Ik kreeg de tip om zwangerschapsvitamines te gaan nemen, mijn vraag welke namen jullie? Ik vraag mij wel af is het nodig als je al genoeg fruit en groente per dag eet? (Wat ik echt doe) Is het dan niet teveel van het goede?
Bij mij voelde dat aan als luchtbelletjes die stuk springen. Of vlindertjes die fladderen en kriebelen langs je buikwand. Een heel fijn gevoel.
Voldoende fruit en groenten eten is heel belangrijk maar dat doe je al. Bij mij raadde ze toen omnibionta pronatal aan. Dit geeft nog een extra duwtje. Jammer genoeg zitten er niet meer voldoende vitamines in onze hedendaagse voeding. Mss nog wat meer in de bio voeding. Ook kunnen we dagelijks vitamine D gebruiken, zeker zwangere vrouwen.
Yess zit hij er weer in wat fijn!!! Mijn eerste spuit is weer een feit. Even wennen weer maar we gaan er weer voor!
Sorry loop een beetje achter met de berichten maar ik zie nu een meisje voor @Mimi123 wat ontzettend leuk van harte!!!
Whoehoe, veel meiden op het wachtbankje! Ik ga voor jullie duimen. Het is jullie allemaal ook zo enorm gegund!
Ik voel me vandaag iets minder lekker. Wat misselijk en ik begin wat krampjes te voelen. Ik bereid me mentaal voor op ongesteldheid morgen. Al hoop ik dat ik het mis heb natuurlijk.
Succes Tine met prikken. Volg je het lange of korte protocol? En welke medicatie neem je? zelfde als bij je eerste poging?
Nee ik heb gister mijn eerste spuit triptofem gezet en heb waarschijnlijk 28 dec de punctie. Hoe sta jij er nu voor?
Volgens mij een lang protocol, via het AMC. Zelfde als vorige x inderdaad met triptofem en fostimon. Ben nu wel nog ongesteld door de pil heen. Iemand ervaring mee? Lijkt niet echt te stoppen..