Wel grappig dat het bij jou ook de 2e ronde letrozol al raak is! Wil denk ik toch betekenen dat letrozol beter is dan clomid dat het bij mij 2x mis ging wilt niet zeggen dat het bij jou ook misgaat, ik moet natuurlijk niet voor niks naar de miskraampoli... we vermoeden zelf een stollingsprobleem, aangezien bijna heel mijn familie lijdt aan hart-en vaatziekten... Ik duim heel hard dat je testen nog meer gaan knallen en deze lekker blijft plakken! Ik gun het je van harte hoor meis ❤️
Het gaat goed, lief dat je het vraagt! Ik was even een tijdje wat minder actief op zp.. Hopelijk nu weer wat vaker.. De weken gaan nu best snel voorbij. Ik ben nog wel erg moe aan het eind van de dag. Merk veel verschil of ik een rustige of een drukke dag heb gehad en ga dan gewoon vroeg naar bed. Mijn eetlust begint wat meer terug te komen dus dat is wel fijn! Alleen als ik moe ben dan heb ik echt geen trek. Afgelopen woensdag intake bij de vk gehad en ook weer een mooie echo gezien. Dus dat is heel fijn! Een aantal mensen weten het nu, zaterdag en met de kerst gaan we het de families vertellen dus dan mag iedereen het weten. Eindelijk!
Dankje voor je lieve woorden! Mijn allereerste zwangerschap eindigde in een ma. Daarna raakte ik zwanger van mijn zoontje en die zwangerschap ging goed. Dit wordt mijn 3e zwangerschap dus vind het reuze spannend! Daarnaast ook of het één of twee zullen zijn, waarschijnlijk is die kans klein. Maar zitten liever niet op twee tegelijkertijd te wachten. Ook hebben we afgesproken dat mocht deze zwangerschap goed blijven gaan dit de laatste keer was dat we deze weg hebben bewandeld. Voor ons gevoel zijn we dan meer als compleet. Tenzij de 3e spontaan komt maar een medisch traject dan echt niet meer. Ook speelt de bevalling een factor mee mocht het weer een keizersnede moeten worden (die kans is 50%) dan word een 3e zwangerschap met weer kans op een keizersnede risicovoller.
Hier wachten op ongi Heb alweer spotting en geen tweede streepje op een test Dus kom maar door met 2020
Heel begrijpelijk hoor. "Gewoon blij zijn" is een knopje dat jammer genoeg niet werkt. Ik heb gepiekerd tot de 1ste echo, dan heb ik gepiekerd tot ik de 12 weken grens voorbij was, dan heb ik gepiekerd omdat mijn lichaam even niet meewerkte, nu zal ik piekeren tot ze levensvatbaar is dan daarna zal er wel weer iets anders zijn. Dat is ook gewoon OK. Niemand hoeft je op een zorgeloze roze wolk te dwingen. Natuurlijk is het leuker om alleen maar te juichen en genieten, en dat doe ik ook vaak hoor! Zeker na een medisch traject en een miskraam voelt het allemaal anders aan. Ik zal pas gerust zijn als ze gezond op mijn borst ligt hier. Of je veel piekert of niet is gewoon een karaktertrek, niets mis mee
Ohh ik ben erg! Heb net online 2 doosjes besteld met de predictor early en express. Was goedkoper dan hier bij de drogist 2 losse predictor early's te halen. En heb ze als het goed is morgen al in huis. Wil dan dinsdag de oploop testen, donderdag en zaterdag en maandag week erop. Als ze dan knallen dan stop ik met testen.
Ondanks de dipsticks minder snel duidelijk reageren. Zie ik ook een duidelijke oploop tegenover gisteren. Mijn man vermoedt allemaal dat we een tweeling krijgen, en vaak met dingen vermoeden krijgt hij uiteindelijk ook gelijk. Dus hoop echt zo erg dat het er maar 1 is.
Hoeraaaaaa oploop!!!! Ik ben zo blij voor je!!! Mijn lief had qua geslacht ook steeds gelijk, nu is hij overtuigd geweest vsn een jongentje, maar waarschijnlijk krijgt hij toch ongelijk dus je weet maar nooit wanneer ze het toch mis gaan hebben!