Hoe lang last van klachten naar huisarts

Discussion in 'De lounge' started by Krabje, Nov 21, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,549
    2,018
    113
    Ok even het verhaal.
    Vorige week woensdag heb ik een operatie aan mijn buik gehad, uur onder narcose geweest. Mocht dezelfde dag weer naar huis.

    De dag na de operatie stond ik 's morgens brood te smeren voor mijn zoon. En toen werd ik duizelig en ben ik flauw gevallen. Ik heb daar toen een dikke bult op mijn hoofd aan overgehouden en een zere nek.
    Ik zou eigenlijk vandaag weer aan het werk gaan maar ivm de val heb ik dat uitgesteld naar maandag (vrijdag is mijn vrije dag, dus blijf nu 1 dag langer ziek thuis).

    Afgelopen dinsdag had ik assistente van huisarts aan de telefoon om afspraak te maken voor wondcontrole. Toen heb ik met haar ook het flauwvallen besproken en volgens haar moesten de klachten wel verminderen en kon het een week duren.

    Nu heb ik nog steeds last van mijn nek en hoofdpijn. En ik twijfel of ik naar de huisarts moet voor een controle. Ik ben dus nu een week na het flauwvallen.
    Het gekke vind ik dat ik van mijn buik amper last heb maar van mijn nek en hoofd des te meer.

    In principe ga ik maandag weer werken (op een peuterspeelzaal) en moet ik woensdag naar de huisarts. Dan zal de assistente de wondcontrole doen en hechtingen verwijderen.

    Dus wachten tot woensdag of toch morgen nog heen?
    Wat zouden jullie doen?
     
  2. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    Jun 30, 2015
    4,826
    2,249
    113
    Gewoon even bellen of je eerder kan komen. Misch kunnen de hechtingen er ook gelijk uit en hoef je woensdag niet. Zit je ook niet in het weekend te tobben als je je toch niet lekker voeltm
     
    Krabje likes this.
  3. Mayflower

    Mayflower Bekend lid

    Oct 21, 2018
    592
    304
    63
    Female
    Ik zou gewoon even bellen
    Je kan een vervelende smak hebben gemaakt
    En je nek spieren zullen wel een optater hebben gekregen. Gewoon even bellen voor het weekend kan nooit kwaad lijkt mij.
     
    Krabje likes this.
  4. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    Jan 9, 2009
    6,302
    2,576
    113
    Heb je al pijnstillers consequent geslikt zoals een combinatie van paracetamol en brufen, zodat de spieren in je nek kunnen ontspannen.

    Als dan na een paar dagen nog last hebt kan een fysiotherapeut meer voor je betekenen dan een huisarts.
     
    RachelleNM and Krabje like this.
  5. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,549
    2,018
    113
    ibuprofen mag ik niet hebben, dus die slik ik ook niet. Pcm regelmatig en als het echt heel erg is dan komt daar een morfine achtige pil bij.
     
  6. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,549
    2,018
    113
    ik ga toch morgen maar bellen. Eens horen wat de ha er van zegt
     
  7. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,549
    2,018
    113
    ga ik doen. Hechtingen mogen er niet eerder uit helaas
     
  8. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    Sep 13, 2013
    1,100
    197
    63
    Female
    Hoe gaat het nu?
     
    Krabje likes this.
  9. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,549
    2,018
    113
    Het gaat een stuk beter. Bedankt voor het vragen.
    Gisteren toch een heel stuk minder last. Zelfs zoveel vertrouwen dat ik weer een stukje gefietst heb.
    Heb dus de huisarts maar niet gebeld.
    Ga ook maandag gewoon weer lekker aan het werk
     
    LaLaS and Athina like this.
  10. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,549
    2,018
    113
    Maandag dus toch begonnen. Maar ik blijf hoofdpijn en nekpijn houden. Dus gisteren toch de huisarts gebeld en voor vandaag een afspraak gemaakt.
    Over een uur eerst naar de huisarts voor deze klachten en daarna naar de assistente voor de hechtingen.

    Ik ben gesloopt door mijn werk, kan de kinderen daar niet eens handelen. Ze zijn zo druk en ik kan niks hebben. Dit voelt gewoon niet goed.

    Ben benieuwd wat de huisarts zegt straks
     
  11. dreumesje

    dreumesje VIP lid

    Jan 7, 2014
    7,572
    1,868
    113
    Female
    Hoe is het gegaan?
     
  12. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,549
    2,018
    113
    Mag van de huisarts de komende 2 weken maar 3 uur per dag werken. Moet zoveel mogelijk prikkels vermijden.
    En ik moet naar de fysio. Over 2 weken terugkomen
     

Share This Page