@SjH en @Orchid24 wat balen meiden hopelijk voor jullie allebei iets moois onder de kerstboom volgende maand. ❤️ Houd moed hoor, het komt echt goed. Mijn vorige zwangerschap had ik 8 rondes nodig om zwanger te worden... soms duurt het even en geduld is ook niet mijn sterkste kant maar het is het waard. Dikke knuffel voor jullie.
Wij hebben samen afgesproken dat we dat na ronde 12 doen, er hoeft niets mis te zijn, niet iedereen is binnen een half jaar zwanger. Eerste keer duurde het ook 6 rondes. Bovendien doen ze waarschijnlijk eerder nog niets omdat we nog geen jaar bezig zijn na de curettage. Ook zijn er geen tekenen dat er iets mis zou zijn... we hebben positieve ovulatietesten, temperatuurcurves zoals ze moeten, cyclus is regelmatig (30-32 dagen)...
Ja snap ik hoor! Kan ook stress met zich meebrengen en het kan inderdaad een jaar duren. Ik word ook nu alleen getest omdat mijn cyclus na 14 maanden pillen nog niet normaal wil doen of dit is mijn normaal dat kan ook, maar dat word nu uitgezocht
Dankjewel, echt lief van je. Het is fijn als iemand eens dit zegt in plaats van "wat duurt het lang", "moeten jullie niet eens onderzoek laten doen?". Iedereen denkt maar dat je zo maar even zwanger bent, en dat is niet zo. 7 rondes is niet extreem lang, 8 ook niet. Pas na 12 rondes is het verstandig om aan de bel te trekken. Je moet gewoon geluk hebben...
Ja ik heb er deze ronde iets meer moeite mee dan de vorige rondes moet ik zeggen, maar goed als ongesteldheid doorbreekt dan kan ik me meestal wel vrij snel weer herpakken.. En ik heb vaginisme dus we hebben bijna alle rondes moeten insemineren en dat maakte mij heel onzeker (zijn zoveel manieren om dat te doen en waarschijnlijk allemaal goed, maar ik wil geen keuzes kunnen hebben) Vorige ronde is het voor het eerst gelukt om seks te hebben met mijn man Dus ik hoop volgende ronde het potje en spuitje niet meer nodig te hebben.. Dan valt daarin de onzekerheid ook weg en daar kijk ik wel naar uit!
Dat snap ik, daar word je ook echt onzeker van. En dat is ook iets dat 'afwijkt' van wat gemiddeld is, dus snap heel goed dat je dat na laat kijken. Hopelijk komt er toch wat regelmaat in je cyclus, want is heel vervelend zo. Ik kreeg pas na 100 dagen na stoppen met de pil mijn menstruatie. Stond toen ook op het punt om de huisarts te bellen, want is ook niet helemaal normaal natuurlijk. Nog nooit zo blij geweest met bloed toen. Ik had tot eerste zwangerschap ook vrije lange cyclussen, maar wel regelmatig (35-37).
Dat is inderdaad ook niet normaal, gelukkig heeft het zich bij jou toch nog goed bijgedraaid! Haha ja absurd he, ik toen na 3 maanden ook schreeuwde heel hard naar mijn man ik bloedddd Ja lange cyclussen zijn wel vervelend, je moet elke keer lang wachten weer op je eisprong.. Het leek erop dat ze regelmatig werden, maar mijn lichaam maakt weer rare sprongen afgelopen 2 rondes dus nu klaar ermee haha
Die mensen die zo snel zijn hebben wat mij betreft gewoon echt mazzel hoor. Of ze liggen de hele dag in bed. Als je naar de kansverdeling kijkt is het helemaal niet zo raar om er langer over te doen: ongeveer 20-25% kans op een goede innesteling (afhankelijk van je leeftijd en als je op precies het juiste moment hebt gesext dan... die kans laat ik er maar even buiten ) en dan nog 10% uitval in de eerste 12 weken. Dat zijn best flinke kansen dat er in een vroeg stadium al iets mis gaat. Tuurlijk, de kans dat het wel goed gaat is groter, maar toch. Het heet niet voor niets een wonder. De kansen zijn heus een keer in je voordeel, maar soms is het ook gewoon een kwestie van een lange adem hebben. Ik blijf voor jullie duimen! ❤️
"Of ze liggen de hele dag in bed" Dankjewel, ik heb ook best geduld, vind alleen die 'druk' van 'moeten' rond de eisprong vervelend en de laatste paar dagen van de wachtweken... en dan weer die teleurstelling... geluk zit de mens toch zo in elkaar dat je je snel weer herpakt en positief, vol goede moed, weer de volgende ronde in gaat. Dus dat doen wij dan ook maar weer!
Herkenbaar, die schreeuw ! Ja, je hebt minder vaak een kans, dat wachten.... ben benieuwd wat er uit het onderzoek komt!
Ja precies, nou gaat de tijd over het algemeen gelukkig snel want als ik alweer denk aan dat we bijna in december zitten denk ik waar is het afgelopen jaar gebleven
Ja, een jaar geleden zat ik te wachten op de curettage, die had ik de 27e, dat we nu gewoon alweer een jaar verder zijn, ongelooflijk... en dan word ik in april 34... en dan komt 35 dichtbij... brrr
ja gaat echt snel he.. ja ze hebben echt een label geplakt op 35.. maar ik ken er genoeg hoor die gewoon zwanger worden met 35+ Jullie kindje komt er wel!
Ja, er wordt zo op gehamerd: na je 35e wordt het echt allemaal veel moeilijker, maar volgens mij valt dat allemaal wel mee, zijn zoveel 35+-ers die gewoon nog kinderen krijgen. Ik vind het het wachten allemaal waard als we uiteindelijk maar ons wondertje mogen krijgen. Hoop het ook voor jou, wie weet toch nog sneller dan we denken! Positive thoughts!
ja dat idee heb ik ook wel inderdaad.. Misschien dat de kans dan minder groot is dat je in maand 1 al zwanger word ofzo maar binnen 1 a 2 jaar heb ik zo niet heel erg het idee dat dat met leeftijd te maken heeft.. Ja dat is het zeker! Ja we blijven gewoon elke keer hopen op de volgende ronde onze ronde en er komt een ronde dat het zo is!
Mooie testen. Gefeliciteerd ! Indd gauw bellen en een afspraak maken. Spannend. Vandaag is mijn NOD. Nog geen menstruatie te bekennen. Alleen af en toe rare steekjes en witte afscheiding. Verder voel ik niks. Niet moe, geen pijnlijke borsten.
@SjH en @Orchid24 hopelijk een mooi cadeautje voor jullie volgende maand! Hier morgen nod, heb de hele tijd steekjes en ik vrees dat ik morgen ook gewoon ongesteld ben. Zo niet, dan een testje