Hier hebben we vandaag geprobeerd paar uurtjes na de efteling te gaan. Ik zat in een rolstoel met tessa op schoot, mijn man duwde mij en de twee grote meisjes liepen gewoon. Maar na 2 uur was ik helemaal kapot. Ik wilde na huis.. Alleen al de rolstoel in en uit en attracties in en uit was een mega aanslag op mijn longen. Dit was voor mij de laatste keer, wat ik enorm jammer vind. Maar ik kan niet meer. Hoop ook dat de artsen ook snel met een betere oplossing komen.
Oei meid toch. Al zelf een rolstoel niet helpt. Kan je man niet alleen gaan? Dan kan jij tenminste rust pakken. Kan le voorstellen dat je met 3 kindjes gewoon geen rust krijgt :/
Goh ik hoop voor je dat er nog een betere oplossing komt ja, dit lijkt me echt niet te doen voor je...
Wanneer moet je terug op consultatie @Lynne182 ? Dit is idd geen werk, zeker wanneer je nog de zorg voor de kids hebt en zwanger bent...
Ik ben eigenlijk ook al wat af aan et tellen nog 17 weken. Niet zozeer dat ik de baby het niet gun om lekker bij mij te groeien, maar mijn eigen gezondheid is bar slecht. Door de zwangerschap kunnen ze zo weinig. Mijn longarts wil eigenlijk een scan met contrast vloeistof maar dit is zo niet wenselijk voor de baby. Ze spraken ook al over pure prednison tabletten die ik moet slikken. Maar ook dit is niet goed voor de baby. En ik gebruik momenteel al een zware medicatie dus de opties zijn zo verder beperkt. Volgende week donderdag heb ik afspraak in het zkh bij de gyn. Eens kijken wat we allemaal kunnen bespreken. Ik ben vast niet de eerste zwangere die longproblemen heeft. Wie weet dat ze wel iets weet dat ook verlichting geeft.
Dat is idd ferm klote. Nog 17wk lijkt best lang. Ik vermoed dat ze je toch vroeger inleiden als je gezondheid echt verslechtert.. Vanaf 34wk is het meestal ook wel oké. Maar hopelijk ben je er tegen dan al lang vanaf
ja hoor! waarschijnlijk wel pas morgen, want we mogen pas om 19u gaan. En dan moeten we snel naar huis om de jongens in bed te leggen! Maar ik houd jullie sowieso wel op de hoogte!
Succes @Lientje16 ! @Lynne182 amaai klinkt vreselijk! Hopelijk kunnen ze je verder helpen snel.. met de zorg van de meisjes die fulltime op jou komt in de week, is het toch belangrijk dat je zelf ook gezond bent. Dikke zoen en veel beterschap! Hier begint de onrust toch toe te slaan.. binnen 3 weken heb ik de termijn waarop m’n zoontje geboren is en ik ben alweer écht nog niet klaar om te bevallen.. ik hoop dat we er dik over gaan! de volgende controles gaan spannend worden.. de tijd mag dus ook voor mij snel gaan nu..
Echo ging heel goed. Perfect op schema. Een mooi beweeglijk kleintje gezien. Ze kijkt hier ook al naar de NUB voor het geslacht..
Wat fijn, en wat zegt de nub? Ik wil ook foto zien! Hier groeit onze man hard. Mensen die mij twee weken niet meer hebben zeggen meteen dat mijn buik flink groter is geworden. Zelf zie ik dat niet zo want zie me eigen iedere dag natuurlijk. Mijn longarts heeft me doorgestuurd naar een long specialist. Ik moet binnen nu en x aantal weken toch onder CT-scan met contrast vloeistof. Ik zie daar enorm tegen op, wil dat liever niet voor mijn mannetje. Maar heb weinig keuze, want zolang we niet weten wat mijn longblaasjes zo aantast word het steeds erger ipv beter. En eenmaal beschadigde longblaasjes kunnen niet meer helen. En ik moet er niet aan denken om zo nog heel m'n leven door te moeten gaan. Maar ik blijf positief. Ik krijg als het goed is ook huishoudelijk hulp. Dat gaat enorm helpen ook.
Fijn he voelde me de eerste maanden ook zo mottig als wat. Optijd eten en veel rusten waar kan Ik moet donderdag weer na de gyn, zal waarschijnlijk ook een snelle groeiecho worden. Ze zaten bij de 20 weken echo te zeuren over de suikertest want de baby was zo groot. Maar dat waren al mijn meiden en had geen 1 keer zwangerschapsuiker. Dus heb voorgevoel dat ze er weer over gaan beginnen volgende week.
Nog een weekje aftellen! Wanneer mag je gaan? Alleja welk uur Hoe gaat het nu met u? Want zo ziek zijn, is niet niks. Hier alles zijn gangetje. Onze zoon trappelt al vrolijk We hebben wel nog geen naam.... Krijg er lichtjes stress van.
De naam loop je vast tegen aan. Bij onze derde hadden we ook geen idee. Je hebt nog de tijd ook he Ik hou me door de dag heen rustig. Maar dat is hele moeilijk met een groot gezin rustig te blijven terwijl je die als moeder juist draaiende moet houden. Ik probeer heel positief te blijven maar soms heb ik van die dagen dat ik dat heel moeilijk vind. Deze ochtend ook, opgestaan met pijn in m'n longen hij iedere adem haling. Vervolgens sta ik fruit voor de meiden klaar te maken en heb zo adem nood. Echt verstikkend gevoel van lucht te kort. Ik roep m'n man en zeg het gaat echt niet goed tussen het happen naar lucht door. Meteen rustig gaan zitten en gaan concentreren om rustig te ademen. Op zulke momenten maak ik me onwijs zorgen. Zorgen die ik ook moeilijk vind om te delen met naasten. Ik ben straks een moeder van 4. Kan ik wel nog gewoon met ze fietsen, zwemmen, rolschaatsen, buiten spelen... Wandelen?? Of zijn dit gewoon pure hormonale gedachten?? Mijn man zegt elke keer, ze kunnen tegenwoordig zo veel, er is vast wel iets op te vinden. Maar hoe doe je dat als je geen fatsoenlijk lucht krijgt? Ik kan zo ook niet optimaal genieten van de zwangerschap. Ik denk alleen maar, hoe groter hij word hoe minder longinhoud. Dit lief klein mannetje kan daar niks aan doen maar voelt zo oneerlijk.
Persoonlijk denk ik wel dat je man gelijk heeft. Maar zolang je zwanger bent, zal dit enkel erger worden. En in principe zit de baby nu nog vrij laag. Over 10tal weken drukt deze wel tegen je longen. Hopelijk gaat het tegen dan echt wel beter. Anders moet die dokters toch echt een andere oplossing zoeken. Zo benauwd hebben kijkt me vreselijk.
Het is hier zo rustig, hoe gaat het met iedereen? Dinsdag de 12 weken echo en nipt afname, ben aan het aftellen! Moet zeggen dat deze zwangerschap mij zwaarder valt dan de eerste... dagen dat ik niet uit zetel geraak (hoofdpijn en misselijk), ik kan niets verdragen, niet van mijn man maar ook niet van mijn dochter en dan voel ik mij daarna weer schuldig, zou elke dag 12u kunnen slapen,... Och ja we geraken er wel door zeker. Ik denk wel dat het een jongen is deze keer