hoi allemaal Ik heb wel bijgelezen door het weekend heen, maar helaas ben ik niet meer zo goed in onthouden.. Ff lastige dagen gehad doordat ik zo baal van die wachttijd. Heb net de huisarts toch een mail gestuurd met het verzoek als nog met de fertiliteitsarts te overleggen voor een opwekkuur. Ik hoop gewoon zo dat we dit hele traject niet in hoeven!!! Vriend was vrijdag ook in tranen. Die is doodsbang voor het sperma-onderzoek en met name de kans die er zou kunnen zijn dat er een slechte uitslag komt. En hij had het zich zo anders voorgesteld (gewoon losjes gaan proberen en dan gaandeweg een keer ontdekken dat we in verwachting zijn) dat het hele traject nog even moet bezinken. Ik hoop dat de huisarts mij toch zo'n kuurtje wil voorschrijven. Kan toch niet dat ze me nog 4 maanden laten lopen zonder menstruatie? Verder sinds vandaag koolhydraatarm eten. Zal ook wel ff wennen zijn. Nu maar hopen dat alles er bij elkaar voor gaat zorgen dat we op de natuurlijke weg een kindje mogen krijgen zonder allemaal medisch ingrijpen. @PieterKonijn, ik vind je testrijtje eerlijk gezegd wel heel erg licht! zou je niet baat hebben bij meer gevoelige ovutesten zodat het contrast beter zichtbaar is?
@Doublemom Wat een goed idee! Ja misschien bestel ik die gevoelige wel hierna. Ik word hier ook niet echt wijs uit. Hoewel het ook gewoon kan dat de piek nog moet komen natuurlijk. En ik zou inderdaad even aandringen bij de huisarts. Dit klinkt gewoon echt niet fijn. Wij moeten ook tot februari wachten, maar ik heb wel een menstruatie... is toch een ander geval. @twee Ik slik Elke Dag Mama van Vitals. Daar zit folaat in, dat is lichaamseigen foliumzuur ipv het synthetische foliumzuur in o.a. Davitamon. Dekentjes enzo kopen... Daar kan ik me niets bij voorstellen. Voor mij is zwanger proberen te worden absoluut geen garantie dat er ook een kindje komt. Ik doe dat soort dingen pas als ik hopelijk ooit nog een goede echo krijg.
@Rhombi Je kan het, we gaan je steunen om te wachten. De 21e is een prachtige dag om te testen! En anders lekker wijn drinken tijdens de kerstdagen dan maar. Ik hoop hier nog op een sinterklaascadeautje natuurlijk.. Alhoewel ik niet op 5 december wil testen (10dpo), maar aangezien LF vorige maand maar 9a10 dagen was heb ik dan in ieder geval hoop als ik nog niet ongesteld ben. Wij vieren op 7 december sinterklaas, dus wellicht dat ik er op 12dpo wel een testje tegenaan gooi als ik nog niet ongesteld ben. @PieterKonijn Ik denk dat hij nog komt, dat klein beetje dikkere streepje lijkt mee meer effect van toevallig wat meer geconcentreerde urine of zo. Wellicht toch wat later door vmk, dat had ik natuurlijk vorige cyclus ook. het kan ook even duren voordat de hcg helemaal weg is en dat daardoor je cyclus wat later opstart. Maar de vk had wel een follikel gezien wat aan het rijpen was toch? @twee Ik hou het bij vitamine D en foliumzuur tot het raak is, dan ga ik een tijdje davitamon mama plus met visolie slikken (met name ook omdat die glad zijn en nergens naar smaken en ik me herinner dat ik die eerste paar weken heel slecht tegen vitamine pillen kon en ze heel vaak heb uitgespuugd omdat ze vies smaakten, deze gingen er wel goed in). En ja, lekker laten kriebelen toch, als je jezelf maar niet gek maakt. Ik weet dat ik bij de eerste toch gewoon begonnen was met een deken breien en diezelfde maand was het raak. Maar ik kan me de andere kant ook voorstellen hoor, dat je liever wacht tot het echt raak is. @Doublemom Wat vervelend! Meestal breekt ook bij PCOS toch wel weer een keer de mensturatie door toch? Zelfs zonder ei. Maar leuk is anders natuurlijk. Hopelijk werken ze mee met je nu.
ik merk dat ik juist geen testdrang heb eigenlijk... vind eerder eng om te testen al ben k vanochtend er wel voor gezwicht. Toen die ingedroogd was zag k wel een licht streepje maarja binnen afleestijd dus negatief. Voor me gevoel ook gewoon veelste vroeg.... Ik geloof het pas als k ongesteld ben. Nog even volhouden tot vrijdag!! En bij jou gaat goedkomen
Dit, ik voel ook wel testdrang, maar vind het eng! haha raar he, dit ken ik niet vanuit andere cyclussen
Ja ik heb de magnesium zwanger en plus van lucovitaal gehaald was 2 de gratis bij de etos. En testjes ovu en gewone gehaald bij de action. Ja ik hou de deken wel anders geef ik het wel aan mijn schoonzusje ,mochten wij niet meer zwanger worden.
Ik post even heel kort tussendoor: @Akka Ja klopt op dag 10 na begin van de vmk zag de gynaecoloog links een follikel van 14mm. Op diezelfde dag zag de vk er links een van 10mm. Lekker vaag dus... Maar ik ga uit van de gyn, daarom ben ik verbaasd dat ik nog geen piek heb nu (dag 14). Misschien morgen dan..?
ja dat gevoel is echt vreselijk vaag maar de angst voor negatief is zooo zooo groot ergens vraag k me af wrm k me zo gek maak eigenlijk.... ergens wil k gwn wachten tot me menstruatie echt 100% uit blijft dat zou mooiste zijn...
ja dat zou idd fijn zijn he. Vooral als je het idee hebt dat het wel eens raak kan zijn. Dan is een witte test zo naar, dan heb ik altijd het idee dat ik mezelf echt zwanger kan kletsen in mijn hoofd. Echt hoor.
Hey dames hoe gaat het? Ik heb de deken toch geannuleerd. Ik wil toch roze deken als het een meisje wordt ennblauw voor jongen, en aangezien ik nog niet eens zwanger ben heb ik die geannuleerd . Ik heb vanochtend de mama vitamines ingenomen. Het is zoo spannend allemaal
@Lindavvv wooow wat een mooie test! Gefeliciteerd!! @M00nL0ve ik moet wel om je lachen. Je zegt dat je wilt wachten met testen maar stiekem toch gezwicht haha. En dan toch de teleurstelling van een witte test, al weet je dat het nog vroeg is. Gek he, hoe je hoofd je dan toch over haalt om dat testje te wagen. Hoop echt dat ik me in kan houden tot m'n nod. En ben benieuwd of er bij jou toch nog een mooi tweede streepje gaat verschijnen! @twee haha toch maar geannuleerd. Ik snap je wel hoor. Ik zie soms ook mooie aanbiedingen langs komen en moet me dan inhouden. Heb wel al een zwangerschapsjas gekocht maar dat is ook een draagjas dus die gaan we hoe dan ook veel gebruiken en staat ook mooi als gewone jas. Hier gaat het goed. Ongesteldheid loopt op z'n eind en ik heb zin in komende maand. Niet alleen vanwege het proberen zwanger te worden want daar probeer ik niet teveel mee bezig te zijn, maar gewoon alle gezelligheid en afleiding.