Pfff klote Er heerst ook Norovirus, dus ik hoop niet dat dat t is, maar dat je gewoon zwanger bent!! Je kan al bijna testen, toch?
Ja ik heb het begrepen ja. Maar dat is het geloof ik niet echt. Ja zondag is mijn NOD. Nog geen idee of ik daarvoor nog ga testen.
Oh jammer hoor! Maar wel fijn voor jezelf. Echt bizar dat die periode zo kort is. Heeft dat dan te maken met een onregelmatige cyclus?
@Lamia dank je als je de banner hebt gemaakt op de site, staat ie op html. Maar je moet dan even klikken op image URL. Deze kopieer je dan in je handtekening
Ik kon me weer niet inhouden, hoopte toch op een mooi Sinterklaas cadeau, maar negatief weer. Slaap ook al de hele week slecht. Onze zoon is ziek en houd ons de hele nacht wakker. Zie ook echt op tegen vandaag, hij is alleen maar aan het huilen en wil niks, behalve snoep.
Hé nee . Het is ook de tijd van het jaar hoor. Al die spanning ook... Die kids weten niet meer waar ze t moeten zoeken... Knufs voor jullie beiden
Zo. Kids naar school, vaatwasser en wasmachine draaien, koffie is ingeschonken Vandaag 3 dpo... Is het al de 16e?!
Mijn cyclus is niet eens zo heel onregelmatig, maar ik denk dat het komt door de borstvoeding dat mijn LF nu zo kort is. Ik had eerder een vergelijkbare cyclus alleen dan LF van 12-14 dagen. Met 10 dagen moet je zwanger kunnen worden. Nog steeds geen bloed trouwens... (kan dus ook nog langere LF worden) @chantalvl hopelijk te vroeg, hoever ben je?
Mijn nod is eigenlijk zaterdag. Maar mijn ovulatie was deze maand 2 dagen later dan vorige maand, dus misschien is mijn nod ook ineens later.
Ja dat lijkt me toch wel dan! Een LF is meestal gelijk, toch? Dus jouw NOD is pas gewoon maandag, dus je hebt gewoon te vroeg getest!
Ja maar mijn nod is eigenlijk vrijwel altijd na 28 dagen. Soms 27 of 29, maar eigenlijk nooit langer. Maar hoop het wel, anders heb ik nu de hoop al opgegeven hahaha. Ach een vriendin van mij testte pas 5 dagen na NOD positief, dus dat kan ook altijd.
@Akka Het kan dus nog steeds!! Oh ik hoop het zo, voor iedereen!! Allemaal aan de kinderchampagne tijdens kerst en oud en nieuw en allemaal met verlof in de zomer Ik ben eindelijk weer thuis. Eerst met kids naar school, sint opwachten. Daarna kleinste naar de klas brengen, wehkamppakketjes weg brengen en spullen halen voor verven. Had niet gedacht dat het zo koud was!! Nu eerst even opwarmen bij de kachel. Ik had in mn hoofd dat het wel tijd werd om alles in huis te verven zodra ik huishouden aan de kant heb ga ik beginnen. Morgen en zaterdag ook de hele dag de tijd dus ben benieuwd hoe ver ik kom