Nou je eerste verlofdag begint goed hopelijk is het snel over en kun je lekker gaan genieten. Knap hoor dat je tot nu gewerkt hebt!
Hele andere vraag, want er komen hier ook meiden uit de buurt van Den Bosch toch? Wat is daar een leuk plekje om heen te gaan met twee peuters? Een leuk eettentje waar ze ook kunnen spelen of juist echt een monkey town?
Jaaa mega vervelend Ik heb het geluk gehad dat ik met vroege diensten niet meer in de zorg stond, ik verzorgde de medicatie ronde en liep visite met de arts. Dan was het gelukkig goed te doen! Collega’s hebben veel rekening gehouden met me. Maar ben nu wel blij lekker verlof te hebben
@Buko Ik kom wel uit de buurt van Den Bosch maar echt plekjes weet ik daar niet. Ik ga welleens naar de stad en dat is het @RM1996 fijn dat je zulk vervangend werk kon doen en idd nu lekker genieten van je verlof
Oorspronkelijk uit Apeldoorn(Gelderland ) Maar sinds 2007 wonen we bij Bellingwolde zo'n 20 minuten over de grens in Duitsland
Hier Rotterdam! @Isabella2020 ik kon vorige keer ook niet wachten met in elkaar zetten. Staat ie al klaar.
@Buko Hier een Bosschenaar ! Pfoe ik vind het lastig moet ik zeggen aangezien ik nog geen kids heb. Er zit een Ballorig in Den Bosch dus dat is wellicht leuk. In de binnenstad zit Tof Koekie achter het stadhuis, dat is ook wel leuk. Is een soort lunchtentje met een speelhoek enzo voor kids. Zelf alleen ooit een ijsje gehaald dus geen idee hoe het speelgedeelte eruit ziet, maar het is wel vanuit een 'leuk voor de kids' concept!