Klopt, lentezoet maakt rake gedichten en ik snap ook dat het misschien te heftig kan zijn @PieterKonijn . Al is het verdriet toelaten ook goed.
Vitamine d3 en b12 zijn ongelooflijk belangrijk bij kinderwens en kan zeker samenhangen met miskramen. Ik zou zsm deze bij gaan slikken. Solgar is een goed merk. En lees t boek u innesteling van rika maar eens. Dat staat echt veel nuttige info in over vitamines en de werking hiervan.
Eens hoor, maar ik vraag me af of ik mogelijk zwanger zou kunnen zijn nu, dus ik wil nu even op het positieve focussen. Ik test aanstaande vrijdag.
Er mist best eea in dit lijstje.. Ik zal een foto plaatsen wat er bij mij getest is. Karyotypering staat hier niet tussen maar ons wel getest
We proberen nu niet, in afwachting van de onderzoeken. Ik wil zien hoe m'n B12 is na een jaar zonder injecties. En je leest overal dat B12 een rol kan spelen bij miskramen, dus ik kan m'n gynaecoloog niet serieus nemen..
Eerste lijst zegt mij niet zo veel maar wellicht is meer wat mij vroegere miskramen wordt gedaan? De tweede lijst komt mij bekender voor. karyotypering is het array dna onderzoek? Hier eerste keer ook op navelstreng gedaan en tweede keer dat + waterpunctie. Volgens mij kan dat alleen bij bepaald termijn bij baby in elk geval.
Aspirine helpt in de meeste gevallen wel degelijk. Zelf ondervonden! Tot 36 weken geslikt. Zorgt ervoor dat de doorbloeding beter is.
Oh dames, sorry dat ik het niet kan bijhouden. Ik probeer globaal bij te lezen. fijn van de goede echo @Bloeme zo fijn!! Dames die gaan testen: ik duim enoooorm voor jullie! Hopelijk snel conclusies uit de onderzoeken (dan kan er iets aan gedaan worden). Hopelijk snel iedereen mooie plakkers ❤️
Gaat goed! Nu de piek van de krampjes dus enooorm veel last van helaas. Draagdoek helpt gelukkig goed. De kleine meid groeit als kool, niet bij te houden. Gaat veel te snel!
Een karyottypering is een dna onderzoek waarbij bij jouw als bij de vader bloed afgenomen wordt en het chromosomen patroon bekeken wordt. De eerste pagina zijn veel immunologische dingen die in nederland niet onderzocht worden maar ook echt voor late miskramen kunnen zorgen
Ik word er echt niet goed van... het gaat zo alle kanten op. Vreselijk voor een control freak als ik. Vanmorgen het ziekenhuis gebeld, hebben me net laten komen voor een echo. Bms was 8 mm en er zat een blaasje van 18 mm in mijn linker eierstok. Dit kan een cyste zijn, of een groeiende follikel. Woensdag weer terug want ze willen hem toch even opvolgen. En gemeenschap vanavond... Ik snap er niks meer van maar misschien komt het door mijn verhoogd FSH. Volgens de biometriste kon dit inderdaad zo zijn.
Jullie gaan hard dames, ik kan t ook lastig bijhouden maar lees wel alles mee hoor! @Dikkiedik123 thanks voor t vragen, ja t komt nu dichterbij. Enige complicatie is een placenta die te dicht bij de uitgang ligt waardoor de kans op ee keizersnede groot is. Nu overgedragen aan t ziekenhuis. De 27e een echo om te kijken of hij toch nog opgetrokken is. Dat is overigens de datum waarop ik een jaar geleden positief testte maar wat niet goed verliep. De bevallingsdatum zal ook ergens in de periode zijn dat t een jaar geleden mis ging of dat ik nog tussen hoop en vrees leefde. Blijft gek om over na te denken....
@Nena84 huhhh een groeiende follikel?? Nouja dat zou wel helemáál raar zijn. Was je zeker van je ovulatie? Had je getest of getemperatuurd?
Ik verwacht dat het een cyste is. Net ovulatietest gedaan en die is negatief. Maar het zou niet het eerste rare zijn in mijn cycli. En met een verhoogd FSH zou het kunnen zei ze. Maar ik verwacht het niet. Liever word ik nu gewoon ongesteld. Dan is het duidelijk.
@Nena84 nog niet ongesteld dus?? Dat is toch gek? Gaan ze het niet opwekken? Ik lees ook alles, maar jullie gaan hard. Mijn brein kan het allemaal even niet meer bij houden. @Dikkiedik123 leuk een meisje er bij! Lief dat je vraagt hoe het gaat. Sinds week 28 zit ik in de ziektewet. Harde buiken, bekkeninstabiliteit én zwangerschapsischias... nu ik meer rust houd gaat het met mijn bekken en de ischias beter. De harde buiken gaan veelal over in voorweeën. Twee weken terug een nachtje door gebracht in het ziekenhuis omdat de voorweeën regelmatig kwamen. Uiteindelijk is het afgezakt. Ze vermoeden dat de voorweeën bij mijn zwangerschap horen. Heb dit bij zoontje ook gehad (vanaf week 34). Helaas zorgde het toen niet voor ontsluiting etc.. ik hoop deze keer wel. Vind de krampen erg pijnlijk soms en in combinatie met een rondlopende peuter best zwaar! Van mij mag hij komen over een week of 4 a 5... de 40 weken ga ik waarschijnlijk ook niet halen denken ze. Sowieso wordt het een keizersnede in week 39 als hij er nog niet is. Hij loopt ruim 2 weken voor op groei. Donderdag over een week horen we een datum als het goed is.
Gaat nu echt opschieten voor je! Ik weet niet hoe je tegen een keizersnede aan kijkt, maar ik heb een spoed keizersnede gehad bij mn dochter inclusief rennen over de gangen etc. Het herstel vond ik meevallen, de pijn trok snel weg en het litteken is echt mooi. Vervelendste vond ik nog dat je 6 weken geen auto mag rijden. Dus een gepland keizersnede zal nog veel rustiger zijn. Alle beladen data komen er voor jou ook aan, hopen dat je kleine meisje je lekker afleiding gaat bieden!
Poeh pittig zeg! Fijn dat de rust helpt! Ik duim voor nu wel ontsluiting, hopelijk snapt je lijf nu wat de bedoeling is haha. Mijn lijf had tzt ook wat hulp nodig. Het scenario wat je schetst is hier ook een mogelijkheid. Dochter was erg groot dus kans dat dit weer een reusje wordt is aanwezig. We gaan t zien. Rust pakken met een peuter is uitdagend hè. Hopelijk lukt het de komende weken nog een beetje!
Ja we hebben dna array onderzoek gedaan beide + kinderen. ik heb genetische afwijking en ook 50% van mijn meiden wel. En bij een miskraam wel dezelfde dragerschap en bij de andere schone dna. Maar de dna afwijking heeft niet meegespeeld met miskramen. ik denk immunologische dingen onderzoeken beter passen bij vroegere miskramen dan latere daarom is niet gedaan bij mij.