Uitgerekend 16 t/m 31 juli 2020

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door NienkeB, 4 nov 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anonima257

    Anonima257 Bekend lid

    6 jul 2014
    848
    284
    63
    Vrouw
    Hahaha dat is mooi balen volgende week! Kun je niet met een smoesje niet heen gaan? Of heb je al gezegd dat je erbij bent?

    Wij moeten alleen een nieuw kamertje en een box kopen. De rest heb ik nog! Wij hebben geen grote opslagruimte, dus moest gewoon echt weg. Maar ga daar ook niet teveel aan uitgeven hoor! Lang leve marktplaats, nieuw matrasje kopen en klaar!
     
  2. Anonima257

    Anonima257 Bekend lid

    6 jul 2014
    848
    284
    63
    Vrouw
    Ice tea green in een wijnglas ziet er trouwens hetzelfde uit als witte wijn! Mocht iemand nog wat zoeken, echt niemand die het doorheeft!!
     
    KaatjeB, NienkeB en Pioenroos92 vinden dit leuk.
  3. Pioenroos92

    Pioenroos92 Fanatiek lid

    28 jul 2014
    1.961
    1.463
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Dank voor de tip:rolleyes:
     
    Anonima257 vindt dit leuk.
  4. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    @Anonima257 ik ben miet zo van het ontwijken. Vind het ook nog eens heel gezellig. Moet gewoon even nadenken over een goede smoes:roflmao:
     
    Anonima257 en NienkeB vinden dit leuk.
  5. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Ik kon het toch weer niet laten. Liep gisteren langs de Action en die testen riepen gewoon naar me. :oops:

    Onderste van vandaag, bovenste van gisteren.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Popje2015, KaatjeB, Anonima257 en 5 anderen vinden dit leuk.
  6. Ananas13

    Ananas13 Fanatiek lid

    8 sep 2013
    1.779
    888
    113
    @Anonima257 Haha dat is een goeie!

    Ik heb een kamer voor mn neefje thuis, dus ga alleen de meubeltjes opknappen denk ik. En voor de rest moeten we alles. Oh, en wij moeten nog verhuizen. We wonen nog niet samen:D. Zat eigenlijk pas over een half jaar in de planning.. Maar raakte iets sneller zwanger:D
     
    Anonima257, NienkeB en Liana84 vinden dit leuk.
  7. Ananas13

    Ananas13 Fanatiek lid

    8 sep 2013
    1.779
    888
    113
    Wauw! Mooie testen hoor!:D
     
    Liana84 vindt dit leuk.
  8. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    @Freddel hoe is het met jou? Nog bloedverlies gehad?
     
  9. NienkeB

    NienkeB Fanatiek lid

    6 okt 2019
    2.172
    2.388
    113
    Vrouw
    Administratief
    Twente
    antibiotica is ook een goede :p gooi het op een blaasontsteking !
     
    Anonima257 en Liana84 vinden dit leuk.
  10. NienkeB

    NienkeB Fanatiek lid

    6 okt 2019
    2.172
    2.388
    113
    Vrouw
    Administratief
    Twente
    heeel mooi weer :D
     
    Liana84 vindt dit leuk.
  11. Yellowbirdie

    Yellowbirdie Actief lid

    27 jan 2019
    333
    469
    63
    Vrouw
    Goedemorgen dames!

    Weer flink gekletst hier. Leuk! Ik verheug me al op die 9 maanden beurs :D.

    Hier gaat het momenteel wat minder. Lijkt er echt op dat eczeem en aanverwant nu ineens een flinke zwangerschapssymtoom is. In plaats van misselijk loop ik avonds met een rode huid en rode en droge ogen richting bed. Ik lag er al om 20:00 uur in. Gedurende de dag gaat het weer maar zodra ik moe wordt komt het enorm opzetten. Behoorlijk vervelend dus. Ik hoop dat de internist vandaag terugbelt.

    Wat betreft drinken en feestjes. Mensen weten dat ik ziek (ziektewet) ben en medicatie slik dus word er vanuit gegaan dat ik geen alcohol drink. Er wordt eerder opgekeken als ik wel een glaasje pak. In dat opzicht ideaal dus :roflmao:
     
  12. ptries

    ptries Bekend lid

    22 feb 2011
    874
    834
    93
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Zo een afspraak bij de ha, even gevraagd of meteen weer onder controle van de gyn moet of eerst miss iets minder klinisch beginnen mag bij de vk.
    (ivm reuma heb ik een medische indicatie voor zh bevalling en na m'n spoed keizersnede soeiso zh)
     
    Liana84 vindt dit leuk.
  13. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    @Yellowbirdie dat scheelt weer. Ik heb pech, want ik sta op feestjes bekend als de zuipschuit.:D
    Wat balen van je eczeem zeg! Hopelijk heeft de internist een oplossing voor je.

    @NienkeB ik heb nog nooit van mn leven een blaasontsteking gehad. Maar dat weten zij niet natuurlijk. :rolleyes:

    @ptries Moet je sws je controles in t zkh als je een medische indicatie hebt? Heb nu sws weer een medische indicatie vanwege antidepressiva gebruik en eerdere keizersnede. Ik word ook weer aangemeld bij de POP poli. Maar ik hoop toch dat ik de gewone controles bij de vk praktijk mag/kan laten doen. GUO moet ik volgens mij sws. Dus dat is in elk geval in het zkh.
     
  14. NienkeB

    NienkeB Fanatiek lid

    6 okt 2019
    2.172
    2.388
    113
    Vrouw
    Administratief
    Twente
    ohh ik snap het helemaal @Liana84 en @ptries

    Ik heb ook een medische indicatie, maar mag denk ik alle afspraken wel bij de VK doen. 20 weken echo moet ik wel in zkh ivm hartproblemen in de familie en daar kunnen ze toch iets meer zien.. maar bevalling sowieso medisch helaas. (vanwege knip+pomp vorige bevalling)
     
  15. ptries

    ptries Bekend lid

    22 feb 2011
    874
    834
    93
    Vrouw
    Verpleegkundige
    @Liana84 geen idee, bij mij ging 't ivm de groei van het kindje, met reuma kan het groei achterstand hebben, maar zoonlief liep zelfs ver vooruit (grote ouders, zijn beide 1.95m)
     
  16. Tijm86

    Tijm86 Fanatiek lid

    7 aug 2013
    1.149
    774
    113
    Vrouw
    Goedemorgen!
    Tip voor feestjes: nep drinken ! Haha . Vorige zwangerschap een bruiloft gehad en een hele avond met een glas wijn in mn handen gestaan zonder ervan te drinken ( af en toe ff je lippen laten raken ) , geen mens die het door had.

    Eerste echo staat op 11 dec , testjes blijven heel licht . Hoeft niks te betekenen volgens vk , als ze over een week nog zo licht zijn moet ik wel even bellen .. Wordt er wel rete onzeker van , o ik vanmorgen was de test erg licht. Verder geen bloed en wel kwaaltjes , dus we wachten het maar af ..
     
  17. ptries

    ptries Bekend lid

    22 feb 2011
    874
    834
    93
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Spannend hoor, komt vast goed!
     
    Tijm86 vindt dit leuk.
  18. Boju

    Boju Actief lid

    28 okt 2019
    437
    437
    63
    Vrouw
    Hoi dames!

    Weer even flink moeten bijlezen! :)

    Hier gaat alles goed. Weinig symptomen, wat me ook wel wat onzeker maakt. Is voor iedere vrouw anders natuurlijk maar bij zo'n 1e zwangerschap Google je misschien wat meer en let je op alles (ik in ieder geval wel:roflmao:).
    Enige wat elke dag terugkomt zijn de gevoelige borsten. Af en toe staat de koffie me tegen en is de stoelgang wat anders dan normaal. :p

    Wat betreft babyspullen; wij moeten dus echt alles aanschaffen. Als alles goed gaat dan hou ik me t.z.t. graag aanbevolen voor tips w.b. kinderwagens etc etc :)

    Over kleine 2 weken een etentje met een bestuur waar ik net nieuw ben. Al even online gekeken, is echt een chique en duur restaurant (met Michelin ster).
    Eet normaal nooit zo luxe en zie al heel veel dingen die ik echt niet mag hebben. :cry: Nog even bedenken wat ik daar mee aan moet. Omdat we met grote groep zijn ook kans dat ze een vast menu voor ons doen en dan ben ik wel echt de pineut. :p
     
  19. Ananas13

    Ananas13 Fanatiek lid

    8 sep 2013
    1.779
    888
    113
    @NienkeB Haha die heb ik zaterdag gebruikt inderdaad!

    @Yellowbirdie Wat vervelend van je eczeem zeg!

    @Tijm86 Haha dat is ook een goeie inderdaad!
    Ik snap je helemaal.. Hier ook nog niet overtuigd van mn testjes en juist totaal geen kwaaltjes.. Maakt me ontzettend onzeker!
     
  20. Yellowbirdie

    Yellowbirdie Actief lid

    27 jan 2019
    333
    469
    63
    Vrouw
    @Boju ik lees mee wat betreft kinderwagens en alles. Hier ook alles 1e aanschaf. Man wil wachten met oriënteren tot na de 1e echo. Dat snap ik uiteraard. Maar ik geloof dat als alles goed is dat de remmen wel los gaan. Hij is nogal van de gadgets :roflmao: . Ik zie straks serieus een hele kamer vol met allerlei hightech snufjes voor baby’s....ohjeej :roflmao:

    Hier ook medische indicatie, alleen klinisch en geen Vk. En ik krijg een uitgebreidere 20 weken echo vanwege wat achtergrond bij man.

    Ohja over echo’s gesproken. Ik droomde vannacht dat ik de eerste echo had en dat we 7 vruchtzakjes zagen....7...ik zag ook echt de echo voor me en ik was aan het tellen.....ik hoop dat dat geen voorspellende droom was:eek::eek::eek::o:
     
    CupCake88, Pioenroos92, Leooonie en 2 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina