Ooo zo fijn dat hij morgen al komt en niet zaterdag! Veel beterschap voor de kleintjes. Goed dat je de huisartd had gebeld.
Lief hè ❤ Hij belde vanmiddag; Dus ehh wat eten we morgen? Heeft speciaal vrij gevraagd om hier te helpen met de ziekenboeg, super blij mee!
Nee was ff spits uurtjes kleine man drinken eten dochter op bed man te sporten kleine man alweer aan drinken is nu steeds clusteten begin van de avond 17.45 en nu alweer
Nee geen Sint maar weer een dochter dat moeilijk doet. Zou ik al haar herhalingsvaccin mogen krijgen?
Nog ongeveer 3 weken wachten Het is dat rota drankje waarvan ik vaker heb gehoord dat babys een paar nachten goed slapen
Sint gehad, was super super leuk! Meiden zo enthousiast en blij. Deze leeftijd en onbevangenheid is zooo leuk ❤️
Ons Sint avondje zit er weer op. Het was weer zo leuk. We doen het nooit zo groots en duur, maar ik vind het zo mooi om te zien hoe blij vooral jongste zoon is. Een robot onesie (Er bestaat niks lelijkers dan dat ): 'wow, mam! Hoe wist sinterklaas dat ik die het allerliefste wilde?' Nu voed ik L, kan man mooi drie stuiterende kinderen in bed leggen L doet het weer zo goed vandaag. Vanmorgen wel weer krampjes, maar in de draagzak is ze zo onder zeil. Vanmiddag 2 uur lang in haar bed geslapen
Ja het drankje dat alle kinderen lekker vinden volgens de dokter. A was niet akkoord heeft echt het merendeel uitgespugd. Buiten de borst is er echt niets dat haar interesseert.
Hm.. Blij dat we dat hier niet hebben als dat echr zo'n uitwerking heeft. Dan geef ik toch liever n homeopatische rustgever Hier wel kort sint maar wederom een kribbige onrustige beeb... Te wijten denk ik aan zijn 3e sprong.
Hier ook geen Sint maar naar de Intratuin geweest (heerlijk rustig in de winkel) en de kerstboom gezet. L. heeft vanmiddag voor de eerste keer overdag in haar bed geslapen. Ze heeft gewoon 3 uur geslapen. En nu ligt ze alweer een kwartiertje op bed.
Hier ook sinterklaas gevierd, kids liggen net uurtje in bed. Waren zo blij, geloof dat de hele buurt van opa en oma dat gehoord hebben.... echt gillen van blijdschap. En zo heilig gelovend in sinterklaas. Onwijs verwend, en zaterdag vieren we t met mijn moeder en mijn zussen en hun kids, wordt drukke boel. Ook kleine Z. vond t erg leuk denk ik. Flink mee gekraaid en leek t ook leuk te vinden, glunderen toen hij zijn speelgoed zag, moet ook zeggen de laatste dagen speelt hij enorm veel met babygym en gaat ie eindelijk pogingen ondernemen om iets te doen, luierd hier hoor. Als ik vergelijk met zus en broer, die draaiden de hele box rond met 4 maanden, en konden al lang draaien. Konden lang op buik liggen spelen, heel anders. Hier wel een baby die in bed slaapt nu, i.p.v. dat hij niet wilt eist hij zijn bed, gaat heel hard gillen en ogen wrijven tot je m in bed stopt, wilt bijna niks meer, ja alleen bij mij liggen, bij niemand anders, anders is t echt krijsen, heel apart als je bedenkt dat meneer tot anderhalve maand alleen na 23.00 zijn bed accepteerde. Savonds ook na de fles van tussen 18.30 en 19.00 naar bed, tot we m wakker maken voor ze laatste fles rond 23.00 en dan slaapt hij eigenlijk tot we m wakker maken om 7.15 en weekend dus tot 8.30, maken we m wakker. Hij is al verkouden vanaf dat hij 2 maanden is, hier heb ik van die fysiologische zout oplossing, in zo een 5ml knijp flesje, ideaal, werkt hier t beste. Neusspray krijgt hij na paar keer gebruiken bloedneusje van, en ook van de physiomer. Hoest hier nu ook regelmatig, maar geen piep erin, klinkt gewoon goed gelukkig. Met piepende ademhaling zou ik ook voorzichtig zijn, rs virus is echt heel naar voor baby’s. Weet niet meer van wie de kids ziek zijn, maar veel beterschap voor allemaal, en super lief dat de papa eerder thuiskomt om te helpen.