Meiden dit gaat toch mis als vandaag Ik vandaag 14dpo ben? Dan had het toch veel donkerder moeten zijn?
hoihoi, ik had precies zo een streepje op 14 dpo, met een test van de trekpleister, die lijken op die van de kruidvat. Ik vond het ook licht, dus twijfelde heel erg. Ik heb daarna een early test gedaan van de action, en die sloeg een stuk donkerder aan. En ik ben inmiddels 5 dagen na mijn NOD Dus hopelijk is dat bij jou hetzelfde.
Is die van Kruidvat? Heb ik zelf minder goede ervaringen mee. Bleven bij mij bij mn vorige zw licht in het begin en andere testen waren al donkerder.
Ik zou adviseren de predictor te gaan halen. Ik heb als eerste getest met die casette test en dag erna ook. Weinig oploop. Daarna 4 testen gebruikt met zelfde urine(2e van de dag) en zie foto. Predictor was echt binnen 10 seconden 2 strepen. Die cassette duurde toch echt weer 30 seconden voor iets vaags en nog 5 minuten eer hij zo donker was. Geloof me; predictor was zo donker na 1 minuut succes ga voor je duimen.
Buiten de afleestijd dus moet hem als negatief beschouwen. Gisteravond 9dpo. Hoop zo dat ik over een paar dagen hier nog een iets minder tuurtest mag posten!
Bekijk bijlage 635718 Turen jullie ook even met mij mee?!? Vervelende is dat dit 3 kanten op kan Of vals streepje (indroger) want kon pas na uurtje kijken Of hij loopt af Of hij loopt op Weet pas iets meer hoop ik als ik zondag (of morgen) weer test ! ik heb een onregelmatige cyclus dus heb geen idee waar in mn cyclus ik zit.