@Patricia8 wat een mooie score!! Voel je je alweer helemaal goed? En fijn dat er een terugplaatsing is! Zo spannend! @Palmpje hoe voel je je nu? @zwangere dames, hoe voelen jullie je? Wanneer zijn de eerste echo's?
@Palmpje wat verschikkelijk kloten @Shar91 volgens mij is dat niet meer van de ovitrelle hoor! En geen symptomen betekent helemaal niks!! Spreek uit ervaring
Moe is volgens mij nu een symptoom die bij mij op nr.1 staat! Af en toe vlagen van misselijkheid en voor de rest niet echt noemenswaardige symptomen. Ik heb 23 december een echo in het ziekenhuis en 7 januari en eerste echo bij de verloskundige
ook moe en in vlagen super misselijk. En smorgens vaak op het randje van spugen.. wat niet heel praktisch is als je op de snelweg zit ik heb dinsdag mijn eerste echo in het ziekenhuis.
Dankje. Zo een terugplaatsing is best speciaal en de dames van de vu waardoor ik werd geholpen waren inderdaad erg lief.. Nu de wachtweken in.. Hoe gaat ie met jou @Emmy30 ? Jij zit ook in je wachtweken tot de 24e als ik me niet vergis?
Klopt! Ik mag van het ziekenhuis 24 december testen. Maar 21 december is 14 dagen na de punctie... Dat reken ik ook goed hahahaha. Wanneer mag jij testen?
Ik mag 27 december naar het ziekenhuis voor een (bloedafname) test. Dat is zo een 13 dagen na terugplaatsing. Ik weet niet of ik het volhoud tot 27 december, het liefst test ik 24 december al , zodat ik het voor de feestdagen weet. Moet jij nog naar het ziekenhuis om bloed te prikken? Haha jaa, volgens mij zou je het op de 21ste al moeten kunnen weten..
Hier hetzelfde. Naar misselijk gevoel. Vooral ook van in de auto zitten maar ook vaak 's ochtends na het eten. En zo moe. Zonet een potje gejankt alleen maar omdat ik zo moe ben maar wel van alles moet doen en dat zwaar vind
Hier behalve vermoeidheid nergens last van. Heb pas 2 januari een echo.. Maar ga komende week weer bellen of het eerder kan.
Ha dames, Ik kom mij toch afmelden in dit topic. De laatste tijd las ik vooral nog mee, omdat we pas in januari weer starten zouden. Op dit moment twijfel ik of het wel het juiste moment is, omdat ik veel drukte en stress ervaar en eigenlijk eerst in wat rustiger vaarwater terecht wil komen. Dus mogelijk wordt onze pauze wat langer. Ik wil jullie allemaal veel succes wensen met je traject. Op naar meer mooie testen, die er al heel wat zijn in dit topic! Groeten dreamer
Nee ik hoef niet naar 't ziekenhuis om bloed te prikken. Allemaal gewoon met urinetest. Ik zat net in de auto te bedenken wanneer ik misschien al zou kunnen testen hahahaha. Hoelang blijft pregnyl in je lijf?
@Dreamer29 goed dat je zo goed naar jezelf luistert. Veel sterkte met alles wat komen gaat!! Ow bij mij begint het wachten nu moeilijker te worden. Voelde ik wat? Zijn m'n borsten anders? Wat nou als 't niet gelukt is? Kan ik al testen? En zo gaat m'n hoofd maar door.... Gelukkig een lekker druk weekje met alles kerst dingen haha
Pregnyl 5000 zo een 7-8 dagen en pregnyl 10000 zo een 10-11 dagen dacht ik ergens gelezen te hebben. Hahaha spannend he! En heb je al een testdatum uitgekozen? Ik droomde vannacht over het testen haha.. onbewust ben ik er zooo mee bezig.
Hebben jullie je voeding aangepast na de terugplaatsing? Ik lees echt verschillende verhalen over bijvoorbeeld yoghurt. Op sommige websites staat dat het goed is voor de innesteling en op sommige websites staat juist dat het wordt afgeraden.. zo ook over thee , koud water etc. Ik ben gewend om elke ochtend een kommetje yoghurt te eten.
@Dreamer29 goed dat je naar je gevoel luistert! Het is allemaal pittig en je moet er zowel geestelijk als lichamelijk klaar voor zijn. Neem je rust. ❤️
Hier is het helaas mis gegaan Vrijdag en zaterdag mooie positieve testen en ons ouders verrast met het goede nieuws. Maar de testen liepen al snel af ipv op en het tweede streepje is inmiddels bijna verdwenen... ik ga mezelf vandaag even heel ver weg opbergen in een hoekje, wat een domper is dit na de blijdschap van gisteren...
@Shar91 wat super verdrietig veel sterkte. @Dreamer29 wat goed dat je naar je gevoel luistert. Dan kun je er hopelijk straks weer helemaal voor gaan. Ik heb na de miskraam pauze genomen. Heeft me ook goed gedaan. @Emmy30 spannend deze wachtdagen. Gelukkig meestal wel druk, dan gaat de tijd sneller. Blijf voor je duimen!! @Patricia8 ook voor hou zijn de zenuwslopende dagen aangebroken. Hopelijk kun je wachten.. maar als ik baar mijzelf keek had ik daar te weinig discipline voor hoop zo op goed nieuws ook voor jou! Hier tijden van hoop en vrees.. dinsdag afspraak bij de gynaecoloog. Ik heb nog wat buikpijn ala menstruatie. Geen bloedverlies meer gehad gelukkig. Maar ik durf nog steeds niet van het positieve uit te gaan... bang om me te hechten aan dit kruimeltje en dan weer los moeten laten. Lees even iets minder mee dus hoop dat ik de meeste berichtjes heb meegekregen.