Uitgerekend 16 t/m 30 april 2020

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Melon, Aug 10, 2019.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    4,433
    1,123
    113
    ZZp er
    Moet wel zeggen dat ik veel minder eet deze zwangerschap lijkt het wel.
    Veel dingen die ik altijd lekker vond vind ik nu vreselijk. Frituur krijg ik niet weg of ik ga herkouwen blehhh, dingen met krokant korstje krijg ik niet weg doordat dat veel vet opzuigt... Veel groentes wor dik al misselijk van de geur.
    Aardappels. Word ik misselijk door de zetmeel. Meuk...


    Kortom laat het maar snel. April zijn
     
    Sammetje83 and MissElla87 like this.
  2. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
    Slapen wordt hier een dingetje... Ik kan niet meer lekker liggen. Inmiddels een kussen tussen mijn benen gedaan en ik slaap alleen nog op mijn zij. Maar hierdoor krijg ik weer last van me nek omdat me kussen te laag is denk ik. Dus kortom.. Ik ga even een ander kussen proberen en anders toch een zwangerschapskussen aanschaffen. Want heb nu al de hele dag hoofdpijn daardoor.

    We zijn wel begonnen met t klussen.. nog niet t kamertje maar wel dingen die daarvoor nog moeten gebeuren :).
     
    Sammetje83 likes this.
  3. Sammetje83

    Sammetje83 Bekend lid

    Oct 27, 2016
    946
    614
    93
    Female
    Joehoe! Hier een vreugdedansje. Sinds 3 dagen niet beroerd en sinds gister voel ik de kleine bewegen!

    Ik eet deze keer juist erg veel slechte dingen. Met name chocolade is niet veilig bij mij.

    Slapen gaat hier nog goed. Het kussen ligt nog boven op zolder.

    Vandaag m'n 18 weken foto vergeleken met die van de vorige keer en m'n buik heeft op dit moment een compleet andere vorm dan bij m'n vorige zwangerschap..
     
    MissElla87 likes this.
  4. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
    Super fijn dat je je beter voelt en ook je kleintje voelt bewegen!!! :)
    Slechte dingen eten hou ik ook van!!!! Nomnom
     
    Sammetje83 likes this.
  5. mamavanJorn

    mamavanJorn Actief lid

    May 27, 2019
    497
    387
    63
    Female
    @MissElla87 slapen is hier ook een probleem helaas. Heb ook flink last van mijn onderrug. Hopelijk slaap je beter met een ander kussen! En fijn dat jullie begonnen zijn met klussen, toch altijd fijn dat je ergens naar toe kan werken.

    @Sammetje83 wat leuk dat je de kleine voelt! En dat je niet meer misselijk bent. Hier ook veel slecht voedsel, ik word gelukkig van patat en chocolade, niet gecombineerd gelukkig haha :roflmao:

    Hier vanmorgen voor het eerst de kleine tegen mijn hand aan voelen schoppen! Zo leuk om het nu ook van de buitenkant te voelen! Vanavond eens kijken of mijn man het ook lukt.
     
    MissElla87 and Sammetje83 like this.
  6. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
    Ik ga vanmiddag naar de bekkenfysio.. wil toch wel even weten of alles oké zit met me bekken en zo niet wat ik dan kan doen zodat ik minder last heb.
     
  7. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
    Balen dat slapen ook lastig wordt. Misschien ook fysio? Ik voelde gister avond haar ook trappen aan de buitenkant van mijn buik. Zo leuk :D!! Maar daarna niet meer gebeurd dus zal nu nog flink geluk zijn als mijn man t zal voelen.

    Slapen gaat wel iets beter met andere kussen btw.
     
  8. oktober91

    oktober91 Fanatiek lid

    May 22, 2013
    1,121
    398
    83
    @Sammetje83 wat fijn dat je je beter voelt en dat je de baby voelt! Heerlijk van genieten!

    @MissElla87 Wat vervelend dat je zo slecht slaap. Goed dat je het even laat checken bij de fysio hopelijk krijg je goede tips! wat fijn dat je de kleine al aan de buitenkant voel!

    @mamavanJorn zou leuk zijn als je man het ook kan voelen! Fijn hoor!

    @hier afgelopen dagen voelde ik de kleine regelmatig en goed.. nog niet van de buitenkant maar dat is ook nog best vroeg denk ik? Vandaag tot nu toe helaas nog niks gevoeld dus gelijk weer onzeker. Verder voel ik me goed alleen veel last van kriebelhoest s nachts waardoor ik in de ochtend soms weer moet spugen daardoor. Ik hoop dat het een verkoudheidje is en niet een kwaaltje die nog 20wk aanhoud;) volgende wk maandag hebben we de 20wk GUO en ik vind het super spannend!
     
    Sammetje83 and MissElla87 like this.
  9. oktober91

    oktober91 Fanatiek lid

    May 22, 2013
    1,121
    398
    83
    O ja en helaas hier ook veel trek in ongezonde dingen oeps.. overdag gaat het prima en eet ik netjes groente fruit enz.. maar s avonds oh oh
     
    Sammetje83 and MissElla87 like this.
  10. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
    Haha ik heb juist overdag zin in ongezond, in de avond weinig zin meer in eten (gelukkig).

    Je hoeft je kleintje nog niet elke dag te voelen hoor. T kan best zijn dat je kindje even anders ligt of jij druk bent. Misschien als je op je rug gaat liggen dat je dan wel weer wat voelt? Bij mij gebeurd wel standaard dan.
    Hopelijk is je hoest snel weer over en die echo die komt wel goed. Maar snap dat t spannend is ;).
     
    oktober91 likes this.
  11. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
  12. mamavanJorn

    mamavanJorn Actief lid

    May 27, 2019
    497
    387
    63
    Female
    @oktober91 vervelend is dat hè, dat je gelijk onzeker bent als je de kleine even niet voelt. Is hier precies zo. Oh spannend! Zo'n GUO zorgt toch net even voor iets meer klamme handjes. Hier volgende week donderdag de 20 weken GUO, zenuwen beginnen nu ook al. Alvast veel succes voor maandag!
     
    oktober91 likes this.
  13. oktober91

    oktober91 Fanatiek lid

    May 22, 2013
    1,121
    398
    83
    Juist als ik ga liggen voel ik niks.. voel het beste zittend. Gek is dat maar vermoed dat nu ook weer de placenta voor ligt waardoor ik t soms niet zo goed voel. En je heb gelijk hoor we hoeven het ook nog niet dagelijks te voelen maar vind die geruststelling wel erg fijn;) kan idd best dat het ff anders ligt ja!
     
    MissElla87 likes this.
  14. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    Nov 29, 2013
    3,534
    3,869
    113
    @Thea23 Vervelend is dat joh. Ik had het (gelukkig) alleen de eerste 14 weken. Ik hoop voor je dat het toch wat beter gaat worden. Het is wel leuk om te denken dat je dan misschien ook niet veel aankomt maarja je kunt ook vitamines voor de kleine missen.

    @MissElla87 Ik slaap ook alleen maar op mijn zij en nu met de sprint richting bekkeninstabiliteit moet er ook een kussen tussen. Vervelend dat dat nu al begint.

    @bewegen Hier voel ik d'r bijna elke dag bewegen en dan vooral in de avond. Dat is echt "ons" momentje lijkt het wel. Ik klop op mijn buik en krijg kleine plopjes of duwtjes terug, zo leuk! <3

    Gister inderdaad de 20 weken echo gehad. Was wel een weekje te vroeg (19 weken) vond de echoscopist maargoed ik kom wanneer zij de afspraken hebben gemaakt. Die staan al tot 38 weken. Toch goed gekeken en alles zag er goed uit. Alleen moet ik over 2 weken terug voor een extra echo omdat ze maar 1 ader/bloedvat kon vinden in de navelstreng. Dat kan wijzen op SUA maar zeker is dat nog niet. De rest zag er goed uit en ze uit uitvoerig bekeken dus we hoeven ons niet druk te maken, de extra echo is een extra controle en omdat ze dan wat groter is kunnen ze het hopelijk beter zien.

    Ook begon de VK over (kinder) asprine. Iets wat me al eerder gevraagd is omdat ik een hoog bmi heb maar een paar weken geleden vonden ze het niet nodig. Nu valt een hoog bmi blijkbaar opeens in de risico groep voor zwangerschapsvergiftiging, pre-eclampsie, een laag geboortegewicht, hoge bloeddruk en vroeggeboorte. Hoewel ik de vorige keer helemaal nergens last van had. Ik ben niets verplicht maar nu opeens werd het aangeraden ondanks dat het beter is om voor 16 weken te beginnen. De start mag dan nu later zijn het kan nog een positief effect hebben. Ik moest er even over denken want hoewel het niet schadelijk is voor de baby ben ik niet zo van het pillen slikken normaal.
    Komt wel bij dat als ik echt SUA blijk te hebben dan is er een kleine kans op een vroeggeboorte en/of groeistop dus dan kan de asprine wel weer helpen dus ik denk dat ik het uit voorzorg toch ga slikken. Stoppen kan altijd.
     
    MissElla87 and Sammetje83 like this.
  15. Zolief

    Zolief Fanatiek lid

    Jan 2, 2012
    1,413
    44
    48
    Onderin Nederland
    Zo ff bijgelezen.
    Er zijn al veel echo's geweest. Fijn om je kindje weer even te zien!

    Hier beginnen de bewegingen duidelijker te worden. Vanmorgen werd ik zelfs wakker met een enorme bol aan de rechterkant, de linkerkant plat. Dus hij/zij lag lekker naar buiten te prikken. Vind ik altijd zo leuk.

    Hier nu zo'n 3,5 kg aangekomen en mijn buik groeit opeens hard! Ik krijg nu echt last van trekkerig gevoel in buik en borsten. Dus er wordt flink gegroeid. Maar eens olie voor op m'n buik kopen, dat helpt goed. Jullie daar ook al last van? iemand nog een tip voor fijne olie?

    Sinds gisteren ook al last van harde buiken. Zo geen fijn gevoel. Mijn bekken begint ook te protesteren.

    Wat vervelend dat sommige nog zo moe zijn! Ik herken het wel deels. Laatste twee weken is het wel wat verbeterd. Maar val nog regelmatig vroeg op de avond al in slaap.
     
    oktober91, MissElla87 and Sammetje83 like this.
  16. Dagda

    Dagda Fanatiek lid

    Jul 8, 2019
    1,687
    1,855
    113
    Female
    Hier net 20 weken echo gehad. Alles ziet er goed uit. Toch weer een hele opluchting/mijlpaal.
    Placenta trouwens vooraan waardoor ik de kleine voel. Zoals ik al verwachtte. Andere zwangerschappen lag hij achter en voelde ik de baby's eerder
     
  17. Sammetje83

    Sammetje83 Bekend lid

    Oct 27, 2016
    946
    614
    93
    Female
    Ik gebruik ook al een paar weken olie. Gewoon de olie van het Kruidvat. Werkt goed en voelt lekker aan.
     
    MissElla87 likes this.
  18. Lisani

    Lisani Lid

    Apr 10, 2019
    38
    61
    18
    Female
    Ook ik heb mijn 20 weken echo gehad. Alles zag er gelukkig goed uit alleen waar ze het niet over heeft gehad en wat ik later dus zag bij gynaecoloog in het ziekenhuis, dat de beentjes kort zijn. Alles lag zeg maar tegen de middelste lijn (gemiddeld) en de beentjes net wat boven de onderste lijn.

    Volgens de gynaecoloog moest ik me geen zorgen maken want de beentjes zijn nog maar 3 cm en erg moeilijk te meten maar natuurlijk doe je dit toch stiekem

    Hopen dat het meevalt! Ben gelukkig in een maand maar 0.4 kilo aangekomen. Dus valt mee!

    Ik voel inmiddels de kleine echt goed. Hopelijk gaat alles goed hier met iedereen. Ga even terug lezen
     
  19. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
    Zwangerschapskussen is besteld.. hij is best heel groot maar ik ben t slechte slapen zat. Elke ochtend doet me hele lijf zeer. En gelijk massage olie erbij besteld :).
     
  20. Sammetje83

    Sammetje83 Bekend lid

    Oct 27, 2016
    946
    614
    93
    Female
    Wat een heerlijk vooruitzicht die massageolie :p.
    Heb je ook al eens een ander hoofdkussen overwogen? Ik had er bij m'n zoontje ook veel last van en toen ik een lager hoofdkussen nam, ging het beter. Misschien even uitproberen hoger of lager?
     
    MissElla87 likes this.

Share This Page