De eerste 100 dagen van je baby!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Poolvos, 6 okt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    O krijgt ook niks als hij niet wil eten. Heb hem 2x zonder eten naar bed gedaan en dat boeide hem niks. 1 van die keren lag hij om 21.30 nog te babbelen en had hij het over havermout. Het liefst had ik op dat moment een bord voor hem gemaakt maar ik dacht nee, zolang hij ons niet gaat roepen of het op een brullen zet dan doe ik het niet. Als hij dat wel had gedaan, dan had ik hem denk ik wel wat gegeven. Want anders zou ik hem honger laten lijden en daar sta ik ook niet achter. Maar verder geldt hier de simpele regel: niet eten = prima, ik ga geen strijd voeren, maar dan ook écht niks meer en ook geen gezeur.
     
    USAbaby, Poolvos en dreames vinden dit leuk.
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Oh trouwens. Momenteel is hij echt een lastige eter. Aan tafel bij ons wil hij NIKS. Behalve.. die rottige olvarit potjes van 15 mnd en ouder.
     
    ButterflyPassion vindt dit leuk.
  3. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Lijkt me priiima!
    Bevalt die melkpoederbus?
     
  4. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    I feel ya.
    Ik voel me echt super bij de beslissing te stoppen. Ik bied soms aan maar een halve huil en de fles zit er al in. Prima!!
     
  5. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    @Nina Sanders Om nog even te reageren over baddertijd; V doe ik in de ochtend na een voeding en N in de avond. Niet beide achter elkaar, dan word ik echt gek :roflmao:

    @active82 Vreselijk dat onrustige drinken! Wij hebben flesvoeding en borstvoeding ook gecombineerd in de eerste weken, ging helemaal prima. Dus niet bang voor zijn, komt goed!

    N heeft vanmiddag bij mijn ouders gespeeld, ik kwam later met V en we konden aanschuiven bij het eten (hoppa! :D) Ze kreeg ook een winterpeen mee voor paardje Ozosnel, dus mevrouw heeft haar schoen gezet en ze bleef maar zingen :D Echt te schattig!

    V wordt nu wakker voor de laatste voeding, daarna duik ik er ook in. Tot straks ;)
     
  6. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Ik durf bijna niet te reageren op baddertijd. L gaat 1x per week thuis en vaak 1x extra ivm zwemmen. R is tot nu toe in 8 weken 4x in bad geweest. 3x omdat hij over de zeik was om m rustig te krijgen.
    De dermatoloog zou trots op me zijn. :o:
     
    ButterflyPassion, Raggy81, dreames en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.153
    6.005
    113
    L gaat bij ons ook weinig in vergelijking met anderen. 1 keer in de 3/4 dagen. Ligt eraan of ze haarzelf heeft onder gespuugd. Ik zie dat haar huid echt niet opknapt van water enz... Na een bad of douche altijd smeren met vette crème. Een natte washand is toch ook prima !
     
    Raggy81 en Poolvos vinden dit leuk.
  8. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    @Nina Sanders hier gaat het zo:
    Om de dag
    17:30 avondeten
    18:30 naar boven
    N onder de douche, ik was hem en dan heeft ie nog 5minuten om even te spelen oid onder de douche.. timer aan en zodra die af gaat komt ie er onder uit.
    Dan gaat C die krijgt 8minuten.
    Ik droog ondertussen N af en doe zijn pyjama aan en poets zijn tanden.
    Dan is C klaar en die help ik afdrogen.
    Meestal zit L in de tussen tijd in de drager.
    Dan hop die 2 naar bed.
    Beneden L eten geven en dan stappen wij samen onder de douche.
    Ben dan rond 20:00 beneden en dan is iedereen weer fris en schoon :D
     
    ButterflyPassion, active82 en Nina Sanders vinden dit leuk.
  9. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Jep! Maar je moet hem wel ff doorhebben
     
    Poolvos vindt dit leuk.
  10. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ging alles nog perfect vandaag qua voeding.. weigert meneer deze voeding. Ben al een half uur aan het proberen maar hij wil gewoon echt niet.. o_O
    Dan heeft hij naar 5 voedingen op vandaag.. dat is wel erg weinig..
     
  11. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    ^^ edit: hier alsnog opgedronken om 00.15.
    En nu kan ik totaal niet slapen. Ik lig maar wakker en wakker. Zucht.
     
  12. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.358
    8.371
    113
    Amsterdam
    hier ook hoor, gem 2 keer in de week voor E Max 3 en als ze bijv in de zomer echt vies is een keer extra. En idd T moest nu echt met dat gespuug van hem alleen nu had ie zich savonds natuurlijk meteen weer onder gespuugd aangezien hij niks ander doet.
     
    ButterflyPassion vindt dit leuk.
  13. active82

    active82 Fanatiek lid

    24 sep 2014
    2.178
    1.867
    113
    Nu wel weer rustig aan het drinken. Gelukkig maar! Ze slaapt nu op haar eigen kamer, gaat goed. Hopelijk kan ik haar zo ook weer zo weg leggen!
     
  14. active82

    active82 Fanatiek lid

    24 sep 2014
    2.178
    1.867
    113
    @douchen. Hier gaan de oudste en middelste om de dag (in de zomer met extreme hitte wel iedere dag). De baby gaat of met haar broer en zus mee in bad of overdag ergens een keertje in het badje. Maar ze gaat niet standaard om de dag, maar net hoe het uitkomt.
     
  15. active82

    active82 Fanatiek lid

    24 sep 2014
    2.178
    1.867
    113
    Een boertje doen is hier 's nachts lastig. Herkenbaar? Overdag komt het boertje best snel, maar 's nachts op één of andere manier niet...

    We krijgen trouwens wel iets van een ritme 's nachts. 4e nacht op rij rond 3 uur! Volgende voeding is dan tussen 6 en 7 dus komt ideaal uit met het ochtendritueel van de andere twee!
     
    Nina Sanders en USAbaby vinden dit leuk.
  16. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.827
    4.057
    113
    Oh my L. poept om de 1 a 2 dagen en dan elke keer bij de nachtvoeding. Die geur wordt je echt niet vrolijk van om kwart over 3 in de nacht :|:roflmao:
     
  17. USAbaby

    USAbaby Fanatiek lid

    14 feb 2014
    2.229
    1.904
    113
    Vrouw
    Oudste 2 gaan dagelijks onder de douche/in bad tussen 18-19u. Soms lang soms kort hangt er vanaf hoe laat we de badkamer bereiken. Ze vinden het heerlijk en m’n voor de middelste noodzaak.

    jongste gaat om de dag
     
  18. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.827
    4.057
    113
    @active82 boeren is soms sowieso lastig hier. Het lukt niet altijd. In de nacht van juist wel.

    Douchen
    Ze gaan hier allemaal om de dag. In de zomer als ze echt veel buiten spelen en zweten enzo dan elke dag.
    De oudste 2 kunnen alles zelf doen en gaan dan ook vaak zelf. Maar we hebben een bad, douche en meer dan genoeg ruimte in de badkamer voor het babybadje dus als we heel krap in de tijd zitten kunnen ze alle 3 tegelijk.
     
    Poolvos vindt dit leuk.
  19. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Hij spuugt wel echt ongewoon veel. Ik besefte toen ik schreef hoe weinig ik R badder, dat hij echt nog maar 2-3x heeft gespuugd en gisteravond toevallig voor t eerst écht spuitluier en hele benen onder. Dus zijn 5e bad in 8 weken is werkelijkheid.
    L had erg eczeem (achteraf bleek dat koemelkeiwit allergie). Dus dan zeggen we max 1x per week. Nou intussen dus 1x plus zwemmen plus indien nodig als ze vies is van buitenspelen. R wordt ook mega droog in zn huidje. Dus dan maar gewoon niet.
    En dan kan mama lekker babygeur snuffelen
     
    Kirzy vindt dit leuk.
  20. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.358
    8.371
    113
    Amsterdam
    Klopt @Poolvos hij spuugt absurd veel, deed z’n zus echt niet. Daarom heeft ie ook slabbetjes/bandanas om anders kan ik hem echt soms 8 keer per dag omkleden.

    hier opzich k nacht alleen de tijden zouden wat mogen schuiven of gewoon het eerst stuk weer wat langer. 2115, 215, 615 als ik hem zo wegleg ga ik weer verder slapen!
     

Deel Deze Pagina