Als je een aardappelsmaak verwacht is het inderdaad smerig ja. Net als je denkt melk te drinken en je pakt een slok karnemelk. Maar anders vind ik het echt wel lekker
Dat ik net een topic las over emetofobie en dat ik heel blij ben dat ik dat niet heb. Lijkt me verschrikkelijk. Nu 3 van de 4 kids tegelijk aan de buikgriep en weet inmiddels niet meer waar ik geen kots heb moeten opruimen. Echt hoe doe je dat dan?
Haha mooie omschrijving idd. Ik merk dat mijn hoofd en smaak ruzie hebben idd. Heb ook wel er patat van gemaakt en.... Zelfde gebeurde haha Verwachting komt niet overeen met realiteit
Ik combineer dat met wortels en gewone aardappel. Dat is wel lekker. En blauwe kaas om het smeuïg te maken. En walnoten voor een lekkere bite
Nou inderdaad, hier ook 3 zieken (spugen) inclusief ikzelf. Dan heb je echt een uitdaging. Gisteren was alleen mijn oudste ziek. Er was iemand met emetofobie op visite, maar wij wisten niet dat hij dat heeft. Mijn zoontje zat aan de ene kant van de tafel en hij aan de andere kant. We dachten eigenlijk dat zoontje er wel overheen was maar ineens braakt hij echt met heel veel vaart een plas over de tafel heen Bezoek zou eigenlijk ook blijven eten maar daar bedankte hij vriendelijk voor Nadat hij zich een poosje afgezonderd had op het toilet. Het was heel zielig en vervelend maar ook een klein beetje komisch, het zag er echt uit als een film ofzo.
... Dat we gisteren een tweede bezichtiging hebben gehad bij een huis, uur daarna een bod hebben gedaan en een uur daarna een akkoord hadden!! Woooooooow, we gaan gewoon verhuizen!!!!!
Ja geen idee inderdaad. Ik was afgelopen mei met m’n moeder en twee kinderen naar Gran Canaria en toen ik aankwam zat ik ónder de kak, kots, zure melk en pies. Vèrschríkkelijk... Echt, spuugde de één net melk over me heen, zat de ander tot haar nek in de kak. Na het verschonen van de oudste nam ik de jongste op schoot en bleek z’n luier niet goed te zitten; hoppetee; pies over me heen en gaf de oudste een burpje met chocola over me. Ik geloof niet dat ik me ooit zó goor heb gevoeld en inderdaad: hoe zou je dat nou doen als je bovenstaande hebt...
Vandaag was ik bij een lopend buffet. Al snel kwam er een vader met baby (kon al zitten) en kinderstoel aangelopen. Hij zet het kind in de stoel en loopt zo weg. Het was echt gebeurd voordat ik het door had. En de baby maar huilen. Even later komt hij terug en kwam ook zijn vrouw aangelopen. Die was echt not amused. Waarom hij dan niet even gewacht had? Hij had honger... Binnen een paar minuten waren ze vertrokken, ik hoop dat ze hem flink de waarheid heeft gezegd.
Ik had emetofobie (erover heen gekomen met emdr nadat ik zelf extreem ziek was bij zwangerschap nr 1, ik durf nu alleen niet over te geven bij anderen. Zodra ik misselijk ben moet man ook uit onze slaapkamer en als hij misselijk is moet hij ook weg) maar met jonge kinderen had ik zoveel medelijden dat ik mijn eigen angst kon onderdrukken (deels tenminste, in de auto niet. Dan zat ik opgesloten. T idee dat ik uit huis zou kunnen gaf rust zeg maar). Maar.... Kreeg wel echt gelijk angstzweet zodra een kind zei: ik ben misselijk. Dus zolang ik maar werd overvallen erdoor ging t zeg maar haha, had minder moeite met spontaan ondergespuugd worden dan dat ik wist dat een kind misselijk was. Dan was elke hik al 'o god o god de hel is hier'
Ik zie vooral de duurdere merken zoals Mini Rodini. Anders stijltje dan Hema, inderdaad, maar ik zie niet wat jij hier schetst.
Ik heb het niet zo extreem, maar snap je helemaal. T is niet zozeer angst bij mij, maar ik ga gewoon zelf meedoen. Wordt gruwelijk misselijk alleen al bij het idee. Gelukkig zijn mijn kinderen niet zo kotserig, dus heel vaak maak ik het niet mee. De enkele keer dat het gebeurt is wel gelijk groots Gelukkig heeft man er minder moeite mee, dus als hij erbij is troost ik het kind en mag hij poetsen. De ene keer dat zoon ziek was en echt alles ondergekotst was en ik alleen was met hem was echt hel. Eerst kind gepoetst en in bed gestopt. Daarna de vloer, de bank, de tafel. Dekentje waaronder hij op de bank lag heb ik direct de kliko in gemikt. Tijdens het poetsen ben ik zeker 6 keer naar buiten gelopen voor frisse lucht. Maar inderdaad. Weten dat je kind misselijk is.... Vreselijk. Dat je alleen maar denkt "niet kotsen niet kotsen niet kotsen"
Het risico hiervan is alleen dat bepaalde discussies die ‘heftig’ verlopen en waarvan iedereen denkt: mooi, ook weer gehad, weer aangezwengeld worden. Soms heb je daar gewoon geen zin meer in en is het eindelijk klaar en dan komt er een reactie van 20 pagina`s geleden en begint het hele gezeik weer van voor af aan.
Dat zoon resoluut net zei in bad: mama, ik vind echt het heel leuk dat broertje komt, maar 1 is genoeg hoor. (Hij heeft toch meegekregen dat mij een derde ook wel wat lijkt hahahahaha)
En als ze dan zeggen....jij bent flauw! Gil je triomfantelijk dat ze er dan maar wat zout bij moeten doen! Mijn Moeder ging altijd compleet stuk dan XD