mij zou er ook van balen omdat mee roken net zo schadelijk is voor je kind als zelf roken. Niet heel prettig als je kind daar een dag in zit.
Ja nu bij beide meiden meerdere keren weggestuurd met zal griep zijn kinderen zijn snel ziek. Maar toch met ernstige gevolgen
Ja zo leuk, ze kwam ook echt op het juiste moment. Zaten echt in een drama middag, allemaal spoedjes, gillende kinderen die gevaccineerd moesten worden, een bellijst waar geen einde aan leek te komen, we konden haar wel kussen
Dat onze buurman zo hard lacht dat je het door de muren heen hoort. Qua uiterlijk ziet hij er uit als een serieuze man, dus we zijn erg benieuwd waarom hij meerdere keren per dag echt aan het schaterlachen is.
Wij hadden zo’n buurman toen ik in een grijs verleden in een flat woonde. Die man was echt mensenschuw; niet normaal. Maar wat wij hoorden als hij thuis was, dat was echt heel gek. Hij hoestte achter elkaar (maar rookte niet) en dan echt in zo’n dwangmatige mantra. En we hoorden hem ook vaak rondjes oid lopen en in zichzelf kletsen (hij woonde alleen; tenminste dat denk ik ) Ik heb weleens de woningbouw gebeld want het was al een paar dagen muisstil daar. Kwam ik hem twee dagen later in de lift tegen met een koffertje. Mennn wat was ik blij dat ik hem zag. Ik had al helemaal een horror scenario in m’n hoofd van; ‘man ligt al een week lang dood in huis. Buren merken niks’
Ik ben een enorme roker. Goed, nu dan elektrisch maar elektrisch of ‘echt’ of gestopt: imo blijf je een roker. Maar dit snap ik dus niet. Roken in huis of in de auto is zó verleden tijd! Dat kan echt niet (meer).
Inderdaad, ik als net een maand gestopte roker, kan zeggen dat dat echt heel jaren 80 is. Bah dan stinkt zo en is zo ongezond voor de kinderen.
Ik ook, afgelopen week was hier een vriend van man die had een sigaret in de voortuin gerookt met de deur open en mijn hal stonk echt. Sta versteld hoe snel ik dit vies ben gaan vinden.
Op m’n werk ga ik weleens met een collega naar buiten om te roken en dan vind ik het niet vies als ze het uitblaast. Dat soort rook vind ik nog wel lekker om te ruiken. Maar daarna! Bleh. En soms gaat m’n collega alleen en dan komt ze later terug en dan denk ik: ‘gets, zo rook ik vroeger ook. Wat zal m’n man wel gedacht hebben als ik naast hem kwam liggen in bed’ Man heeft nooit gerookt.
Mijn mond valt open van de enorme wietlucht die er in mijn schuur hangt Ik en mijn vriend roken beiden niet en er is ook niemand die in onze schuur wiet staat te roken. De schuur van de buren is wel geschakeld aan de onze Dus of ze verbouwen daar wiet of ze roken er dagelijks wiet