Ik had in het begin ook krampjes @Cjms net zoals jij zegt ineens weg, maakte me toen ook zorgen. Maar dat zegt dus helemaal niets en is vrij normaal dit termijn. Ik voel nu bijna geen kramp meer en als ik kramp voel maak ik me daar weer zorgen over. It's okay to feel not okay xx
Ik heb mijn familie een kerstbal gegeven met I love Opa, I love Oma, mijn zus wist het al. Andere kant van de familie een boek met als titel: dan word je opeens oma en opa. Zijn broers allemaal gebeld, dus geen cadeautje o.i.d. Spannend he vertellen! Fijn dat je echo naar voren is geschoven, net voor kerst hopen op een mooie echo!
Jawel wil dit echt wel weten, vind het nu al lastig om kleertjes uit te zoeken die 'neutraal' zijn. Ze zijn er wel maar toch minder leuk..
Ik wil ook weten of het een jongen of een meisje wordt. Ik ben er veel te nieuwsgierig voor en ik vind het fijn met inkopen.
Pff. Sorry. Ik moet echt ff klagen. Heb echt een k-dag vandaag en probeer zo min mogelijk te denken dat het ook fout kan gaan. Ik word echt een beetje gek van mezelf vandaag. Ben als een malle aan het poetsen om er maar niet aan hoeven te denken. Maar nu ik heel even een pauze ervan heb genomen, merk ik dat ik alleen maar kan huilen. Ik gooi het op de hormonen. Althans, ik hoop dat het de hormonen zijn. Maar leuk is het absoluut niet.
Ik snap je gevoel. Al die gierende hormonen. Je mag best even een baaldag hebben. Ga op de bank liggen met een reep chocolade, filmpje en je mag best even lekker janken. Of even lekker een dutje doen. Ik doe met je mee! Ben zo moe!
snap ik hoor! Gewoon even klagen. Het zijn ook van die stomme weken, je weet het, maar weet het eigenlijk niet en onzekerheid is hoog. Bij mij ook. Digi-knuf!
Geweldig om te zien ♡ Ik gaf voor de echo nog aan dat ik me niet zwanger voelde en erg twijfelde of het goed zat. Echo is uitwendig gedaan en ondanks dat ik een buikje heb na de zwangerschappen was het heel goed te zien. Vk zei ook dat het geen opstartend hartje was maar echt al heel mooi sterk klopte
Heel herkenbaar hoor! Hier ook heel onzeker... Wanneer mag je voor een echo? Hopelijk voel je je snel weer beter!
Hier ook wat onzeker en kon niet meer wachten, heb net een pretecho bureau gebeld hier in de buurt en kan om 19:45 uur langs komen voor een echo!!
oh ik eigenlijk ook, maar heb net een pretecho bureau hier in de buurt gebeld en kan daar vanavond langs komen voor een echo. Kan jij dat ook niet doen?