

    Al mijn kwalen zijn weg, ik heb af en toe lichte kramp rechts. Dit gaat gewoon fout.

    Heb de vk gebeld maar ik mag niet komen, want ik verlies geen bloed.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  20. Rebo

    Rebo Bekend lid

    26 feb 2015
    720
    297
    63
    Wat belachelijk dat je niet even mag komen om te laten kijken!
    Hier zijn ze daar altijd heel makkelijk in geweest bij mij en ook bij de derde zw na mijn 2 miskramen.

    Het lijkt wel op mijn 2 e zwangerschap. Daar liepen de testen ook heel lichtjes op en het hcg in mijn bloed ook maar te weinig voor de verdubbeling die het moest zijn. Op de inwendige echo zagen ze iets heel kleins maar te klein maar het groeide wel alleen te traag. Ik moest toen om de dag naar het ziekenhuis om bloed te prikken om het heb in de gaten te houden ook ivm bbz.
    Kun je niet een andere Vk proberen te bellen? Je bent vrij om naar een ander te gaan. Het zou je wel duidelijkheid geven.
     

Deel Deze Pagina