ja heel spannend. Ben al blij dat eentje er al goed ik woon in Italië.. je hebt hier altijd bij 5 weken een intake en dan doen ze het gelijk. En elke 3 weken dan een echo
Oh wauw! wel spannend hoor, maar ook leuk. Mijn vriendin is 3 maanden geleden bevallen van 2 meisjes echt zo leuk!
Hee lieve dames. Er is veel geschreven zie ik, super leuk!! @Cranberryjuice wat leuk een tweeling! Hopen dat ze beide goed groeien. Ik heb zelf een J/M tweeling van 4. Erg hectisch, maar ook erg leuk. Leuk dat je in Italië woont. Chill ook die vele echo’s @ptries je had het al gevonden zie ik. Je kunt gewoon in beide meeschrijven he? Ik vind deze groep ook super leuk, blijf hier ook lekker. @MrsWit dat is denk ik heel persoonlijk. Bij mijn vorige zwangerschap heb ik de dipsticks van zwanger & kids gebruikt en bij deze zwangerschap de midstream testen van de Action. Kon met beide erg goed mn ei vinden.
Ja ik twijfel inderdaad tussen die 2. Ga morgen even bij de action kijken of ze ze hebben. Constant uitverkocht daar b
@MrsWit oh dat schiet lekker op. Via de website van Zwanger & Kids kun je dipsticks bestellen. @Ebrum ah balen! Gelukkig is het voor een goed doel. Nog maar een paar daagjes en dan heb je je echo!!